słuchajcie, jest jeszcze Sońka:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2575062#post2575062[/url]
jest na długim tymczasie w chrzanowie, u Uli, ale......
Ula ma dwa olbrzymie berneńczyki, i napewno jest jej ciężko. Jeszcze wszyscy mamy nadzieje, ze Ula się zdecyduje zostawić Sonie u siebie....
No ale nie wiadomo. Moze jak usłyszy, ze chcą jej zabrać sunie w świat to się zdecyduje jej nie oddawać:evil_lol: