-
Posts
4636 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sonia71
-
Murzynek BAMBO - w swoim domku już mieszka!
sonia71 replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
"odjajczony"fajne słowo- ale chyba Bambo ma zbyt duży temperament i nie przeszkadza mu to w zalotach nawet u grożnej Meliski :)-czochranko łyskolku :) -
Maleńka Fiszka w typie pekińczyka ma swój domek:):):)
sonia71 replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
Fiszka trzymaj sie i nie "zdjedz" koleżanki Toli bo one obie w strachu-masz być milutka i skraść serducho nowej chwilowej Pańci. -
Mix yorka maleńki Filonek juz u Murki:) Filonek za TM ...
sonia71 replied to Tola's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
nikt nie pyta o Filonka -nic na to nie poradzimy,super że ma ogłosznia i wszyskie ciotki które do niego zagladaja i pytają o zdrowko,buziakują i maziankują :) -
LADY w typie Saluki znalazła swój raj na ziemi:):):)
sonia71 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
no jak piszczy to niech się roooooozzzzzzpiszczy na dobre i Lady zabierze-miziakno :) -
buziaki dla Meliski -no i oczywiście żeby to byl ten domek :)
-
na tych fotkach -taka słodka mała kulka ,wcale tutaj nie widać że jest średnim pieskiem nic tylko przytulać i miziać,moja Sońka jak ma gorsze dni i żle się czuje to właśnie taka zwinięta leży w koszyku a ja bym ciągle koło niej siedziała i miziała i lzy same sie cisną z oczu,qurka -Lili zdrowka :)
-
ABBI - mała biała chodząca łagodność POJECHAŁA DO DOMKU!!!
sonia71 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
cześć Abcia-jak zdrowko,najlepiej niech nic sie nie zmienia ,trzeba odciążyć Murkę a jak bedziesz zdrowa i radosna to nie bedzie musiała pisać a ten czas poświeci chorym bidulkom-mizianki.(a w myślach -do dooomku). -
ABBI - mała biała chodząca łagodność POJECHAŁA DO DOMKU!!!
sonia71 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
qurczę to naprawdę kiepsko z ta nosówką,szkoda że nie wiedziałam że nie ma szczepionki zrobionej a moze przeoczyłam ,no trudno,Murko a po podaniu surowicy trzeba tylko czekać tak ? ona nie gwarantuję zabezpieczenia od razu ,miejmy nadzieję że mała doszła już do siebie i nic jej nie będzie,wspólczuję Wam wszystkim bo macie istny szpitalik-córcia i psiulki,życzę duuuuużo zdrówka -
dziewczyny zamojskie-lepiej do transportu żeby paczki były już pozaklejane w pudełkach czy dopiero u zadry bedziemy układać tak żeby się zmieściło wszystko,mam zbiorkę min.szczotki z kijami i inne rożności sytuacja sie rozwinęla-prosze o odpowiedź czy może byc karma dla psiaków sucha lub puszki firma bez znaczenia,uzywane ubrania dla nastolatkow chłopców w bardzo dobrym stanie
-
Murzynek BAMBO - w swoim domku już mieszka!
sonia71 replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
buziaki i czochranko dla na pewno fajnego Bambo,bo jakże inaczej :0 -
Maleńka Fiszka w typie pekińczyka ma swój domek:):):)
sonia71 replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
szkoda mi psiulki,qurczę nikt z moich znajomych nie chce nawet grzecznej Finki a charakternej Fiszki to już wogóle,ona najlepiej nadawała by się do domu z ogrodem lub podworkiem żeby mogła swobodnie się wyszaleć i byłaby spokojniejsza w domu ,tylko gdzie taki domek który nie ma "szczekacza" ?! -
przytulaki dla kochanej Meliski :) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/181463-ZA-amana-miednica-i-staw-kolanowy-do-tego-ciAE-A-a-Zajrzyj-do-rocznej-Melisy/page6"][/URL]
-
bardzo współczuję Marlenie i psiakom -tyle na razie mogę.przykro.-trzymajcie się czy potrzebne są oprócz w/w rzeczy koce oraz nie wiem jak to ogółem nazwać kubki,miski naczynia itd,coś w czym na szybko i w takich warunkach można przygotowć jedzenie,grzałki dp zagotowania wody?a butle turystyczne z palnikami ?
-
Mix yorka maleńki Filonek juz u Murki:) Filonek za TM ...
sonia71 replied to Tola's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
no właśnie jakoś cichutko z domkiem u Filonka,ale wiemy że musi on sprostac wymaganiom związamym z podawaniem leków,jak dla mnie np.to nie jest problem,miseczka z tabsami zawsze stoi koło karmy mojej Soni ,więc nie zdarza sie zapomnieć a potem wchodzi podawanie w krew i robi się to odruchowo-nowy domku szybko się nauczysz :) -
LADY w typie Saluki znalazła swój raj na ziemi:):):)
sonia71 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
pozdrówka dla Lady :) -
ABBI - mała biała chodząca łagodność POJECHAŁA DO DOMKU!!!
sonia71 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
witaj Abbusia,do domku słoneczko !przyciągajmy myślami wszystkie domki ,może któryś będzie dla Abbi :) -
Lili wracaj szybko do zdrówka ,mizianko i całuski .Funiu moja wpłata była tak jak pisałam wcześniej tylko na sterylkę ,nie za hotelik :(
-
Maleńka Fiszka w typie pekińczyka ma swój domek:):):)
sonia71 replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
Fiszka i co z tobą będzie tymczas cię nie chce ,stałego nie ma -kruszynko to się porobiło,:(