Jump to content
Dogomania

Asior

Members
  • Posts

    18622
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Asior

  1. jejq może Perfi by dała radę ..Ona zmotoyzowana...no ja niestety pracuje do 15 a potem pędem do domu bo ze szkoły dzieciaka musze odebrać :(
  2. no ale czy nie bedzie jej zimno na polu w kojcu :(
  3. i głośna :evil_lol:
  4. tak tak o ten kwas chodziło :) no to dobrze , ze będziecie próbować :)
  5. jessuu jak to padaczkowe :crazyeye: zdarzało mu się takie coś przedtem???
  6. uch przebrnęłam przez watek... oczywiście Yewcia uprzedziła mnie, że będzie kupa płaczu, ale nie spodziewałam się, że juz przy pierwszym poście :roll: nastepne kilka kartek czytałam przez łzy ..... Naprawde jesteście cudowni!!!!!! Ja sama nie jestem w stanie pomagać finansowo psiakom, ale jak widzę do czego Wy jesteście zdolni to aż serce rośnie....... Rzeczywiście jak ktoś napisał kilka stron wczesniej: razem jesteście POTĘGĄ!!!!!!! i oby tak zostało :loveu:
  7. nie będe go kastrować a to z powodu, ze Lucki NIGDY nie jest puszczany ze smyczy!!!!!!! Po drugie ciężko by było takiemu psiakowi jak mój (ok 15 cm wysokości) "dorwać" jakąś sunie :)
  8. maruda to jeśli będe się mogła wprosić to między świętami i nowym rokiem chętnie wpadnę popstrykać zdjęcia suni ;)
  9. buuu chlera, że ja nie mam kolorowej drukarki:/
  10. rany boskie :crazyeye: weszłam w podpis Dobermani.....
  11. jejkuu czyli cuda się jednak zdarzają :) zaczynam wierzyć w ludzi :)
  12. noo szkoda gadać. Mnie odkąd Lucki uciekł za sukami (bo strasznie napalony jest:p )już nie puszczam go wogóle. Mimo, ze już nie ucieka ....
  13. Ulcia a będziesz próbowała ten środek (zupełnie nie pamiętam jak się nazywał, jakiś balsam)
  14. a ja go nawet nie zdążyłam poznać :placz: noo ale widzę ze ma wspaniałą panią to się cieszę :)
  15. jezzuuuuuu kto weźmie Pompnika :( macie moze jakieś jego plakaty kolorowe?? Bo czarnobiałe nie oddadzą tego uroku Pompona :( ja mam tylko dojście do czarno-białej drukarki :(
  16. kurcze ale może do 1 stycznia Kida już skończy obserwację....Wogóle to dla mnie chorę skoro wiadomo, ze ona łagodna:mad: jakiś nieodpowiedzialny facio j ą wziął bo myślał może że to piesek przytulanka :angryy: eehhh no nie mogę!!!!!!!!
  17. niestety nie mogę pomóc finansowo :( bardzo mi przykro z tego powodu :( ale choć podniosę
  18. Bodziulek dziś rozwiesiłam twoje dwa plakaty (tylko tyle miałam) :(
  19. Kiwi to najbardziej rozczulająca aukcja jaką widziałam :( łezka mi się w oku zakręciła :( KTOŚ MUSI ją zauważyć....... dałam sobie ją w opis na gadu ...... Już teraz wiem, do kogo będe się uśmiechać o ładny tekst na allegro......
  20. [quote name='emir']Tak! To jest "garnuszek" w jakim wozimy mu jego "danko" i starcza on na 1,5 dnia EMIR[/QUOTE] nooo to teraz to juz napewno wiadomo, że "maluszek" garnie się do życia i nie podda się tak łatwo.... [QUOTE]jeszcze trochę a nasz chłopak będzie szykował sie do domu[/QUOTE] a sa jakieś widoki na domek????
  21. a ten gar na stole to dla niego :evil_lol: :cool3:?????
  22. aale bidok chudy :( a taki piękny ...i te oczy ......
  23. no to napisac do niego trza :cool3:
  24. eeehhhh bez sensu...to po jaką cholere ona wogóle chciała brać psiaka jak taka grymaśna :mad:
  25. czyli teraz może już być tylko lepiej ;)
×
×
  • Create New...