Tofik jak chce to jest super pies.Pisałam już o tym.Nie miałam przecież żadnych zastrzeżeń.Wręcz byłam zauroczona jaki mądry i posłuszny.Oglądam wszystko,czytam.Wybaczcie,że tak napiszę ale uważam,że Tofik jeszcze pokaże co potrafi.Jest teraz w gromadzie,całkiem inne warunki,Czuje respekt choćby przed większym,silniejszym psem,stadem.Mi jadł z ręki,polizał nawet tą rękę a potem dotkliwie pogryzł.Z psami jestem od 40 lat.Nigdy nie miałam takiego przypadku jak z Tofikiem.