Jump to content
Dogomania

Asior

Members
  • Posts

    18622
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Asior

  1. nieeee no zdjęcia po byku :evil_lol:
  2. noo ja mojemu rozpuszczałam w wodzie i szczykawką wszczykiwałam ;) bo tez grymaśny był :p
  3. dokładnie to samo chciałam napisać....może niech "stary" własciciel sie nie znajdzie!!!!!:mad:
  4. Bodziulek :( dlaczego nikt Cię nie chce :(?????
  5. Nieee no Maciek nie obraź się ale Harisek jest jednak ładniejszy od Twojego psiurka :D Twój jest jednak na drugim miejscu :evil_lol:
  6. Lisiorek szuka domku :( juz tak długo
  7. ludziska a ta pani co chciała Kostka adoptować??????????
  8. no a ten ktoś kto znalazł Astę??oferował się, ze jak nie będzie innego wyjścia to ja weźmie na tymczas????
  9. Almutka w góre!!!!! dziewczyny jak tylko znajdę chwilkę wolną to wystawię ją :(
  10. jaja to mało powiedziane:mad: :mad: :mad:
  11. węgiel też chętnie zje psiak bo słodkawy jest ;)
  12. [quote name='Aga_Mazury'] Asior, ależ piękna ta księżniczka :loveu:[/QUOTE] jessuuu :crazyeye: która????
  13. Asior

    Liczymy podpisy!

    dobra to ja juz sie nie odzywam :roll:
  14. Asior

    Liczymy podpisy!

    noo ale reprezentant emir się jak widac nie znajdzie bo sie poobrażali WSZYSCY!!!!!
  15. z tego co czytałam ona kocha wszystkich :)
  16. zreszta za kilka dni poczujesz że masz pieska jak wariatka białaska do Ciebie dotrze ;)
  17. i oby tak zostało :) mam nadzieje, ze Twoja córa nie z tych które się nudza po jakimś czasie ;)
  18. ehhh wszyscy tylko obiecują :( ale jak przychodzi co do czego to nie przychodza po Almusię :(
  19. Asior

    Liczymy podpisy!

    ojj sory za capsa, ja nie krzyczę :p
  20. Asior

    Liczymy podpisy!

    [quote name='medar'] Kto nadal uważa że reprezentant Emira powinien być w składzie delegacji?[/QUOTE] MEDAR ALE JA JUŻ PISAŁAM, NIE MUSISZ IŚĆ JAKO REPREZENTATN eMIRA ALE JAKO CZŁONEK DOGOMANII
  21. no wiem wiem, ale tak jakos smutno to wyszło :)
  22. [quote name='black_sheep']Łał Asior to gościówa jesteś:):cool3:[/QUOTE] no ba:evil_lol: :cool1: SIE WIE!!!!!!! jak mnie zaprosi to pojadę :razz:
  23. [quote name='daga_27'][B]Asior[/B] skoro piekna, to skad ta mina??:mad: [/QUOTE] nieeeee no to z żalu minka na jej los :(
×
×
  • Create New...