Dziękuję Bgra,Tyska.
Zamartwiam się tymi kotami na wolności.Co słyszę z domu to zaczynają się kocie wesela a ja nie mam gdzie przetrzymać po zabiegach.
Dziwię się też, że inne koty w typie moich u szczebrzeszyniakow znajdują domy a moje nie.Moze dlatego, że jestem BDT i mogę sobie poczekać.