Jump to content
Dogomania

Asior

Members
  • Posts

    18622
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Asior

  1. TO ja wiem, ale drugi wet robiący sekcję napisał, ze nie da się w stu % stwierdzić, czy pies nie został uśpiony, BO organy wewnętrzne uległy rozkładowi......... więc tym bardziej trzeci wet tego nie stwierdzi!!!
  2. wklejone na fretki, tam od kilku dni trwa dyskusja nad zmianami :( niestety dopiero teraz zobaczyłam ten watek :( nie zdążyłam wysłać nikomu :(
  3. Asior

    Liczymy podpisy!

    znaczy moja tez nie była, ale Medara tez nie :)
  4. Asior

    Liczymy podpisy!

    [quote name='GreenEvil']kacha, prosze, naprawde cieszy mnie fakt, ze nigdy nie bylas kochanka asior, ale przejdzmy moze do rzeczy? pzdr GreenEvil[/QUOTE] ehehhheheh ale to nie moja nie była.....t do Medara było :evil_lol:
  5. Asior

    Liczymy podpisy!

    muszę mu wlać bo gówniarz mnie nie słucha :mad: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  6. Asior

    Liczymy podpisy!

    MACIEK a ty do spania bo jutro(znaczy dziś) do szkoły nie wstaniesz!!!!! to Ci mówię jakem Twoja matka :mad: :evil_lol: wogóle wszyscy idźcie spać, bo ja jutro się załamie jak otworze temat "zbieramy podpisy" a tu pzez noc przybędzie 1400 stron postów :crazyeye: [B]DOBRANOC WSZYSTKIM KARALUCHY POD PODUCHY :evil_lol: [/B]
  7. [quote name='black_sheep']Asior widze, że ty już świątecznie zwierzątko przystroiłaś:)[/QUOTE] ooj tak trzeba było :)
  8. Asior

    Liczymy podpisy!

    Medar rany julek, nie zachowuj się jak dziecko!!!! wszyscy robili co mogli...nie każdego było stac, zeby wyłożyć kasę i pomóc....ale wspomagali nas i to się liczy!!!
  9. Asior

    Liczymy podpisy!

    ja również ZA
  10. Lavaa jesteś wielka!!!!!!!!!!!!!! Pola jest tak cudowna, ze napewno jej nie oddacie ;) Bedzieciemieli opiekunkę dla perfidnej Sówki:evil_lol:
  11. Asior

    Liczymy podpisy!

    [quote name='czarok']I jeśli już ma być do końca lege artis, to osoba ta musi odebrać listy podpisów podpisując się imiennie ile czego odebrała.[/QUOTE] nieee no błagam bez przesady!!!!!! i co może jeszczez zdjęcia na dowód że odebrała......:shake: poprostu paranoja!!!!!!
  12. Asior

    Liczymy podpisy!

