na to odpowiedzi mądrej nie ma, wszystkie są niedorzeczne, jeżeli mała trafiła do dobrego domu czyli do kogoś kto w całym tym zlepionym ciałku zobaczył psiulkę to trzeba się cieszyć. w końcu cuda sie zdarzają ale trzeba też spróbowac jeszcze raz i dobrze że to już uzgodnione ,powodzenia