Jump to content
Dogomania

guccio

Members
  • Posts

    16962
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    47

Everything posted by guccio

  1. Gaja wyzdrowieje,niech tylko ta pogoda wreszcie się ustabilizuje.
  2. Się rozdzwoniły..Wstępnie na Bolka pani chce czekać (kwestia transportu na Śląsk)
  3. Wzruszyłam się dzisiaj telefonem z domku Tosi.Pani z takim przejęciem opowiadała jak pierwsze dni koteczki. Wyjątkowy miziak tak jak Lolek.
  4. O tym się dowiemy za rok,może dwa....
  5. No wczoraj kotka była sprytniejsza niż ja.
  6. Z łapaniem już zaplanowane co i jak.Oby wszystko poszło dobrze.
  7. I na czterech nie chodzisz.
  8. Dziękuję.przy adopcjach na Śląsk ochrypłam, ale coś za coś.
  9. Rośnie się chrześniakowi...Trzeci miesiąc u mnie.Miziak straszny.
  10. A dzisiaj trójkę na dworze"wcieli". Czują pismo noskami?
  11. Wieści z domków: Tosia zaraz po przyjezdzie wyszła z transportera, zjadła. Lolek już wyglaskany,zjadł, poszedł do kuwety i zwiedza.
×
×
  • Create New...