Jump to content
Dogomania

Asior

Members
  • Posts

    18622
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Asior

  1. kurcze wcale nie wyglada na agresywnego..... taki słodki pychol....
  2. no własnie kaganiec Almie ubrać..... albo rzeczywiście miec ja na długiej smyczy i puścić razem
  3. buuuuuu dlaczego nikt nie chce wziąść go choć na tymczas :( kiwii a czy ktoś obserwuje aukcję na allegro???
  4. [quote name='Ulaa'] [SIZE=1]PS. Nie na temat, ale Asiorek, Dzidziunia, gdzie to widać, gdy ktoś ogląda profil?[/SIZE][/QUOTE] klikasz na nick (nad avatarem) i tam masz taka opcję znajdź więcej postów autorstwa tej osoby :eviltong: [quote name='doddy']Podałam tel do włascicieli. Do nich prosze dzwonić. Ja nie mam zamiaru tym ludziom pomagać. Ja sobie robie urlop od piesków.[/QUOTE] ojj co się stało :( strasznie groźnie to zabrzmiało :(
  5. Kochani, zmieńcie tytuł wątku, bo ten już raczej nieaktualny :)
  6. [IMG]http://www.emotka.pl/emotikony/swieta/08.gif[/IMG] [IMG]http://www.emotka.pl/emotikony/swieta/08.gif[/IMG] [center][IMG]http://www.gify.org/obrazki/07/018.gif[/IMG] [/center] [B][COLOR="Red"][SIZE="4"]To właśnie tego wieczoru Gdy mróz lśni, jak gwiazda na dworze Przy stołach są miejsca dla obcych Bo nikt być samotny nie może To właśnie tego wieczoru Gdy wiatr zimny śniegiem dmucha W serce złamane i smutne Po cichu wstępuje otucha To właśnie tego wieczoru Zło ze wstydu umiera Widząc, jak silna i piękna Jest Miłość, gdy pięści rozwiera To właśnie tego wieczoru Od bardzo wielu wieków Pod dachem tkliwej kolędy Bóg rodzi się w człowieku [center][IMG]http://web4.piripiri220.webperoni.de/gify_gifownik/swieta/b-narodzenie/41.gif[/IMG][/center] kochani życzę wam spokojnych świąt. W cudownej, ciepłej, domowej atmosferze. Niech aromaty pysznych potraw unoszą się nad stołami i żebyście wy mogli się poczuć przez chwilę jak dzieci rozpakowując prezenty Niech wasi bliscy pokażą wam tego dnia jak bardzo was kochają, w końcu to tylko taki jeden dzień w roku co zaczyna się o zmroku[/SIZE][/COLOR][/B] [center][IMG]http://web4.piripiri220.webperoni.de/gify_gifownik/swieta/b-narodzenie/32.gif[/IMG][/center] [IMG]http://www.emotka.pl/emotikony/swieta2/103.gif[/IMG] [COLOR="Red"]********************************[/COLOR] [IMG]http://www.emotka.pl/emotikony/swieta2/104.gif[/IMG]
  7. [quote name='justynavege'] [B]a to zdjęcie freci z jezorkiem jakby sie oblizywała na widok prezentów rozbawilo mnie do łez :)[/B] [B]Asior dzieki za poprawę kiepskiego humoru :)):evil_lol: [/B][/QUOTE] he he a jak się miały nie oblizywać skoro wszystko było posmarowane Malt Pastą :eviltong: One by tak grzecznie nie siedziały w tych CZAPECZKACH :evil_lol: gdyby nie miały odpowiedniej zachety :cool1:
  8. w życiu nie widziałam tak wielkich uszu :crazyeye: noo chyba, ze u Dumbo [IMG]http://images.google.com/images?q=tbn:ruXBfhrFh2HxPM:http://www0.filmweb.no/kristiansandkino/barn/2000/images/Dumbo.jpg[/IMG]
  9. [IMG]http://www.emotka.pl/emotikony/swieta/08.gif[/IMG] [IMG]http://www.emotka.pl/emotikony/swieta/08.gif[/IMG] [center][IMG]http://www.gify.org/obrazki/07/018.gif[/IMG] [/center] [B][COLOR="Red"][SIZE="4"]To właśnie tego wieczoru Gdy mróz lśni, jak gwiazda na dworze Przy stołach są miejsca dla obcych Bo nikt być samotny nie może To właśnie tego wieczoru Gdy wiatr zimny śniegiem dmucha W serce złamane i smutne Po cichu wstępuje otucha To właśnie tego wieczoru Zło ze wstydu umiera Widząc, jak silna i piękna Jest Miłość, gdy pięści rozwiera