Jump to content
Dogomania

sonia71

Members
  • Posts

    4636
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sonia71

  1. witaj Melisko -niech już ten domek będzie twój,
  2. Fiszka-czy twój charakterek widać na fotkach?!
  3. super że Toli też się uda :) czy ktoś może zrobić wątek Abbi? szkoda Bursztynka bidulka.
  4. słodkich snów Fineczko- qurka "lękliwa"?-przy pierwszym spotkaniu na ulicy pozwalała się miziać mi obcej babie przez 1.5 godz. oraz dzieciakom z rynku , innym osobom -nie liczę momentu zabierania bo to był wielki stres- wydawało mi się że to okaz ufności do ludzi ,może dopiero teraz odreagowuje - więc potrzebny jest domek którym zawładnie tak jak mną -tak bym chciała żeby jej się poszczęściło.
  5. kamień z serducha !wielkie huuuura :)
  6. [quote name='Tola']Potwierdzam; na początku myslałysmy z agada, ze to dzik:shake: Jak sunieczka dzisiaj?[/QUOTE] co wy dziewczyny-koń ,dzik ?! ,takim małym psiulkom,jak dla mnie to mój umysł tego nie trawi a żołądek fiknie dziś koziołka jak pomyślę o jedzeniu -o matko to dobrze że bylam wczoraj tak sestresowana że w bardzo szybkim tempie sprzątnęłam kupiszona po Abbi-co mogło tam być i jak sunieczka musiała się męczyć mając to w sobie -nie ma nowych wiadomości jak mała teraz się czuje ?
  7. właśnie oczka ma takie dziwne i w schronie poznałam ją min.dzięki nim-zapamiętałam z pierwszego jej zdjęcia,tak wygląda jakby dolna powieka była odchylona i czerwona
  8. ja też trzymam kciuki za domek-Melisko
  9. witaj Filonku -dobre wiadomości o twoim zdrówku to dla mnie suuuuper wiadomości :)
  10. co do sznupki-to jeżeli to rzeczywiście ona ,to była bardzo ruchliwa w boksie a Abbi nie reagowała na innych a inni na nią .leżała cichutko koło wejścia więc nie wiem czy ma znaczenie że były razem w boksie Abbi trzymam mocno wszystkie kciuki za twoje zdrówko-zasługujesz na to maleńka
  11. obiecane zdjątka Abbi [URL=http://img708.imageshack.us/i/pies001.jpg/][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/8914/pies001.th.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img413.imageshack.us/i/pies002.jpg/][IMG]http://img413.imageshack.us/img413/8675/pies002.th.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img245.imageshack.us/i/pies003.jpg/][IMG]http://img245.imageshack.us/img245/2905/pies003.th.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img101.imageshack.us/i/pies004.jpg/][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/3765/pies004.th.jpg[/IMG][/URL]
  12. no to wiecie wszystko ,to dobrze bo z wrazenia wszystko mi sie trzęsie a jeszcze trzymam moja zazdrosnice na kolanach bo wyje z zazdrości jak nigdy ,Abbi chętnie wyszłaby z łazienki(jedyne pomieszczenie z dobrymi drzwiami),bardzo pcha się do drzwi,martwi mnie ten wielki brzuch,ogromny-po wielkiej kuuupie troche odetchneła ale terza zwinęła sie w kłębek i odpoczywa, zdjęcia spróbuję wrzucic a i jeszcze widziałam sznupkę ,w tym samym ostatnim boksie, stawała słupkiem do faceta ,strasznie chudziutka kudłatka
  13. dobra a wiec do lepszego jutra :) -Abbi
  14. tolu, ja nie mam 100-procentowego transortu jutro będę próbować ,w razie czego trudno taxi ale to biorę na siebie -więc ta druga osoba musiałaby byc własnie swoim transportem aby zabrać wszystkie nas
  15. jutro zabieram -ło matko to mój chrzest bojowy-Abbi ,Tolu musisz mi przekazać jak trafić do boksu małej ,ja nigdy tam nie byłam w środku ,i jak ktoś zabierze małą ode mnie może na pw
  16. dobre wiadomości Fineczko ,ostatnio jakieś nieszczęścia z tymi sterylkami :( teraz maleńka do domku
  17. ktoś musi mnie zawieść do schronu i pomóc zabrać małą-to mój pierwszy raz -i dostarczyć nas do mnie na te kilka godzin
  18. słuchajcie-Abbi ma jechać do Murki pod Janów Lubelski tak-Tż zgodził się zawieść psiulkę ale dopiero w sobotę lub najpewniej w niedzielę przed południem -zrobi to dla mnie ten jeden jedyny raz co z naciskiem zaznaczył więc to wykorzystuję
  19. ja mały ale stały grosik dla Abbi-deklaracja stała 10 zł
  20. Muminek -czekaj na nowe allegro- oby tym razem zadziałało,trzymam kciuki
×
×
  • Create New...