uch przebrnęłam przez watek...
oczywiście Yewcia uprzedziła mnie, że będzie kupa płaczu, ale nie spodziewałam się, że juz przy pierwszym poście :roll:
nastepne kilka kartek czytałam przez łzy .....
Naprawde jesteście cudowni!!!!!!
Ja sama nie jestem w stanie pomagać finansowo psiakom, ale jak widzę do czego Wy jesteście zdolni to aż serce rośnie.......
Rzeczywiście jak ktoś napisał kilka stron wczesniej: razem jesteście POTĘGĄ!!!!!!!
i oby tak zostało :loveu: