Jump to content
Dogomania

guccio

Members
  • Posts

    16931
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    46

Everything posted by guccio

  1. A ile taki gorset kosztuje?Mocno myśle jak suni pomóc.Może na gorset dam radę?Proszę o info,Cały czas czytam wątek i serce mi się kraje.
  2. To tak jak ja.Też nie wiem co napisać,też czytam i główkuje jak pomóc.
  3. Cisza jakaś. co z Tofikiem?Czas wpłaty za maj.
  4. Super wieści.Tyle atrakcji w nowym życiu-nie choruj już Cebulku.
  5. Fabia jeszcze będzie brykać wolna od dolegliwości.Mocno w to wierzę.Kciuki nadal zaciśnięte.
  6. Strasznie żal małej.Kikau też.Chucha i dmucha na psinkę a nic lepiej.
  7. Co ta maleńka przechodzi!Musi naprawdę czuć się żle skoro nie je.Miejmy nadzieję,że ból minie i już nie będzie zdrowotnych niespodzianek.Dawno by już Fabia odeszła gdyby nie łańcuszek dobrych ludzi.Po niedzieli wyślę stałą i chociaż 10 zł dodatkowo.Wielka wola życia w małym ciałku i super opieka.
  8. Oby to był wreszcie koniec cięć,szyć,narkoz i bólu u małej.Nawet nie miała kiedy nacieszyć się nowym,lepszym życiem.
  9. Mądry chłopak,wie co dobre.Po schroniskowym betonie takie ciepełko w brzuszek,pełna micha,czlowiek i jego głaszcząca ręka.Szczyt psiego szczęścia.Jeszcze tylko zdrówka brakuje.miejmy nadzieję,że szybko przejdzie.
  10. To cud,ze po tylu latach w schronie piesek jest tak przyjazny i ufny.A swoją drogą wspaniale wykorzystuje swoją szansę.Może dlatego,że za dwa życia...?
  11. Nie wierzę dalej,że wczorajszy biedak taki odmieniony.Może nazwać go Laki(Lucky)-szczęśliwy.I może nowy domek imienia nie zmieni.
  12. Ja też pieseczka nie poznaję.Jakiś cud?No dla takich widoków naprawdę warto pracować bezpośrednio i ociupinkę wspomóc z daleka.
  13. Wszystko wskazuje na to,że sunia pomimo przejść jest w niezłej kondycji.I oby dalej takie dobre wieści,Pozdrawiam serdecznie Kikou.Te dni są ciężkie.
  14. Ja też mam problemy,na początku myślałam,że komp.To z sieciami coś się dzieje.
  15. Najbardziej chyba głos akceptowanego człowieka ma znaczenie.Np Bulinek,:zawołam Niuniek-przyjdzie,Pypek(króciutki ma ogonek wiecznie merdający)-też przyjdzie.A tak wogóle to zostawiłam Bulinek.
  16. Ewa czy też Malwa stwierdziła.że na przekór wszystkiemu tak psiaczka nazwała.
  17. Ewa Marta lub Malwa nazwały strachulca Rambo,gdzieś na wątku Duszka jest napisane.
  18. Też ciągle zaglądam i czekam na wieści.Jeden psiak odszedł,dwa zagrożone i to bardzo poważnie...Ale ja ciągle wierzę,że ten dzień się dobrze skończy.
×
×
  • Create New...