[quote name='jogi']ja miałam zapytanie dziś z adopcji. przekerowałam Pania do Was. mam nadzieję, że zadzwoni. Pytała o stosunek Finki do kotów i jak reaguje na psiaki, które chca się bawić.
Przypominam, że na adopcjach jest wpisany Kraków, więc prosze Was, żebyście nie mówiły o Zamościu bezpośrednio;)[/QUOTE]
i co cicho? domek się zastanawia? dziewczyny zaglądnijcie na wątek Muminka ,tam okruszynka z chorą łapką pójdzie do schronu >Rodzice M.nie mogą go przyjąć-pomóżmy