Jump to content
Dogomania

Asior

Members
  • Posts

    18622
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Asior

  1. cholera on mówi że raczej w Polsce się tego nie leczy :( zaszywa się to jedynie, ale nie daje to żadnej gwarancji, że to się znowu nie otworzy....
  2. [quote name='Ulaa']Proponuję dra Derkowskiego z kliniki ARKA w Krakowie.[/QUOTE] Ulcia ARKA bierze jak za woły :( naprawde maja 100% przebbitki więcej niż inni weci :( Zaraz dzwonię do swojego i dowiem się czy by coś poradził....
  3. niom :) ulciaaaaa trzymaj ręke na pulsie:)
  4. [quote name='aisaK']13. Dobermanka w schronisku Częstochowa FETA: [URL="http://www.czestochowa.schronisko.net/images/adopcje/3197.jpg"][IMG]http://www.czestochowa.schronisko.net/images/adopcje/hmimage/3197.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://www.schronisko.net/themes/default/images/div_v_b.gif[/IMG][URL="http://www.czestochowa.schronisko.net/images/adopcje/sup2/3197.jpg"][IMG]http://www.czestochowa.schronisko.net/images/adopcje/sup2/thumbnails/3197.jpg[/IMG][/URL][IMG]http://www.schronisko.net/images/spacer.gif[/IMG] Nasza dobusia z Częstochowy odeszła za TM <*> :placz: :placz: tak nagle.... Cały czas szukamy transportu Elbląg -okolice Poznia!!! Preska: do końca stycznia jest jeszcze trochę czasu, może się uda!![/quote] jessuu co się stało :crazyeye:
  5. jejq ale ona ma uuuuszy wielkie :evil_lol: kurna gacuś :lol:
  6. Ulaa ostatnio dowiedziałam sie że nalot nie jest objawem starości a jedynie trzymania w niskich temperaturach (np w lodówce). Ja zawsze myslałam, ze tylko na starej czekoladzie się nalot robi ;)
  7. [quote name='jnk']Asior, tutaj akurat zgadzam się z Tobą w zupełności, niestety :([/QUOTE] niestety bo się zgadzasz czy niestety też nie możesz być spokojna :cool3: ????
  8. [quote name='kiwi'] Mowie otwarcie, Pompon ma szanse na dom tymczasowy od stycznia, ale ja sama nie podołam obowiazkom jakie przy nim trzeba wykonac. i jesli nie bedzie checi pomocy ze strony innych zainteresowanych to nie zdecyduje sie go umiescic w domu tymczasowym bo po prostu nie dam rady.[/QUOTE] jakiej pomocy oczekujesz????? co trzeba by było robić???
  9. Asior

    Liczymy podpisy!

    [quote name='medar']Niestety, w starozytnym Rzymie ponoć zabijano posłańców, ale tylko tych co przynosili złe wieści, cieszę się że moje wieście zostałe odebrane jako pomyślne. Chyle czoła przed osobami dziękującymi.:loveu:[/QUOTE] o kurcze, rzeczywiście teraz sobie przypominam, że cos takiego kiedyś słyszałam :razz: nooo ale skoro miałeś dobre wieści to nie ma sie czego obawiać :razz:
  10. Asior

    Liczymy podpisy!

    [quote name='medar'] [FONT=Verdana]Na koniec przypomnę jeszcze, że już nie zabija się posłańców :cool3: i „i[/FONT][COLOR=black][FONT=Verdana]mperare sibi maximum est imperium”. :roll: [/FONT][/COLOR][/QUOTE] czekaj czekaj, a czy nie było tak, że posłańcy mieli zagwarantowaną nietykalność??? czy kiedykolwiek zdażyło się pozbawienie życia posłów. (pytam z ciekawości :cool3: ) również przyłączam się do podziekowań......
  11. hmmm jakoś nie potrafię być spokojna o tego psiaka :( możecie pomyśleć, że jestem histeryczką, ale ...no nic zobaczymy
  12. preska, Ksera obiecała wkleić wątek Twojej suni na forum rotków...może będzie odzew...
  13. Kiwi ale nie pomyślałaś, że ci co czytali ten wątek NAPRAWDE nie mogli pojechać :placz: czy możesz coś więcej o pomponie powiedzieć znaczy o jego szansie na DT :( prooosze .Bo to, ze ma szanse to już pisałaś.
  14. Ulcia :( nie mogłas powiedzieć że znalazł się ktoś kto psiaka zaadoptował :placz: :placz: :placz: przeciez on tam zmarnieje :placz:
  15. aale podejrzewam, że Adze chodzi o podwiezienie suni autem bo po sterylce może być nieco otumaniona... tak mysle :roll:
  16. karusiap, ale KIWI już pojechała sama :( możesz pojechac sama NORMALNIE jak ludzie jadą do schronu wyadoptowaćpsiaka to tez nie wiedza jak się zachować :) więc była byś bardzo wiarygodna!
  17. nieee no nie mów, że będzie tak jak z Sońką:evil_lol: :razz: czyżby narada rodzinna :evil_lol: jejq Ulcia chałupki Ci zaraz braknie, albo otworzysz prywatne przytulisko :loveu:
  18. REWELACJA!!!! to odemnie prosze mu wirtualnie uścisnąć :)
  19. czekaj bo chyba nie łapię :hmmmm: jeśli nie poszedł na tymczas i chyba nie pójdzie to skąd ta radość :razz:
  20. Asior

    Liczymy podpisy!

    to ja zmobilizuje Maćka :cool3: coby się wziął za robotę
  21. nie Kiwi pisała że potrzebuje żeby ktoś pojechał do schronu (ktokolwiek) bo ona nie da rady (ma zajęcia) ale niestety sama to załatwiła :( KIWI :( :glaszcze: wiem że pewnie teraz jesteś wkurzona na maxa :( ale jesteś naprawde WSPANIAŁĄ osobą, i chyba było by cudownie, jak by każdy miał tyle serca do zwierzaków co Ty. Jestem zszokowana tym że znalazłaś domek dla Pompona....i mimo Twojej wściekłości na nas :oops: proooosze napisz coś więcej :placz:
  22. super :) Uluś co z psiakiem...poszedł na tymczas???
  23. aga sądząc po łapie :( nie ma zbyt dobrych wspomnień z przeszłością...zwłaszcza że musiało być ostro skoro trafił do schronu z interwencji Nie bój się.....jestem pewna że to tylko szok z powodu nowego miejsca
  24. podnosze ...Medar nie spadaj Emir jak dziś chudzina się czuje???
×
×
  • Create New...