Jump to content
Dogomania

Asior

Members
  • Posts

    18622
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Asior

  1. [quote name='Vika_Bari']Na pierwszą stronkę! Ale tu cicho u nas dziś! Cioteczki! Gdzie wy?[/QUOTE] pewno w pracy :)
  2. jajkuuuuuuu co będzie :( ????może napisac jeszcze w tytule, ze psiakowi grozi schron
  3. [quote name='Neris'] Asior, twój avatarek jest "wymiękczający"...[/QUOTE] no nie ????:evil_lol: hie hie
  4. Asior

    Liczymy podpisy!

    nooo to co?? czyli teraz to musztarda po obiedzie??????
  5. eheheh czyli jak 50% fretek noos zkoda że nie znają :) ale nie obrażę się jak im dasz namiary na mnie :) np numer gg :p
  6. [quote name='Jagienka']Asior i jeszcze do tej pory było video do ściagnięcia ze strony TV kraków, ale przestali uaktualniać.[/QUOTE] no wiem własnie :)
  7. [quote name='nero_73']Jak to czytam to chce mi się płakać. Jak można było doprowadzić te pieski do takiego stanu. Trzymam kciuki za powodzenie. Ps.dajcie adres tych poprzedich włascicieli może małe łubu-dubu by im się przydało( że tez prawo nie karze takich sku.............!!!!)[/QUOTE] wiesz co daj "se" spokój z takimi tekstami :angryy: mamy dośc takich pieniaczy....swoim zachowaniem pokazujesz że niczym sie od nich nie różnisz!!!!!!!!
  8. a może rzeczywiście jakaś antyreklama w Olkuszu ??????
  9. ja mogę wystawić na allegrom, ale ktoś musiał by mi tekst "stworzyć" bo ja kompletne beztalencie jestemw tej kwestiii :(
  10. [quote name='saganka']Ula, nie damy Wam zginac, nie martw sie. Pomozemy, obiecuje[/QUOTE] no widzisz Ulcia :) będzie dobrze :) DOGOMANIACY to anioły (nie wszyscy ale większość :) ) NIE POWOLĄ CI ZGINĄĆ!!!!:loveu: Ulcia a próbowałas zasięgnąć opinii innych wetów :(??? Może sa jakieś inne sposoby :(
  11. LIŚKA marsz na góre strony!!!!!!!
  12. ULUŚ, nie łam się napewno dogomaniacy pomogą...zrobimy jaka zrzutkę.......BĘDZIE DOBRZE!!!!!!!!!!!
  13. jejkuuu może na miał zamieścić apel!!!!!!
  14. Asior

    Liczymy podpisy!

    Gratuluję!!!!!! Wszystkim
  15. Myszaaaaa do domku hoooop
  16. Bodziuuuuuu dlaczego nikt Cie nie chce :( ????
  17. I jak Kliffek się sprawuje w nowym domku????
  18. Polciaaaa nie martw się z tka mimika pyszczka napewno znajdziesz domek:evil_lol:
  19. achaaa z apomniałam Wam powiedzieć :) Ula (tak jak przewidywałam :razz: ) zostawia Sońkę u siebie :) Tak więc teraz z trzema tak duzymi psiakami (ma jeszcze dwa Berneńczyki) będzie miała urwanie kapelusza... ale dzięki Bogu ma miękkie serce i nie odda Sońki , która jest już tak zakochana w niej, ze świata poza nia nie widzi :) Tak więc jeden dobek mniej do adopcji ;)
  20. [quote name='aisaK']szczepienie-wiemy ok. 50zł) [/QUOTE] szczepienie za ok 25 zł tez moge załatwić (nobivac puppy chyba):razz:
  21. [quote name='Perfi'][COLOR=Red]KLEKISIK MA DOM :)[/color] [COLOR=Black]adoptowali go mlodzi panstwo, ktorzy mieszkaja na Dabiu, maja fretke i niedawno stracili swojego pieska.[/color][/quote] jaaacciieee to może ja ich znam :cool3: ciekawe kto to :)
  22. a nie mówiłam :cunao: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :cunao: [B]WIEDZIAŁAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ULCIA, JESTEŚ WIELKA[/B]
×
×
  • Create New...