-
Posts
18622 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asior
-
kurcze wcale nie wyglada na agresywnego..... taki słodki pychol....
-
Bezdomna ON-ka ALMA. JUZ W NOWYM DOMU - zostaje na stałe!!!
Asior replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
no własnie kaganiec Almie ubrać..... albo rzeczywiście miec ja na długiej smyczy i puścić razem -
[quote name='Ulaa'] [SIZE=1]PS. Nie na temat, ale Asiorek, Dzidziunia, gdzie to widać, gdy ktoś ogląda profil?[/SIZE][/QUOTE] klikasz na nick (nad avatarem) i tam masz taka opcję znajdź więcej postów autorstwa tej osoby :eviltong: [quote name='doddy']Podałam tel do włascicieli. Do nich prosze dzwonić. Ja nie mam zamiaru tym ludziom pomagać. Ja sobie robie urlop od piesków.[/QUOTE] ojj co się stało :( strasznie groźnie to zabrzmiało :(
-
8 mieś. 40cm. Pola ma stały domek w Warszawie. Dziękujemy Lavaa !
Asior replied to chatita's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://www.emotka.pl/emotikony/swieta/08.gif[/IMG] [IMG]http://www.emotka.pl/emotikony/swieta/08.gif[/IMG] [center][IMG]http://www.gify.org/obrazki/07/018.gif[/IMG] [/center] [B][COLOR="Red"][SIZE="4"]To właśnie tego wieczoru Gdy mróz lśni, jak gwiazda na dworze Przy stołach są miejsca dla obcych Bo nikt być samotny nie może To właśnie tego wieczoru Gdy wiatr zimny śniegiem dmucha W serce złamane i smutne Po cichu wstępuje otucha To właśnie tego wieczoru Zło ze wstydu umiera Widząc, jak silna i piękna Jest Miłość, gdy pięści rozwiera To właśnie tego wieczoru Od bardzo wielu wieków Pod dachem tkliwej kolędy Bóg rodzi się w człowieku [center][IMG]http://web4.piripiri220.webperoni.de/gify_gifownik/swieta/b-narodzenie/41.gif[/IMG][/center] kochani życzę wam spokojnych świąt. W cudownej, ciepłej, domowej atmosferze. Niech aromaty pysznych potraw unoszą się nad stołami i żebyście wy mogli się poczuć przez chwilę jak dzieci rozpakowując prezenty Niech wasi bliscy pokażą wam tego dnia jak bardzo was kochają, w końcu to tylko taki jeden dzień w roku co zaczyna się o zmroku[/SIZE][/COLOR][/B] [center][IMG]http://web4.piripiri220.webperoni.de/gify_gifownik/swieta/b-narodzenie/32.gif[/IMG][/center] [IMG]http://www.emotka.pl/emotikony/swieta2/103.gif[/IMG] [COLOR="Red"]********************************[/COLOR] [IMG]http://www.emotka.pl/emotikony/swieta2/104.gif[/IMG] -
LISIA- maleńka. MA DOM! :) Są nowe fotki z domku :)
Asior replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='justynavege'] [B]a to zdjęcie freci z jezorkiem jakby sie oblizywała na widok prezentów rozbawilo mnie do łez :)[/B] [B]Asior dzieki za poprawę kiepskiego humoru :)):evil_lol: [/B][/QUOTE] he he a jak się miały nie oblizywać skoro wszystko było posmarowane Malt Pastą :eviltong: One by tak grzecznie nie siedziały w tych CZAPECZKACH :evil_lol: gdyby nie miały odpowiedniej zachety :cool1: -
Nitka ze Starachowic już w nowym kochającym, stałym domku!!
Asior replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
w życiu nie widziałam tak wielkich uszu :crazyeye: noo chyba, ze u Dumbo [IMG]http://images.google.com/images?q=tbn:ruXBfhrFh2HxPM:http://www0.filmweb.no/kristiansandkino/barn/2000/images/Dumbo.jpg[/IMG] -
Schorowana DOBCIA juz zdrowa!! :) u UUUliii do końca swoich dni:))))
Asior replied to majafaja's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://www.emotka.pl/emotikony/swieta/08.gif[/IMG] [IMG]http://www.emotka.pl/emotikony/swieta/08.gif[/IMG] [center][IMG]http://www.gify.org/obrazki/07/018.gif[/IMG] [/center] [B][COLOR="Red"][SIZE="4"]To właśnie tego wieczoru Gdy mróz lśni, jak gwiazda na dworze Przy stołach są miejsca dla obcych Bo nikt być samotny nie może To właśnie tego wieczoru Gdy wiatr zimny śniegiem dmucha W serce złamane i smutne Po cichu wstępuje otucha To właśnie tego wieczoru Zło ze wstydu umiera Widząc, jak silna i piękna Jest Miłość, gdy pięści rozwiera To właśnie tego wieczoru Od bardzo wielu wieków Pod dachem tkliwej kolędy Bóg rodzi się w człowieku [center][IMG]http://web4.piripiri220.webperoni.de/gify_gifownik/swieta/b-narodzenie/41.gif[/IMG][/center] Uleczko i Wy dogomaniacy piszący w tym temacie..... życzę Wam spokojnych świąt. W cudownej, ciepłej, domowej atmosferze. Niech aromaty pysznych potraw unoszą się nad stołami i żebyście wy mogli się poczuć przez chwilę jak dzieci rozpakowując prezenty Niech wasi bliscy pokażą wam tego dnia jak bardzo was kochają, w końcu to tylko taki jeden dzień w roku co zaczyna się o zmroku[/SIZE][/COLOR][/B] [center][IMG]http://web4.piripiri220.webperoni.de/gify_gifownik/swieta/b-narodzenie/32.gif[/IMG][/center] [IMG]http://www.emotka.pl/emotikony/swieta2/103.gif[/IMG] [COLOR="Red"]********************************[/COLOR] [IMG]http://www.emotka.pl/emotikony/swieta2/104.gif[/IMG] -
wiedziałam, zę tak będzie...oni tam na górze mają w du...ie nas i wszystkich ...... eeeh szkoda gadać :/
-
Łatku, a ja Ci życzę zeby te świeta były dla Ciebie najwspanialsze, zyskałeś nowe życie (nie przewiduje ze mógłbyś odnieśc porażkę w walce o zycie!!!!) Ale zobaczysz jeszcze będziesz szczęśliwy ..... zdrowiej nam kochanie :(
-
Lisek bezdomny od 20 lat - Odszedl za Tęczowy Most <">
Asior replied to azzie5's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
psiaku co ty musiałeś przeżywać :( -
Łódź-Ogromny Psi Szkielet:((((Odnalazł "swoich" LUDZI:))))
Asior replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
wiecie co???? myślałam że padnę!!!!! czegos takiegoi w zyciu nie widziałam :( szkielet na 4-ech nogach):roll: -
nooo zdążyłam zauważyć ;)
-
he he fakt, weszłam w Twój profil, zeby trochę się o Tobie dowiedzieć...wybacz mam obsesje najpierw dobrze sprawdzamy potencjalnego "adaptatora" :) mam nadzieje, że się nie gniewasz :(
-
ludzieee czy cokolwiek wiadomo o suni?????? uśpili ją/? 3 dni dawno minęły :(
-
LISIA- maleńka. MA DOM! :) Są nowe fotki z domku :)
Asior replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='justynavege']moze nie na temat ale mialam zapytac Asior w co przebierze fretki na święta ??:evil_lol:[/QUOTE] hmmm może w to: [IMG]http://www.frety.cba.pl/freciochy/Swiateczne/slides/Stefan%20w%20czapeczce.jpg[/IMG] albo w to: [IMG]http://www.frety.cba.pl/freciochy/Swiateczne/slides/Stefano%20w%20czapeczce.jpg[/IMG] ewentualnie zapakuje do wora: [IMG]http://www.frety.cba.pl/freciochy/Swiateczne/slides/Stefo%20w%20skarpecie.jpg[/IMG] [IMG]http://www.frety.cba.pl/freciochy/Swiateczne/slides/Obraz%20019.jpg[/IMG] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: -
no Pidzej...chyba ...
-
to My dziękujemy Twoim rodzica za szybką interwencję;)
-
ojej psiaku trzymaj się!! My tu za ciebie kciukasy trzymamy
-
[B][COLOR="Red"][SIZE="4"]To właśnie tego wieczoru Gdy mróz lśni, jak gwiazda na dworze Przy stołach są miejsca dla obcych Bo nikt być samotny nie może To właśnie tego wieczoru Gdy wiatr zimny śniegiem dmucha W serce złamane i smutne Po cichu wstępuje otucha To właśnie tego wieczoru Zło ze wstydu umiera Widząc, jak silna i piękna Jest Miłość, gdy pięści rozwiera To właśnie tego wieczoru Od bardzo wielu wieków Pod dachem tkliwej kolędy Bóg rodzi się w człowieku kochani życzę wam spokojnych świąt. W cudownej, ciepłej, domowej atmosferze. Niech aromaty pysznych potraw unoszą się nad stołami i żebyście wy mogli się poczuć przez chwilę jak dzieci rozpakowując prezenty Niech wasi bliscy pokażą wam tego dnia jak bardzo was kochają, w końcu to tylko taki jeden dzień w roku co zaczyna się o zmroku[/SIZE][/COLOR][/B]