guccio
Members-
Posts
16931 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
46
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by guccio
-
Biedactwo maleńkie.Jest przeuroczy a taki los go spotkał.
-
Myślami i modlitwą wspieram.Domyślam się co przeżywa.Ewu przekaż Madzi(była z tobą i z Bulinkiem?)dobre myśli od nas.
-
Pytam bo myślę ,że Ewu sama nie da rady.Ja cos wyskrobię.Tyle pilnych psich nieszczęść.
-
Jak wygląda sytuacja z kosztami surowicy,którą Basia kupiła za swoją kasę?Ratuje jak może biedaków,zakłada ze swoich pieniędzy.Ryzykuje.nie ma żadnej gwarancji,że je odzyska.Ale jak postąpić gdy widzi się psinki takie jak ogląda Basia?..
-
Z pysia sunia podobna do mojego Bulinka od Ewu.Biedulka.Strasznie wielki guz.Gdzie przelewać?Po niedzieli wspomogę groszem
-
wczoraj wysłałałam
-
Szczęśliwego braciom mniejszym.
-
Bbulinek znaczył ,i był skołowany co do kibelkowych spraw prawie miesiąc.Dałam mu czas.Teraz jest naprawdę super.Kupolle też były po powrocie ze spacerku zaraz.szorowałam,psikałam,żeby zapaszku nie poczuł.Jak kupola zrobił na dworze to chwaliłam i smaczka dawałam.Oj ciężko było ale efekt jest,nie ma w domu ani siu ani ku...
-
Ewu!Trzymaj się,wierz w dogomaniaczki!,
-
Mi proszę.W czwartek po świętach wyślę 20 zł.
-
20 zl wyślę ale nie dam rady prędzej jak w czwartek po świętach.Podaj namiary.