Jump to content
Dogomania

guccio

Members
  • Posts

    16937
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    46

Everything posted by guccio

  1. Biedna Balbinka dosłownie .Zdrowotnie i finansowo.Po świętach podeślę 20 zł.Proszę o przypomnienie br konta.
  2. Tym psiakom po przejściach coś w spojrzeniu zostaje..Na długo niestety.
  3. Jedyny w swoim rodzaju!Szybko domek znajdzie.
  4. Same dobre wieści.Psiaczki mają domki!
  5. U mnie Tofik spokojnie mijał mężczyzn.Nie reagował nawet na rowerzystów
  6. Tofik jest dla mnie wielką zagadką.BGRA podpowiadała mi jak traktować trudnego Tofisia.Jadł pięknie z ręki,z moją sunią raz jedno raz drugie.Zero zazdrości.Z domu wychodził za mną,do domu też za mną,Siad pięknie słuchał,wróć też.Zdecydowane Nie-reagował.A potem niespodzianka.Nie chciałam o tym pisać-syn po wypadku.Niedowład połowiczny.Ja nie fachowiec od psich instynktów ale może to ma w połączeniu z trudnym charakterkiem Tofika znaczenie?
  7. u mnie był 12 dni.
  8. Widać,że zaopiekowana.Taka spokojna,odpoczywająca..Wiara w dobrych ludzi wokół niej?Mądra sunia!
  9. Dorzuć jeszcze 10 złotych stałej od kwietnia ode mnie.Oby się udało!Po niedzieli wpłace.Konto jakie?
  10. To dużo jeszcze przed Fabią.Jeden chociaż problem zdrowotny za psinką.Czy do badania wycinek z tego guza pójdzie?Bo chyba czytałam,że nie wiadomo co to jest.
  11. Razem z Tobą i innymi trzymam kciuki i czekam na wieści.Sunia ma taką wielką szansę na dobre życie.Musi być dobrze.
×
×
  • Create New...