    moment, czekajcie, bo ja juz nic nie rozumiem :roll: najpierw kilka dni temu trafiam na strone Szpitala Psiego losu i dowiaduję się, ze Emir (wbrew zalecieniom lekarzy) zabiera psiaka ze szpitala do azylu : [quote name='Janusz Orzechowski']W rozmowie telefonicznej usłyszałem od Pani Sroczyńskiej, że nie mam żadnych praw do tego bezdomnego zwierzaka, odpowiedziałem, że ponieważ to ja pokrywam koszty leczenia Szyszki, to mam prawo do decydowania o jej losie, aż do znalezienia dla Szyszki docelowego domu. Jeżeli Fundacja EMIR rości sobie prawa do tego bezdomnego zwierzaka, to niech pokryje koszty związane z leczeniem Szyszki. W odpowiedzi usłyszałem od Pani Sroczyńskiej, że Fundacja EMIR pokryje koszty leczenia i pobytu Szyszki w Psim Losie oraz, że jestem skończonym łajdakiem. [/QUOTE] dziś wchodze na stronę szpitaliku i co widzę :crazyeye: [quote name='Janusz Orzechowski'] [B]Komunikat w sprawie Szyszki![/B] Czwartek 14 grudnia 2006 r. – godz. 8.17 W związku z uzyskaną telefonicznie przed chwilą od jednego z Dogomaniaków informacją, że Pan Tomasz (Gallegro) zobowiązał się publicznie przekazać na konto Fundacji AFN kwotę w wysokości takiej, jaką Fundacja EMIR zapłaciła za leczenie i pobyt Szyszki w Psim Losie, uprzejmie informuję, że jestem przeciwny temu, aby Pan Tomasz „refundował” EMIROWI poniesione w tej sprawie wydatki. Jeśli na Fundację AFN wpłynie od Pana Tomasza wymieniona kwota, niezwłocznie przekażę Fundacji AFN taką samą kwotę z prośbą o przelanie tej kwoty na konto osobiste Pana Tomasza. Nie widzę najmniejszego powodu, aby Pan Tomasz miał jakiekolwiek wyrzuty sumienia z powodu poniesionych przez EMIRA wydatków. Dwa dni temu od jednej z powszechnie szanowanych Dogomaniaczek z Warszawy otrzymałem informację o toczącej się dyskusji na temat Szyszki (plus link to tej strony). Taką samą informację (plus link) uzyskałem wczoraj od znanej i poważanej Dogomaniaczki z Krakowa. Od dnia, kiedy musiałem osobiście zawieść bezdomnego Puszka do Bielsko-Białej, ani razu nie byłem gościem (obserwatorem) forum dogomanii. Postanowiłem jednak zabrać głos w tej sprawie. W najbliższą sobotę zapoznam się z tematyką tej dyskusji. W niedzielę przedstawię swoje stanowisko w tzw. „sprawie Szyszki”. Pozostaję z poważaniem, Janusz Orzechowski APEL O POMOC DLA SZYSZKI! Szyszka (dawniej Skórka), biedny i chory pies z „bidy” schroniska stał się nagle psem znanym. Ma swoje przysłowiowe 5 minut. Szyszka już swoje przeszła, w szpitalu Psiego Losu czuła się bezpiecznie. Barbarzyństwem było wywiezienie Szyszki ponownie do schroniska. Zwracam się z gorącą prośbą do wszystkich Przyjaciół Zwierząt, tych „za” i tych „przeciw” o aktywne włączenie się w pilne znalezienie prawdziwego domu dla tej pokrzywdzonej przez los suni. Pozostaję z poważaniem. Janusz Orzechowski [/QUOTE] a teraz znowu na dogo takie rzeczy......:roll: to co ja mam cholera o tym wszystkim mysleć:roll: EMIR czy mogła bys kilka słów wyjaśnienia rzucić. Jesteś dojrzałą osobą i teksty typu zabieram zabawki i ide do innej piaskownicy chyba nie przystoją Tobie..... Nawazyłaś piwa to teraz trzeba go wypić...... A wypominanie nam że włożyłaś swoje pieniądze też nie jest na miejscu, bo skoro wyłożyłaś kase to teraz nie wypominaj!!!!!!!!! Pamiętasz jak kacha wawa napisała że przyszedł jej straszny rachunek za telefon???? Pamiętasz jak na nią wtedy wsiedliście???? że skoro się zgłosiła to niech teraz ponosi koszty, że nikt jej nie zmuszał, i nie musiała się zgłaszać na koordynatora. Tamten tekst był dla mnie OBURZAJĄCY!!!!! no ale cóż, a teraz Czarok takie rzeczy pisze:crazyeye: No ludzie święci......... Wiesz nie jestem juz podlotkiem, mam swoje lata i uważam, że nie ładnie jest tak ludzi olewać..... co to za zachowanie: checie to "se" odbierzcie podpisy....... PODJĘŁAŚ SIĘ CZEGOŚ??? TO TO DOPROWADŹ DO KOŃCA!!!!!!!!!!!! TRZEBA BYŁO SIĘ NIE BRAĆ ZA TĄ SPRAWĘ!!!!!!! Jessuuu ale się wnerwiłam...miałam nic już nie pisać ale postawa Czarok mnie wyprowadziła z równowagi!!!!!!!!!!:angryy: na dziś mam już dośc wrażen!!!!!
  13. Asior

    Liczymy podpisy!

    [B]zdecydowanie sprzeciwiem się!!!!!! nie zbierałam podpisów dla sędziego :mad: :mad: :mad: :angryy: :angryy: :angryy: miały pójść do PREZYDENTA I PREMIERA!!!!!!!!!![/B]
  14. Lavaa może ubłagasz męża choć na tymczas :(
  15. kurcze!!!!!!! trzeba coś na gwałt wymyśleć!!!!!!
  16. eeeeeeeeeehehhehhhhe uważam, ze nie należy jej tego prawa pozbawiać :evil_lol:
  17. Asior

    Liczymy podpisy!

    noo ciekawie zaczyna się robić :mad:
  18. jej, przeciez nie można tak każdego skreślac od razu ;)
  19. no własnie...a juz napewno nie stwierdzi że pies nie został uśpiony napewno!!!!!
  20. łaaaaał jak on już się przeciąga to naprawde coraz lepiej :)
  21. [quote name='Perfi'] [COLOR=Red][SIZE=5]kto moze od jutra wziasc Kleksa na tymczas?[/SIZE][/COLOR][/QUOTE] no przeciez Kiwi się deklarowała :)
  22. Justynko...i co??? by ktoś???
  23. no dokładnie: jak nie urok to za przeproszeniem sraczka :shake: ale chłopak poradzi sobie....silny jest!!!!!!!!
  24. no własnie, a jak by się ktos z dogo z nia spotkał????? i ocenił?????
×
×
  • Create New...