Jump to content
Dogomania

Asior

Members
  • Posts

    18622
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Asior

  1. Asior

    Liczymy podpisy!

    [quote name='ARKA']nie umieszcza sie [COLOR=red]DO [/COLOR][COLOR=black]tylko:[/COLOR] [COLOR=red][B] Prezydent (RP)[/B][/COLOR] [B][COLOR=#ff0000]lub[/COLOR][/B] [COLOR=red][B] Rzeczypospolitej Polskiej[/B][/COLOR] [COLOR=red][B] Lech Kaczyński[/B][/COLOR] [COLOR=red][/COLOR] [COLOR=red][B]Szanowny Panie Prezydencie,[/B][/COLOR] [B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B] [COLOR=black]tekst[/COLOR][/QUOTE] zdecydowanie tak ;)
  2. noo jak tam Polca ??? jaka minkę dziś strzeliła???
  3. kto mi wydrukuje kilka plakatów suni :( ???? kolorowych .....
  4. no bardzo mi przykro :( ja jak pisałam jestem w pracy :( potem szybko do szkoły po0 dziecko bo o 16 zamykaja szkołę :( a nie mam nikogo kto mogłby go odebrac :(
  5. no ale nie wiadomo czy znajdzie się jakis domek w niemczech nastepny :(
  6. zupełnie nie rozumiem czemu. Maciek robił mu zdjęcia i sie nie bał..... może to kwestia nowego domu, znaczy że wystraszony nagłą zmianą....
  7. noo ba przecie ja jestem miszczunio fotografi ;)
  8. ale przeciez była typowana na 2 styczna dobermanka z Krakowa???? czemu jej nie ma ???? Dziś skończyła obserwację.........
  9. link do plakatu suni http://upload.miau.pl/2/12155.doc
  10. oj potrafią potrafia tylko jakoś tak się to zlewa ;) może zmień na potrącony pies szuka domku (chrzanów)
  11. ale zima idzie :placz: :placz:
  12. Ulaaa a Ty wiesz, że jestes aniołem :razz:
  13. Asior

    Liczymy podpisy!

    noszzzz kur....A [COLOR="Red"][B][SIZE="5"]DAJCIE SE PO RAZIE I WEŹCIE NA WSTRZYMANIE BO JUŻ RZYGAC SIĘ CHCE OD TYCH AWANTUR!!!!!! MIAŁ BYĆ KONIEC KŁOTNI!!!![/SIZE][/B][/COLOR] PS. ARKO mogłaś sobie darować te chamskie docinki, bo masz pretensje do moskvyy a sama robisz DOKŁADNIE to samo!!!!!!!!
  14. no to juz nic nie mów tutaj, zeby nie zapeszyć....My trzymamy kciuki a freki zawiązały supełki na ogonkach ;)
  15. jejq same super wieści Ula :) najpierw że Twoja sunia lepiej się czuje teraz, że psiak znalazł dom :) suuper
  16. no to suuupeerr:sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb:
  17. choleraaa [IMG]http://www.fretki.org.pl/forum//Smileys/phpbb/dziamgacz.gif[/IMG]
  18. a który to rudik :oops: dajcie linka ....
  19. he he bosska jest Lavaa normalnie chyba się zakocha ;)
  20. bidok.....cholera akurat jego tomusiało spotkać, mało problemów :( to jeszcze to
  21. [B]aa Ula zmień temat bo normalnie cały czas jak go otwieram to czytam : pies potrącony przez Ulę :evil_lol: [/B]
  22. nieee no daruj sobie takie teksty proooszę.... nie jestem już dzieckiem, mam swoje lata i to nie jest mój pierwszy pies......... Lucky ma już 6 lat i wybacz....znam go bardzo dobrze...... jestem w stanie zagwarantować, że z szelek mi się nie wyrwie i tyle. Wiem, że niektórzy mają "obsesję" na punkcie kastrowania psów.....Ja też jestem za tym, zeby psy ze schronisk kastrować. Natomiast napewno NITK mi nie powie, że ratlerek jest tak potężnie silnym psem, ze urwie mi szelki i poleci za suką....soory ale to juz nie te lata i raczej suki go nie kręcą. Zresztą nie będe wdawała się w dalsze dyskusje bo to temat Ulki i nie będe go zaśmiecać..... Ale proszę daruj sobie teksty o nieodpowiedzialności. Przeżyłam juz trochę latek i wiem co robię ;)
  23. to ja mogę pobrac po kilka z każdego psiaka :oops: nie za dużo bo do świąt prościutko po pracy musze spylac po dziecko do szkoły, ale po 3 egzemplarze bym chciała...
×
×
  • Create New...