Jump to content
Dogomania

Asior

Members
  • Posts

    18622
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Asior

  1. powklejałam w kilka watków, może będzie jakiś odzew!!!!
  2. dziołszki ważne: PILNA SPRAWA!!!! jest sunia do pilnej adopcji lub DT właśnie wylądowała na szyciu łapki u weta (rozerwana do kości) HebaNowa ma na tymczasie dwa psiaki i ten drugi (kałkaz) pogryzł suńkę ..... [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=34427[/url] na ostatniej stronie opis sytuacji powklejajcie gdzie możecie
  3. przepraszam że zaśmiecam, ale sprawa jest niecierpiąca zwłoki... PILNA SPRAWA!!!! jest sunia do pilnej adopcji lub DT właśnie wylądowała na szyciu łapki u weta (rozerwana do kości) HebaNowa ma na tymczasie dwa psiaki i ten drugi (kałkaz) pogryzł suńkę ..... [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=34427[/url] na ostatniej stronie opis sytuacji powklejajcie gdzie możecie
  4. przepraszam, ze zasmiecam ale sprawa dośc pilna!!! Tu dużo osób czyta: PILNA SPRAWA!!!! jest młodziutka sunia do pilnej adopcji lub DT właśnie wylądowała na szyciu łapki u weta (rozerwana do kości) HebaNowa ma na tymczasie dwa psiaki i ten drugi (kałkaz) pogryzł suńkę ..... [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=34427[/url] na ostatniej stronie opis sytuacji powklejajcie gdzie możecie
  5. Ulaa pomocy!!!! mówiłaś że ktoś szuka psiaka ...jest taka sunia właśnie wylądowała na szyciu łapki u weta :( HebaNowa ma na tymczasie dwa psiaki i ten drugi (kałkaz) pgryzł suńkę .....może ci państwo by ją chcieli :( ????? [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=34427[/url] na ostatniej stronie opis sytuacji :( powklejajcie gdzie możecie :(
  6. Almusiu !!!! do góry??? a jak sytuacja z allegro?? ma jeszcze ???
  7. myszeczko wyłaź z dziury do góry skacz :) kurcze macie jakiś sensowny tekst o Mysi??? bo mogła bym na allegro ją pyknąć ;)
  8. noo to współczuje HebaNova :( porozglądam się po dogo i jak znajdę kogoś chętnego na psiaka to zaraz nakieruje go na Sabcie :(
  9. Perfi zobaczysz jak bedzie Ci przyjemnie jak za jakiś czas zobaczysz je znowu (może na jakimś zjeździe rodzinnym ;) )
  10. no ja tez pytałam i nikt mi nie odpowiedział :(
  11. [quote name='sugarr']ale cos juz zrobili, bo napisali na stronie ze to jest odc z 15 czyli z dzisiaj.[/QUOTE] sugarr od kilku tygodni data się zmienia ale odcinek nie :)
  12. dobra..na fretki wstawione :cool1:
  13. nie aktualizuja od jakiegoś czasu :(
  14. Asta rzeczywiście grzeczniutka była , siedziała taka smutna cały czas głaskana przez Siwuchę... Ale się siwucha zestresiła :) ale wypadła super!!!!! GRATULUJE siwucha, przebrnęłas przez prezentacje Asty :) zobaczycie ktoś napewno ją wypatrzył
  15. [quote name='puli']Optymista to taki co na cmentarzu widzi zamiast krzyzy same plusy. [/QUOTE] nieeeee no puli, poplułam monitor!!!!!!!!!! popłakałam się z tego tekstu........ :evil_lol:
  16. Asior

    Liczymy podpisy!

    Kraków ma jeszcze plakaty jak trzeba
  17. super Beatko, świetnie, ze się zgodziłaś wziąść Kliffka choćby na tymczas ;) :)
  18. [quote name='puli']Asior,do Prezydenta masz wysłać prośbe o weto! I fretki też. To co Arka napisała na niebiesko strone wcześniej. To im wkleiłaś?[/QUOTE] niee tego nie... ale to veto trzeba było do dziś rana wysłać, czy nie?????
  19. a co z Czarok???
  20. pięknotka do góry!!!!!!!!!!
  21. jejq wiecie, ze Lavaa bierze jeszcze jednego psiaka na razie na tymczas,ale może TŻ się zakocha i zostawi na zawsze .... super bo Pola miała trafić spowrotem do azylu :(
  22. [quote name='samograj']????????????????????:niewiem: :hmmmm:[/QUOTE] to chyba chodzi o sprawę z emir i szpitalem Psi Los
  23. Asior

    Liczymy podpisy!

    Olga proponuje przeczytać cały wątek a dopiero potem zadawać pytania........ wtedy być może niektóre nie padną.....
  24. jejku takie wieści :multi: :multi: :multi: Lavaa jesteś wielka wielka największa :) KOCHAMY CIĘ!!!!!!!!!:loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
×
×
  • Create New...