Jump to content
Dogomania

guccio

Members
  • Posts

    16970
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    47

Everything posted by guccio

  1. I jeszcze do tego przyjedzie,zabierze i odwiezie. Bardzo sobie cenię jego telefoniczne porady jak jest jakiś problem.
  2. Dzięki kochana.Ja mogę zrobić dopiero po 1 szym.Nie wyrobiłam się finansowo z awarią rutera czy tam modemu i dalej na danych komórkowych a u mnie tylko 5 Giga.Dwa bazarki zjadły transfer.
  3. Rozmawiałam dzisiaj z gminą w sprawie nowych zasad sterylek/kastracji od 1-go kwietnia.Dowiedzialam się, że musi być posiedzenie rady i nie wiadomo czy uchwała przejdzie. Przypomnę Dofinansowują 100 zł,ten z którym mają podpisaną umowę bierze prawdopodobnie 220 zł. Trzeba dopłacić 120 zł Mój wet.z którym nie mają umowy bierze 150 zł od kotki. Jedna kotka wśród tych trzech napewno jest.Boje się czekać. Mogę jutro oddać mojemu wetowi wszystkie trzy. Co mam robić?
  4. Tak dla śmiechu-wet.musial założyć rękawice do spawania, żeby uspokoić Tosie przed zabiegiem.
  5. Nie,mamy jeszcze Olinke, sunię-ksiezniczka .Buli jak doszedł to się śmiejemy, że ksiezniczka i wieśniak.
  6. Wyjaśnię niezorientowanym-wiesniak to mój ukochany pies Buliinek adoptowany od Ewu.
  7. Ale ja się poryczałam że wzruszenia.W życiu bym nie pomyślała,że tyle dobrych dusz wkoło mnie, chociaż tak daleko jesteście. To takie dobre ryczenie...
  8. Niby nie trzeba wyprowadzać...Ale w przypadku leczenia to już całkiem przechlapane.Ostatnio z wetem oboje byliśmy ciut poszkodowani ..
  9. Kotki zrobiły bajzel w kenelu.Zwirek z wodą to nieciekawa kompozycja.Na próbę kupiłam silikonowy.Zobacze jak to cenowo wychodzi bo batonitowego idzie bard,o dużo.Mam też więcej paskudnych zapachów.Koty są już dojrzałe i pewnie dlatego.Zapowiadaja się na miziaki.
  10. Myślę ,że nie ma sensu zmieniać. Przy następnej trójce,jak będziesz tak dobra i zechcesz pomóc-mozna zmienić.Jakos mi się udało wytłumaczyć ten nieszczęsny+. Może i przy następnej trójce? Bardzo Ci dziękuję
  11. Dzisiaj rozmawiałam w sprawie wizyty p.a dla Bolka ze znajomą Bgra.Wizyte zrobi. Pani,która chce Bolusia zapewnia,że decyzji nie zmieni i poczeka.
  12. Nie chcę nic negować ani wymadrzac się.Moze ktoś bardziej doświadczony wie?Jest guz,zrozumiałam,że duży.A więc ucisk tego guza to może być przyczyną okropnego bólu.Nie znam się-zaznaczalam.Czy ten guz jest nieoperacyjny?
  13. Po trzynastu latach z moim Fuksem też przyszło mi podejmować podobna decyzję....Minęło 10 lat a jeszcze pamiętam. Teraz łzy mi kąpią na to wspomnienie,nad Maria-co ona przeżywa,nad Feniksem.Parszywe życie..
×
×
  • Create New...