guccio
Members-
Posts
16932 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
46
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by guccio
-
Witaj Bożenko!To czekam na fotki.
-
To długie pisanie.Jest pieskiem długim na króciutkich łapkach-owczarek walijski.A kręgosłup jak u ludzia-same zwyrodnienia.Przy pogorszeniach nawet niedowłady.Ale bryka na ten moment razem z Bulinkiem od Basi-Ewu i niech jak najdłużej tak zostanie.Staruszkowi będziemy mogli bardziej pomóc.Życzę mu jak najwięcej deklaracji.Niech zazna ciepełka,miłości,pełnej miseczki.Napisz na PW co z twoją ręką.
-
Też pomogę.
-
Podaj Ewu konto na surowicę.
-
Około 15-tego wyślę 2 dyszki na surowicę,tyle na ten moment mogę.Gdzie wysłać?
-
To musi być jakaś skłócona rodzina.Psa szkoda,wygląda na to,że jest kartą przetargową w ich konfliktach.
-
Nie zazdroszczę,Pomimo że lewa to też duże utrudnienie.U nas jest strasznie ślisko ale ja pomaleńku, jak czołg ,chociaż z natury szybka jestem.Spiesz się powoli-mawiała moja babcia.Ewu,Elik Zdrowia i szybkiego powrotu do formy!
-
Według mnie jest naprawdę super.Sunia narażona na wiele stresów,drastycznych zmian,ból..A opisane,że robi pozytywne postępy w kontaktach w obecnym położeniu/otoczeniu.Przecież dalej coś bidulkę boli lub pobolewa a jednak postępy w zachowaniu są i to spore.WIELKIE TRZYMANIE KCIUKÓW u mnie nadal trwa.