Jump to content
Dogomania

Asior

Members
  • Posts

    18622
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Asior

  1. myszooooor do góry!!!!!!
  2. tylko nie zapeszajmy!!!!!!!!!! O.K ogonki freciochw zawiązane ...na szczęście :evil_lol:
  3. [quote name='yewcia1']Jasne bede meczyć Anashara i przy Lisi i przy Sarze - tylko niech wasz TOZ wkońcu do was dotrze[/QUOTE] to Sare tez ktoś zaadoptował wirtualnie :multi: ???super
  4. cholera, gdyby nie mój agresywny "nietoperz" to bym mogła na tymczas wziąść jednego :/
  5. [quote name='Ambra'] [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/8679/tnhorrorqm2.jpg[/IMG] [URL="http://img364.imageshack.us/img364/4292/horror2uu6.jpg"]ajćć:evil_lol: [/URL][/QUOTE] ale buchnęłam smiechem, az mi się dziecko obudziło :evil_lol: NIEEE NO REWELACJA!!!!!!!! tylko nie dawajcie tego zdjęcia na aukcje!!! pomyślą że pies uposledzony umysłowa, albo opentany jakiś :evil_lol: proponuje przyznać tytuł [B]ZDJĘCIA ROKU[/B]!!!!
  6. Medar!!!! musisz walczyć!!!! SLYSZYSZ???!!! WYTRZYMAJ MY TU WSZYSCY TRZYMAMY ZA CIEBIE KCIUKASY :loveu: :loveu: :loveu:
  7. słuchajcie, jest jeszcze Sońka: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2575062#post2575062[/url] jest na długim tymczasie w chrzanowie, u Uli, ale...... Ula ma dwa olbrzymie berneńczyki, i napewno jest jej ciężko. Jeszcze wszyscy mamy nadzieje, ze Ula się zdecyduje zostawić Sonie u siebie.... No ale nie wiadomo. Moze jak usłyszy, ze chcą jej zabrać sunie w świat to się zdecyduje jej nie oddawać:evil_lol:
  8. tak tak informuj nas na bierząco ...
  9. ...która będie oparta już tylko na domniemaniach, bo jak rozumiem, chyba nie będa zwłok po raz trzeci kroić ...??? :roll: , czy sie mylę???
  10. [quote name='yewcia1']Asior ale masz grzeczne te futrzaki:lol: [IMG]http://img300.imageshack.us/img300/7212/alma4oe7.jpg[/IMG][/QUOTE] no ba :D tak jak i ja :)
  11. no i udało się :) potem możesz pousuwać te posty z ćwiczenia :)
  12. kiwi ślicznie tą aukcję zrobiłaś .... :)
  13. [quote name='daga_27'][B]Beata,[/B] popieram! jak tylko sie dowiem jak sie pod slowem ukrywa link, to zaraz zrobie specjalny watek afn dla dobkow. i tam bedziemy rozliczac kase i beda informacje dla zainteresowanych.[/QUOTE] oto sposób :) [URL=ADRES STRONY]słowo majace się poazać[URL] <---- przed tym url musisz wstawić / ja nie wstawiałam bo nie widoczny byłby kod :)
  14. jejciu nawet nie spodziewałam się takiej dobrej wiadomości dziś :) Jak tylko zobaczyłam w skrzynce maila dotyczącego czarnego to otworzyłam go pierwszego i taaaaka wiadomość od razu :) CUDOWNIE!!!!! Czarny zasłużył na taki los lepszy, niż wałęsanie się po ulicy :) WYŚCISKAJ CIOCIĘ i WUJKA i powiedz im, ze kiedyś ta pomoc ofiarowana zwierzakom wróci do nich :) Cudownie, ze sa na świecie tacy ludzie jak oni . A co do sąsiadów.....:angryy: fakt, wypadało by sąsiadeczkę wywieść do lasu, przywiązać do drzewa i zostawić , moze ja ktoś znajdzie...a jak nie to cóż mała strata :mad: yyccchhh nie mogę!!! z takimi potworami mieszkać po sąsiedzku.....współczuje....
  15. jupiii po programie ma szanse ... ale jak by tak właśnie zrobić, zeby na chwilę tylko ja wprowadzić ;) pokazać i wyprowadzic???? nie dało by się tak????
  16. no własnie, dziewczyny!!!!!!a jak by uspić psiaka na czas drogi, to czy nie mógłby jechac ciut dalej??????
  17. chiński :crazyeye: ????:evil_lol:
  18. no mnie też nie będzie...zapalenie oskrzeli :(
  19. piekne, naprawde cudne psy.... MEDARKU 3maj się jakoś !!!!!
  20. Radek, jesteś wielki!!!!!!
  21. podnoszę :)
  22. he he gratuluje !!! świetnie, ze się zdecydowałaś.....będzie dobrze jeszcze się psiak "odbrazi" :D
×
×
  • Create New...