Jump to content
Dogomania

guccio

Members
  • Posts

    16931
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    46

Everything posted by guccio

  1. Dzisiaj skromnutką dyszkę wysłałam,Nie martw się sprawą zwrotu.Znajdzie się inna bieda potrzebująca,Daj znać co się dzieje.Oby Kosta miała same dobre dni w dalszym życiu.
  2. U nas też sterty śniegu a na dworze +2.Ja obserwuję psiaki.Widać kiedy im zimno.Trzeba brać namiary na wiek,choroby.Bo przecież chcemy dobrze..Każdy z psiolubów.Nigdy dość troski.
  3. Proszę zmień jednorazową na stałą.Na razie pozostaję przy 10 zł.Za miesiąc określę czy pozostane przy tym,czy będę wpłacać więcej. Proszę o nr konta.Jakbyś robiła bazarek daj znać podeślę fanty.
  4. Biedactwo maleńkie.Jest przeuroczy a taki los go spotkał.
  5. Skromnie dyszkę wpłacę po niedzieli.za mięsiąc też kilka groszy.Mam nadzieję,ze zbieranie się rozkręci.
  6. Dokładnie.To był wyjątkowy psiak, do końca taki dzielny,do końca wdzięczny,kochający.
  7. ...iInni kochani!Łzy mi ciekną jak tylko o nim pomyślę.Czas nie pomógł.I często się mylę ,wołam na któregoś psa Gucio.
  8. Myślami i modlitwą wspieram.Domyślam się co przeżywa.Ewu przekaż Madzi(była z tobą i z Bulinkiem?)dobre myśli od nas.
  9. Pytam bo myślę ,że Ewu sama nie da rady.Ja cos wyskrobię.Tyle pilnych psich nieszczęść.
  10. Jak wygląda sytuacja z kosztami surowicy,którą Basia kupiła za swoją kasę?Ratuje jak może biedaków,zakłada ze swoich pieniędzy.Ryzykuje.nie ma żadnej gwarancji,że je odzyska.Ale jak postąpić gdy widzi się psinki takie jak ogląda Basia?..
  11. Z pysia sunia podobna do mojego Bulinka od Ewu.Biedulka.Strasznie wielki guz.Gdzie przelewać?Po niedzieli wspomogę groszem
  12. wczoraj wysłałałam
  13. Szczęśliwego braciom mniejszym.
  14. Bbulinek znaczył ,i był skołowany co do kibelkowych spraw prawie miesiąc.Dałam mu czas.Teraz jest naprawdę super.Kupolle też były po powrocie ze spacerku zaraz.szorowałam,psikałam,żeby zapaszku nie poczuł.Jak kupola zrobił na dworze to chwaliłam i smaczka dawałam.Oj ciężko było ale efekt jest,nie ma w domu ani siu ani ku...
  15. Ewu!Trzymaj się,wierz w dogomaniaczki!,
  16. Mi proszę.W czwartek po świętach wyślę 20 zł.
  17. 20 zl wyślę ale nie dam rady prędzej jak w czwartek po świętach.Podaj namiary.
×
×
  • Create New...