:roflt: :roflt: :roflt: nieee no wszystkiego się spodziewałam ale nie tego, że za smierć Ozziego odpowiada Emir i dogomaniacy :stupid:
toć to przecież parodia a nie prawo!!!!
:splat: boszzz w jakim kraju mi przyszło żyć...i nie ma co się dziwić, ze w innych krajach porównują naszego prezydenta do KARTOFLA......z taką władzą sądowniczą........:roll: