Jump to content
Dogomania

guccio

Members
  • Posts

    16932
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    46

Everything posted by guccio

  1. Przekazuję od Basi-wejdzie na wątek jak wróci z Krakowa z wizyt przedadopcyjnych. Dziękujemy.
  2. Adi=Abija napisała:W przypadku Tofika każdy grosz na wagę złota.
  3. Dostał nauczkę od większego psa,spasował.Jest szansa, ze mocno-ale to naprawdę bardzo mocno dominującego człowieka będzie respektował.W tej chwili opiekunka daje radę.Problemem jest kasa.Też daję dyszkę stałej.Jest szansa .
  4. Przeczytałam kartę z wizyty i tak po cichu,żeby nie zapeszyć uwierzyłam w mały cud.Jest szansa!Wesprę w czerwcu jak obiecałam.Życzę sukcesów w walce o sunię.
  5. Wczoraj mi Bożena powiedziała na której stronie.Bałam się,że numer konta pomieszałam.
  6. A jak zapomnieć o takiej wdzięcznocie.Sama radość oglądać odmienionego biedaka.
  7. Czytam wszystko.Linda jest tak strasznie doświadczona przez los a tak naprawdę przez ludzkie bestie.Ciekawa jestem jak zareaguje na gorset.
  8. Dla takiego widoku warto grosiki zadeklarować.
  9. Oby się sprawdziło przysłowie-Nie wszystko żle się kończy co się żle zaczyna.Niewątpliwie Linda wymaga ciężkiej pracy,ciągłej obserwacji.Teraz w bardzo dobrych warunkach i super opiece wszystko co złe wychodzi.I tak cud,że przeżyła rok w takim stanie w schronisku.
  10. Ja stałą marną dyszkę wysłałam wczoraj.Co dalej z Tofikiem będzie?
  11. W polowie czerwca wyślę dla Lindy 50 zł.Potrzeby są ogromne.Twoje filmiki z Lindą tak pełną chęci do życia pomimo strasznej niepełnosprawności...Chyba trzeba mieć serce z kamienia żeby nie wpłacić parę groszy.Powodzenia w walce o komfort życia biednej suni.
  12. Bardzo fajnie opisujesz wszystkie psie sprawy.Najbardziej przemówiły do mnie Twoje dokładne relacje z tego co się dzieje,jaki jest stan zdrowia psiaków.Dokładnie opisujesz jak się zachowują,obserwujesz,przekazujesz opinie lekarzy.Mają szczęście psiaki.Wysłałam kasę.Może uzbierało się na gorset?Nie mogę przestać myśleć o Lindzie.Pomyślę o dalszej pomocy.
  13. Jutro wyślę obiecane 100zlNa jakie konto?
  14. Nieciekawie.
  15. O.K.Daj znać jak sytuacja finansowa suni.Jak napisałam-do gorsetu dołożę.
  16. W tym linku 300 zł.taki gorset czy ja się mylę?Może jak tyle to jeszcze ktoś pomoże?Stówkę bym na ten moment na ten gorset wyskubała .Sprawa w/g opisów jest bardzo pilna.Bez gorsetu może być tylko gorzej.
  17. Elik ty mama nr 2.Ogarnąć logistycznie te psie nieszczęścia to wyczyn nie lada,A tak w ogóle to w ilości siła i jak to mówią-chcieć to móc.
×
×
  • Create New...