Jump to content
Dogomania

guccio

Members
  • Posts

    16966
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    47

Everything posted by guccio

  1. Czas goni,jak kotki pojadą łapię kociczke-to priorytet a i miejsce będzie.
  2. Jak wybierzesz pliki to osobno powinnaś mieć apat i Lit Photo zdjęcia ,wybierasz z lit photo i klikasz na to zdjęcie.przy tym zdjęciu pisze compres a nie jpg.ustaw po prawej rozmiar ja ustawiam na 500 kB.(zanim zaczniesz kompresować)
  3. Dziękuje,nie tracę nadziei.Nosicielstwo to nie wyrok.
  4. Bardzo dobre domki w/g wizytatorek.Wiele rozmów telefonicznych mnie też daje pewność na dzień dzisiejszy.Domy stabilne finansowo gotowe kontrolować nosicielstwo. Wszystko już ogarnięte,jutro rano wyjazd.Za transport zapłacą nowe domki-wyszla ta propozycja od nich.
  5. To byłoby dobre wyjście na ten moment.Musza tylko wrócić transportery z Katowic.
  6. Z kim ja w tej sprawie miałabym rozmawiać?
  7. W poniedziałek koteczka i Lolek jadą do swoich domków. Bolka będziemy ogłaszać.W tej trójce na wolności jest napewno jedną koteczka.
  8. Robiłam testy tym,które są u mnie na tymczasie.Wetka mówiła, że prawdopodobieństwo jest duże.
  9. Zapraszam na Bazarek na "moją" kociarnię i Feniksa od agat21 do 20.03 do godż.20-tej - ubrania, książki, torebki, jajeczka ręcznie robione.
  10. O czosnku nie wiedziałam,o czekoladzie wiedziałam. Nalesniki-nawet bym nie pomyślała. Moje psy wywąchaja zawsze pomidorowke.czasami poczęstuje ale koncentrat swojej roboty.
  11. Kotki są nosicielami białaczki i dlatego Bolka domek jednak zrezygnował.
  12. O to,to.Super charakterystyka labkow.Mojej córy był u mnie dwa lata i to samo o nim mogę powiedzieć.Kochany gamoń ma teraz 10 lat.
  13. No zdarzyło się żono Radka,oby szybko do formy wrócił.Bardzo mi się podoba to określenie"lepsza połowa".A,że dał się Igusiowi spacyfikować..więcej pewnie się nie da.
×
×
  • Create New...