Jump to content
Dogomania

guccio

Members
  • Posts

    16932
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    46

Everything posted by guccio

  1. Witaj Bożenko!To czekam na fotki.
  2. To długie pisanie.Jest pieskiem długim na króciutkich łapkach-owczarek walijski.A kręgosłup jak u ludzia-same zwyrodnienia.Przy pogorszeniach nawet niedowłady.Ale bryka na ten moment razem z Bulinkiem od Basi-Ewu i niech jak najdłużej tak zostanie.Staruszkowi będziemy mogli bardziej pomóc.Życzę mu jak najwięcej deklaracji.Niech zazna ciepełka,miłości,pełnej miseczki.Napisz na PW co z twoją ręką.
  3. Sunia około 11 lat,adoptowana.U mnie 7 lat .Zjedzony kregosłup .Drugi raz wygraliśmy walkę o zdrówko Olinki.Trwało to prawie 3 miesiące tym razem.Sunia na chodzie.Zmien moją deklarację na stałą 20 co miesiąc.
  4. Poniedziałek lub wtorek wyślę dla psiny chociaż 20 zł. około 15-tego dam radę też 20 zł i tak deklaruję.Staruszek może na mnie liczyć dłużej o ile moja starszawa sunia znów nie będzie chorować.
  5. Po niedzieli wyślę 40 zł.Trzymam mocno kciuku za naluchy. Poproszę o dane do przelewu.
  6. Podaj Ewu konto na surowicę.
  7. Około 15-tego wyślę 2 dyszki na surowicę,tyle na ten moment mogę.Gdzie wysłać?
  8. To musi być jakaś skłócona rodzina.Psa szkoda,wygląda na to,że jest kartą przetargową w ich konfliktach.
  9. Tak na 100% zgadzam się z Tobą.Ja gdyby nie dwa moje ukochane psiaki skisłabym w domu.Nie ma zmiłuj-trzeba zapomnieć o wieku emerytalnym i ganiać z pupilami z piętra.I wcale nie narzekam.
  10. Nie zazdroszczę,Pomimo że lewa to też duże utrudnienie.U nas jest strasznie ślisko ale ja pomaleńku, jak czołg ,chociaż z natury szybka jestem.Spiesz się powoli-mawiała moja babcia.Ewu,Elik Zdrowia i szybkiego powrotu do formy!
  11. Przypomnę Bulinka w domu z małym dzieckiem.Można naprawdę kochać zwierzaki ale ten czas i ta siła...Przy maleńkim dziecku i czterolatku?
  12. Jakim cudem Perełka miałaby nie podobać się?Ona jest rozkoszna na zdjęciach a co dopiero w realu!
  13. Według mnie jest naprawdę super.Sunia narażona na wiele stresów,drastycznych zmian,ból..A opisane,że robi pozytywne postępy w kontaktach w obecnym położeniu/otoczeniu.Przecież dalej coś bidulkę boli lub pobolewa a jednak postępy w zachowaniu są i to spore.WIELKIE TRZYMANIE KCIUKÓW u mnie nadal trwa.
×
×
  • Create New...