Jump to content
Dogomania

guccio

Members
  • Posts

    16934
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    46

Everything posted by guccio

  1. Ewa Marta lub Malwa nazwały strachulca Rambo,gdzieś na wątku Duszka jest napisane.
  2. Też ciągle zaglądam i czekam na wieści.Jeden psiak odszedł,dwa zagrożone i to bardzo poważnie...Ale ja ciągle wierzę,że ten dzień się dobrze skończy.
  3. Chociaż trochę na sercu lżej-odszedł Duszek ale dał szansę na lepsze życie innemu biedakowi
  4. Moja deklaracja aktualna.Duszek odszedł,dał szanse innemu psiakowi...
  5. Biegaj Duszku za tęczowym mostem zdrowy i szczęśliwy.
  6. A ja szukam chętnych na fanty.
  7. To już niech zostanie dodatkowo 20 zł.A po 15 tym wyślę normalną majową.
  8. Współczuję!Na szczęście dla psiaków te przykrości nie zniechęciły Cię.Dobrze napisałaś-po trupach aby zaistnieć.Nieważne,że kogoś bardzo się krzywdzi,naraża na ciężki stres,zniechęca..
  9. ElLIK w czwartek wysłałam dla Fabii 10 kwietniowej i 10 jednorazowej,Doszło
  10. To ja wyślę tą majową w poniedziałek i dorzucę 10 zł jednorazowo tzn na maj wyślę 20.
  11. No zgadza się 10 zł.Mocna okularnica jestem i czasami wieczorowa porą mi się zdarza.Dobrze,że 100 nie napisałam bo czym bym inne psiaki obdzielała.
  12. Biedna,nie powie nam nic.Opiekujący się mogą się tylko domyślać i ratować jak mogą.Zapewne robią wszystko żeby było lepiej,żeby ulżyć...Psinko trzymaj się!Jutro wyślę zamiast 10 kwietniowej deklaracji-20 na ten miesiąc.
  13. Taka biedna sunia,kciuki mocno trzymam.Szczęście się do niej uśmiechnęło a choroba pomimo znakomitej opieki i troski nie chce odpuścić.
  14. Biedna Balbinka dosłownie .Zdrowotnie i finansowo.Po świętach podeślę 20 zł.Proszę o przypomnienie br konta.
×
×
  • Create New...