To właśnie tego wieczoru Od bardzo wielu wieków Pod dachem tkliwej kolędy Bóg rodzi się w człowieku [center][IMG]http://web4.piripiri220.webperoni.de/gify_gifownik/swieta/b-narodzenie/41.gif[/IMG][/center] Uleczko i Wy dogomaniacy piszący w tym temacie..... życzę Wam spokojnych świąt. W cudownej, ciepłej, domowej atmosferze. Niech aromaty pysznych potraw unoszą się nad stołami i żebyście wy mogli się poczuć przez chwilę jak dzieci rozpakowując prezenty Niech wasi bliscy pokażą wam tego dnia jak bardzo was kochają, w końcu to tylko taki jeden dzień w roku co zaczyna się o zmroku[/SIZE][/COLOR][/B] [center][IMG]http://web4.piripiri220.webperoni.de/gify_gifownik/swieta/b-narodzenie/32.gif[/IMG][/center] [IMG]http://www.emotka.pl/emotikony/swieta2/103.gif[/IMG] [COLOR="Red"]********************************[/COLOR] [IMG]http://www.emotka.pl/emotikony/swieta2/104.gif[/IMG]
  10. cholerka, no co za ludzie!!!! przecież to napewno nie przypadek, ze nagle DWA charty znalazły się na wolności!!!!!
  11. wiedziałam, zę tak będzie...oni tam na górze mają w du...ie nas i wszystkich ...... eeeh szkoda gadać :/
  12. Łatku, a ja Ci życzę zeby te świeta były dla Ciebie najwspanialsze, zyskałeś nowe życie (nie przewiduje ze mógłbyś odnieśc porażkę w walce o zycie!!!!) Ale zobaczysz jeszcze będziesz szczęśliwy ..... zdrowiej nam kochanie :(
  13. psiaku co ty musiałeś przeżywać :(
  14. wiecie co???? myślałam że padnę!!!!! czegos takiegoi w zyciu nie widziałam :( szkielet na 4-ech nogach):roll:
  15. nooo zdążyłam zauważyć ;)
  16. he he fakt, weszłam w Twój profil, zeby trochę się o Tobie dowiedzieć...wybacz mam obsesje najpierw dobrze sprawdzamy potencjalnego "adaptatora" :) mam nadzieje, że się nie gniewasz :(
  17. oo cholera, znowu zapomniałam o kundlu :mad: Kiwi jakie psiaki były???
  18. ludzieee czy cokolwiek wiadomo o suni?????? uśpili ją/? 3 dni dawno minęły :(
  19. [quote name='justynavege']moze nie na temat ale mialam zapytac Asior w co przebierze fretki na święta ??:evil_lol:[/QUOTE] hmmm może w to: [IMG]http://www.frety.cba.pl/freciochy/Swiateczne/slides/Stefan%20w%20czapeczce.jpg[/IMG] albo w to: [IMG]http://www.frety.cba.pl/freciochy/Swiateczne/slides/Stefano%20w%20czapeczce.jpg[/IMG] ewentualnie zapakuje do wora: [IMG]http://www.frety.cba.pl/freciochy/Swiateczne/slides/Stefo%20w%20skarpecie.jpg[/IMG] [IMG]http://www.frety.cba.pl/freciochy/Swiateczne/slides/Obraz%20019.jpg[/IMG] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  20. no Pidzej...chyba ...
  21. to My dziękujemy Twoim rodzica za szybką interwencję;)
  22. ojej psiaku trzymaj się!! My tu za ciebie kciukasy trzymamy
  23. [B][COLOR="Red"][SIZE="4"]To właśnie tego wieczoru Gdy mróz lśni, jak gwiazda na dworze Przy stołach są miejsca dla obcych Bo nikt być samotny nie może To właśnie tego wieczoru Gdy wiatr zimny śniegiem dmucha W serce złamane i smutne Po cichu wstępuje otucha To właśnie tego wieczoru Zło ze wstydu umiera Widząc, jak silna i piękna Jest Miłość, gdy pięści rozwiera To właśnie tego wieczoru Od bardzo wielu wieków Pod dachem tkliwej kolędy Bóg rodzi się w człowieku kochani życzę wam spokojnych świąt. W cudownej, ciepłej, domowej atmosferze. Niech aromaty pysznych potraw unoszą się nad stołami i żebyście wy mogli się poczuć przez chwilę jak dzieci rozpakowując prezenty Niech wasi bliscy pokażą wam tego dnia jak bardzo was kochają, w końcu to tylko taki jeden dzień w roku co zaczyna się o zmroku[/SIZE][/COLOR][/B]
×
×
  • Create New...