[quote name='saganka']Ula, nie damy Wam zginac, nie martw sie. Pomozemy, obiecuje[/QUOTE]
no widzisz Ulcia :) będzie dobrze :) DOGOMANIACY to anioły (nie wszyscy ale większość :) ) NIE POWOLĄ CI ZGINĄĆ!!!!:loveu:
Ulcia a próbowałas zasięgnąć opinii innych wetów :(??? Może sa jakieś inne sposoby :(