Jump to content
Dogomania

guccio

Members
  • Posts

    16932
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    46

Everything posted by guccio

  1. Bardzo Wam dziękuje.Adres wysłałam.Bulinek zdrowy,wesoły.Ja wyślę pare groszy na Teosia około 15 grudnia.
  2. Nie mam zielonego pojęcia gdzie szukać i jak kupić.Wziełabym oba.Moja Olinka też by miała.Nie cierpi jak coś na nią pada.Zaraz do domu ciągnie.
  3. korpusik-36-38 po grzbiecie, za łapkami 52 obwód..Bulinek to taki solidny,krępy piesek.
  4. Mrozy niezłe były.Olinka sierściuch ale Bulinek potrzebuje ubranka.Jak kupować?U Chińczyka u nas są.
  5. Dzisiaj po całym dniu możemy z Bulinkiem napisać:jest dobrze.Przeszło.
  6. Zobaczymy jutro.Apetycik dopisuje.pije.Ale zaparcia tez niedobre.
  7. Po wczorajszym bieganiu parokrotnym na spacerki w nocy w domu sobie kibelek zrobił.Ku ...była ok.Cały dzień dzisiaj nic a nałaziłam się za każdym razem.Może poprzemieniało mu się z porami przez tę niedyspozycję?Mam ten komfort,że w razie czego zaprzyjażniony weterynarz jest pod telefonem lub może dojechać.I tani.
  8. Moja sunia tez ok a Bulinek 4 razy dzisiaj po schodach mnie przegonił i nic,Też trochę żle.Zaczynam się martwić.
  9. To podaj adres bo jak coś tam wysyłałam na jakąś bidulę to na kopi zamazane.W piątek lub poniedziałek wyślę.Na stałą współpracę to zawsze coś wyprodukuję.Na okrągło coś tworzę.Lubię to.
  10. Pomimo wielkiego zrozumienia dla psich przejść też nigdy już nie chciałabym mieć takiego psa jak Tofik.Pisałam.że był milusi,posłuszny,nic nie zapowiadało tak drastycznego zachowania.Z ręką jeszcze długo będę miała problemy.Brałam na tymczas Bulinka chyba po to żeby przełamać strach,traumę.Na szczęście Ewu podesłała mi psią poczciwotę.Zresztą w swoim 40 letnim doświadczeniu z psami miałam tylko poczciwoty.Wdzięcznoty.Nigdy nie kąsały ręki,która karmi.
  11. Na spacerze nic nie zjadł.Zobaczę jak będzie dzisiaj.Moja Olinka jada to samo i nic się nie dzieje.
  12. A jeszcze wczoraj za kratami.Teraz zaopiekowana w ciepełku.Jest urocza.Wielkie uznanie dla dobrych serc,rąk,które dały suni taki psi raj.
  13. Dzisiaj z brzuszkiem Bulinka coś nie tak.W domu dwa razy rzadko,na spacerze przymiarki i nic.Niedawny spacer-rozwolnienie pod ciśnieniem.podałam nifuroksazyd.I jedzonka nie dałam.Poobserwuję jeszcze.Zmiany diety nie było jakiejś radykalnej.
  14. Już deklarowałam jak nie było wątku.20 zł.proszę jakieś namiary.I bardzo się cieszę,że sunia nie wróci do schronu.
  15. Dobrze zrozumiałaś 20 zeta w ciągu tygodnia pójdzie na sterylkę.
  16. A co po sterylce?Szkoda,że tak daleko jestem,przygarnełabym bidulkę na najgorszy czas.Pomyliłam się i do Elik napisałam,że w ciągu tygodnia wyślę 20 zł-na sterylkę suni.
  17. ja też 20 ale za tydziem dopiero.
  18. Tak.Pysznie pachnący,wielki wór dotarł.Dziękujemy.
  19. Odpowiedzialny właściciel adresatkę przypina.Wtedy nawet notoryczny uciekinier wróci do domu.
  20. Teraz już te oczęta weselsze.
  21. Bulinek jest u nas od 2 listopada.To wyjątkowa psia poczciwota kochająca wszystkich domowników-moją Olinkę,koteczkę i nas.Pojętny bardzo.Daje się przyuczać.Nie wierzę,że nawarczał.Co niektórych obowiązek wyprowadzania psa przerasta.
×
×
  • Create New...