Jump to content
Dogomania

Asior

Members
  • Posts

    18622
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Asior

  1. nooo to trzymamy kciukasy. jagienka o której jest program na krakowie puszczany?????
  2. podnosze !!!!!! MEDARKUU Trzymaj się jakos :)
  3. wycałuj tą pania od nas!!!!!!!!!!! KONIECZNIE!!!!!!
  4. [quote name='emir'][U]Wiadomości z 21.30:[/U] Imponująca jest jego wola życia EMIR[/QUOTE] noo ba, przeciez wie, ze wszyscy trzymamy z aniego kciuki, on nie może zawieśc tysięcy dogomaniaków!!!!!!! i moich 4 skunksików, które maja juz chyba trzeci supełek na ogonku zawiązany, co rusz to inna sprawa.......
  5. noo a po co właściwie mówić w schronie że pies jedzie do niemieć!!!! Ja wiem,że to nie fer ale chyba można pozwolić sobie na takie kłamstewko w imię lepszej sprawy!!!!
  6. dokładnie!!!!! napewno zrzucimy się na paliwo dla kogoś kto by ją zawiózł!!!!!
  7. [quote name='Perfi']wezme ;) tak - wszystkie pojda pod noz :)[/QUOTE] ojej :cool3: jak to zabrzmiało....
  8. Maaacieeek nie obijaj się!!!!!!
  9. kastracja psa kosztuje znacznie mniej niż suczki....
  10. [quote name='Radek']Nie wiem, czy to nie podchodzi pod znęcanie się :evil_lol:[/QUOTE] ojj cicho nic nikomu nie mówcie :evil_lol:
  11. Ela i Krzyś jadą w tym tygodniu gdzieś w okolice Lublina (chyba) czy to jest gdzieś w pobliżu(kompletnie nie orietuje się gdzie ten gorzów)
  12. chipowanie w Krakowie mogę załatwić. koszt 30 zł sam chip, paszport trzeba będzie kupić u weta, (z tego co się orientuje to koszt ok. 50 zł, ale u każdego jest inaczej)
  13. kurcze szkoda, zę nie mieszkacie blisko Krakowa, ja mogę załatwić ten zabieg na ok 100 zł :(
  14. podnosze !!!! Maluszki w górę!!!!
  15. znajdzie i ona domek :) zobaczycie
  16. poinformowałam Maćka, że Lisidło ma wirtualnego opiekuna :) ma zmienić na stronce :)
  17. ooo to jutro jakiś dentystyczny dzień... jade z młodym na rwanie zęba...wprawdzie mleczny , ale i tak wiem, ze będe miała z nim przerabane (z młodym, nie zębem :) )
  18. [quote name='Ulaa']:crazyeye::crazyeye::crazyeye: Moją Sońkę do Niemiec?? [SIZE=5]O NIE. [SIZE=2]Dajcie mi 2-3 dni, muszę zorganizować ostrą naradę rodzinną :mad:[/SIZE] [/SIZE][/QUOTE] :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: eeeeeeeeehhhehehehehehehe [B]wiedziałam!!!!!!!!!!![/B] Ulcia jestes przewidywalna!!!!! :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  19. acha jestem za tym, zeby w pierwszej kolejności jechały psiaki, które przebwają w schronie...nie na tymczasie.....bo idzie zima, a w schronie wszyscy wiedza jak jest :( proponuje jeszcze sunie z krakowskiego schronu (tą co ją oddali po kilku dniach :mad: :angryy: )
  20. jestem za!!!!!! własciciele powinni ponieść karę!!!!!!!! zwłaszcza,z ę to młodzi ludzie, maja dziecko, drugie w drodze!!!!! nie są zacofanymi ludźmi z wiochy zabitej dechami!!! wiedzieli co robią!!!!!!!!!!! POWINNI PONIEŚĆ ZASŁUŻONĄ KARĘ!!!!!
  21. [quote name='Ulaa']:crazyeye::crazyeye::crazyeye: Moją Sońkę do Niemiec?? [SIZE=5]O NIE. [SIZE=2]Dajcie mi 2-3 dni, muszę zorganizować ostrą naradę rodzinną :mad:[/SIZE] [/SIZE][/QUOTE] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [B]A NIE MÓWIŁAM!!!!!!1 WIEDZIAŁAM :roflt: :roflt: ULCIA SOŃKI NIE ODDA TAK DALEKO!!! EEEEEEEHHEHHHHEHEEHHEHEHH WIEDZIAŁAM :)[/B]
  22. ooo dzięki Asia :) napisałam własnie o niej... Teraz moze Ula się skusi jak się okaże że moga jej "zabrać" dobunie :) i zostawi ją sobie NA ZAWSZE!!!!!
  23. jejkuuuu trzymamy kciukasy za małą :)
  24. mam transportet, mogę pozyczyć :) bez problemu!!!
×
×
  • Create New...