Jump to content
Dogomania

guccio

Members
  • Posts

    16962
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    47

Everything posted by guccio

  1. Dzisiaj już nie,najlepsza łapanka przy rannym karmieniu. Dzięki za kibicowanie.
  2. Lajków brak.Strasznie się pani podoba.Mowi,że jeszcze sliczniejszy niż na zdjęciach.
  3. Z domu koteczki wiadomość:wyszła z transportera,zjadla,siedzi i obserwuje.
  4. Rano jeszcze przed tym jak ja dzwoniłam druga pani od kocurka z domkiem koteczki rozmawiała.Na razie wiem tyle,że na koteczke czekali.Cos z telefonem.Jak ostatnio rozmawiałam z transportem to był kontakt między domkiem a nim.Wiozl koteczke do domku.Lolus już u siebie.
  5. Będą. Na razie zła niestety-Katowice głuchy telefon.
  6. Kocurek i koteczka pojechały do swoich domków
  7. Tak niewiele czasu minęło od wyciągnięcia Fenka z zamojskiej mordowni(jak inaczej to miejsce nazwac).Z dnia na dzień nowe odkrycia:piękne oczy, zmieniająca się na lepsze sierść.
  8. Jeśli chodzi o gminne pomoce to nie.Tylko z tymi co gmina miała podpisaną umowę.W moim przypadku Krajewski.
  9. Wiem,że trzeba szybko.Zobaczymy,jak koteczke złapię,biorę do siebie na wolne miejsce.W ostateczności mój wet. Nie wiem czy wiesz- od 1-go kwietnia nowe zasady sterylek,kastracji.Bedzie można samemu wybierać gdzie chcesz wykonać zabieg.
  10. A jak długo się czeka?Były kocie wesela...Jedno napewno kotka a nie wiem co jeszcze dwa.
  11. Czas goni,jak kotki pojadą łapię kociczke-to priorytet a i miejsce będzie.
  12. Jak wybierzesz pliki to osobno powinnaś mieć apat i Lit Photo zdjęcia ,wybierasz z lit photo i klikasz na to zdjęcie.przy tym zdjęciu pisze compres a nie jpg.ustaw po prawej rozmiar ja ustawiam na 500 kB.(zanim zaczniesz kompresować)
×
×
  • Create New...