-
Posts
18622 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asior
-
Potrącony pies po wypadku odnalazł swoich opiekunów(Chrzanów).
Asior replied to ronja's topic in Już w nowym domu
niom :) ulciaaaaa trzymaj ręke na pulsie:) -
[quote name='aisaK']13. Dobermanka w schronisku Częstochowa FETA: [URL="http://www.czestochowa.schronisko.net/images/adopcje/3197.jpg"][IMG]http://www.czestochowa.schronisko.net/images/adopcje/hmimage/3197.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://www.schronisko.net/themes/default/images/div_v_b.gif[/IMG][URL="http://www.czestochowa.schronisko.net/images/adopcje/sup2/3197.jpg"][IMG]http://www.czestochowa.schronisko.net/images/adopcje/sup2/thumbnails/3197.jpg[/IMG][/URL][IMG]http://www.schronisko.net/images/spacer.gif[/IMG] Nasza dobusia z Częstochowy odeszła za TM <*> :placz: :placz: tak nagle.... Cały czas szukamy transportu Elbląg -okolice Poznia!!! Preska: do końca stycznia jest jeszcze trochę czasu, może się uda!![/quote] jessuu co się stało :crazyeye:
-
Bezdomna ON-ka ALMA. JUZ W NOWYM DOMU - zostaje na stałe!!!
Asior replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
jejq ale ona ma uuuuszy wielkie :evil_lol: kurna gacuś :lol: -
Potrącony pies po wypadku odnalazł swoich opiekunów(Chrzanów).
Asior replied to ronja's topic in Już w nowym domu
Ulaa ostatnio dowiedziałam sie że nalot nie jest objawem starości a jedynie trzymania w niskich temperaturach (np w lodówce). Ja zawsze myslałam, ze tylko na starej czekoladzie się nalot robi ;) -
Potrącony pies po wypadku odnalazł swoich opiekunów(Chrzanów).
Asior replied to ronja's topic in Już w nowym domu
[quote name='jnk']Asior, tutaj akurat zgadzam się z Tobą w zupełności, niestety :([/QUOTE] niestety bo się zgadzasz czy niestety też nie możesz być spokojna :cool3: ???? -
[quote name='kiwi'] Mowie otwarcie, Pompon ma szanse na dom tymczasowy od stycznia, ale ja sama nie podołam obowiazkom jakie przy nim trzeba wykonac. i jesli nie bedzie checi pomocy ze strony innych zainteresowanych to nie zdecyduje sie go umiescic w domu tymczasowym bo po prostu nie dam rady.[/QUOTE] jakiej pomocy oczekujesz????? co trzeba by było robić???
-
[quote name='medar']Niestety, w starozytnym Rzymie ponoć zabijano posłańców, ale tylko tych co przynosili złe wieści, cieszę się że moje wieście zostałe odebrane jako pomyślne. Chyle czoła przed osobami dziękującymi.:loveu:[/QUOTE] o kurcze, rzeczywiście teraz sobie przypominam, że cos takiego kiedyś słyszałam :razz: nooo ale skoro miałeś dobre wieści to nie ma sie czego obawiać :razz:
-
[quote name='medar'] [FONT=Verdana]Na koniec przypomnę jeszcze, że już nie zabija się posłańców :cool3: i „i[/FONT][COLOR=black][FONT=Verdana]mperare sibi maximum est imperium”. :roll: [/FONT][/COLOR][/QUOTE] czekaj czekaj, a czy nie było tak, że posłańcy mieli zagwarantowaną nietykalność??? czy kiedykolwiek zdażyło się pozbawienie życia posłów. (pytam z ciekawości :cool3: ) również przyłączam się do podziekowań......
-
Potrącony pies po wypadku odnalazł swoich opiekunów(Chrzanów).
Asior replied to ronja's topic in Już w nowym domu
hmmm jakoś nie potrafię być spokojna o tego psiaka :( możecie pomyśleć, że jestem histeryczką, ale ...no nic zobaczymy -
Potrącony pies po wypadku odnalazł swoich opiekunów(Chrzanów).
Asior replied to ronja's topic in Już w nowym domu
no własnie :( -
Kiwi ale nie pomyślałaś, że ci co czytali ten wątek NAPRAWDE nie mogli pojechać :placz: czy możesz coś więcej o pomponie powiedzieć znaczy o jego szansie na DT :( prooosze .Bo to, ze ma szanse to już pisałaś.
-
Potrącony pies po wypadku odnalazł swoich opiekunów(Chrzanów).
Asior replied to ronja's topic in Już w nowym domu
Ulcia :( nie mogłas powiedzieć że znalazł się ktoś kto psiaka zaadoptował :placz: :placz: :placz: przeciez on tam zmarnieje :placz: -
aale podejrzewam, że Adze chodzi o podwiezienie suni autem bo po sterylce może być nieco otumaniona... tak mysle :roll:
-
karusiap, ale KIWI już pojechała sama :( możesz pojechac sama NORMALNIE jak ludzie jadą do schronu wyadoptowaćpsiaka to tez nie wiedza jak się zachować :) więc była byś bardzo wiarygodna!
-
Potrącony pies po wypadku odnalazł swoich opiekunów(Chrzanów).
Asior replied to ronja's topic in Już w nowym domu
nieee no nie mów, że będzie tak jak z Sońką:evil_lol: :razz: czyżby narada rodzinna :evil_lol: jejq Ulcia chałupki Ci zaraz braknie, albo otworzysz prywatne przytulisko :loveu: -
REWELACJA!!!! to odemnie prosze mu wirtualnie uścisnąć :)
-
Potrącony pies po wypadku odnalazł swoich opiekunów(Chrzanów).
Asior replied to ronja's topic in Już w nowym domu
czekaj bo chyba nie łapię :hmmmm: jeśli nie poszedł na tymczas i chyba nie pójdzie to skąd ta radość :razz: -
to ja zmobilizuje Maćka :cool3: coby się wziął za robotę
-
nie Kiwi pisała że potrzebuje żeby ktoś pojechał do schronu (ktokolwiek) bo ona nie da rady (ma zajęcia) ale niestety sama to załatwiła :( KIWI :( :glaszcze: wiem że pewnie teraz jesteś wkurzona na maxa :( ale jesteś naprawde WSPANIAŁĄ osobą, i chyba było by cudownie, jak by każdy miał tyle serca do zwierzaków co Ty. Jestem zszokowana tym że znalazłaś domek dla Pompona....i mimo Twojej wściekłości na nas :oops: proooosze napisz coś więcej :placz:
-
Potrącony pies po wypadku odnalazł swoich opiekunów(Chrzanów).
Asior replied to ronja's topic in Już w nowym domu
super :) Uluś co z psiakiem...poszedł na tymczas??? -
podnosze ...Medar nie spadaj Emir jak dziś chudzina się czuje???