Jump to content
Dogomania

sonia71

Members
  • Posts

    4636
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sonia71

  1. a właśnie nie-teraz czytam teskty inne i mój do kosza bo nie ma konkretów o Filonku tylko ogólny obraz skrzywdzoneg o małego psiulka :(
  2. witamy Almę w Zamościu a w sobotę w ......... :) ,pozdrowka :)
  3. no, no, Szarotka rozwijaj myśli ,jeszcze ,jeszcze troszeczkę ,pomóżmy kruszynce
  4. Kawusia -będzie domek :) jednak te fotki w Mp pomogły,super.ale ruch u Murki :Melisa, może Abbi i Kawa, -dawać zamojskie psiurki ! do Murki !
  5. ja nahalna ,ale jaby co pamiętacie o Muminku ,zaraz mnie stąd wygonicie :(
  6. powodzenia Lady:),ciapa ze mnie mogłam luknąć przez dziurkę od klucza i zobaczyć Piękność przed podróżą , :(, :)
  7. ej,gdzie wszyscy jesteście Finka trzeci dzień bez odwiedzin,do góry :)
  8. czy mi się zdaje czy Fiszka miała być od dzisiaj u chwilowej nowej Pańci,ciekawe jak wyszło spotkanie :)
  9. witaj Koks ,mizianko dla ciebie na początek :)
  10. i ja dorzucę grosik stały 10 zł, na koniec miesiąca (Meliska w domku a Abbi i Bambo mają szanse ;)
  11. hej Bambo jak domek? będzie?
  12. podpowiedziałam dziewczynom na wątku Abbi by spróbowały nadmienić Muminka ,który uratowałby małego ale czy to się sprawdzi ,nie wiem , a może mały zajął by miejsce po melisie lub Abbi ,ja też bym dołożyła grosik ale wcześniej musialibyśmy spróbować nazbierać deklaracje
  13. powodzenia Melisko! macie już psiulkę na jej miejsce? bo może maluszek od Rodziców Maciusia co po poniedziałku ow wetów idzie do schronu :(kruszynka mala,Rodzice deklarują 50 zł. ja też coś ,byśmy zobaczyli jak się to rozwinie
  14. to Frodo poszukuje szkoleniowca tak jak biedny Bursztyn :( który musi być na cito zabrany z DT,a nie ma gdzie:( i nie ma go kto przywrócić do życia :(
  15. a może udałoby się skorzystać Muminkowi, który ustąpiłby miejsca Maluszkowi z łapką u Rodziców Maciusia inaczej po poniedziałku idzie do schronu :( ,byl bity i przywiązany do drzewa na łące-bida malutka :(
  16. do góry!zaglądajcie !pomóżmy rozwiązać problem małego psiulka!
  17. co robić???!! a czy on ma chociaż jakoś zabezpieczoną tą łapkę jak był u wetów? też widziałam ruch domków u Abbi ale to napewno trochę potrwa ,a kto potem małego wyciągnie ze schronu ,będzie gorzej niż teraz z Krasnegostawu od Rodziców,co robić??!! Proszę napiszcie coś więcej o maluszku,na jaki wiek ocenili weci i jaki ogólny stan jest?
  18. [quote name='jogi']ja miałam zapytanie dziś z adopcji. przekerowałam Pania do Was. mam nadzieję, że zadzwoni. Pytała o stosunek Finki do kotów i jak reaguje na psiaki, które chca się bawić. Przypominam, że na adopcjach jest wpisany Kraków, więc prosze Was, żebyście nie mówiły o Zamościu bezpośrednio;)[/QUOTE] i co cicho? domek się zastanawia? dziewczyny zaglądnijcie na wątek Muminka ,tam okruszynka z chorą łapką pójdzie do schronu >Rodzice M.nie mogą go przyjąć-pomóżmy
  19. [quote name='grzenka']Może faktycznie wątek szaremu psiulkowi założyć, żeby nie zaginął?[/QUOTE] do góry!! ciotki zagladać !MUMINEK koleżeński i na chwilunię użyczy wątku małemu z chorą łapką,:-(
  20. i co postanowiliście? qrka- mały nie ma wątku i nikt praktycznie o nim nie wie,czy weci coś robili tą łapką? tyle zamojszczaków ma wizyty przedadopcyjne i możliwośc domku ,to jakby ciotki zaglądały to może byłoby miejsce po jakimś psiaczku.sama już nie wiem,Bursztyn też na cito będzie szukał domku i on będzie miał pierwszeństwo ,co robić szkoda maluszka :(
  21. o matko ,szkoda malutkiego psiula do schronu,ciotki zaglądajcie, może która ma pomysła,:(
  22. ej nie róbmy zawodów który lepszy ,niech mój będzie tylko w razie braku czegokolwiek,ja jestem całkowitą amotorką ,może ten tekst nadaje się tylko do przerobki i zróbcie to :)
×
×
  • Create New...