Jump to content
Dogomania

Asior

Members
  • Posts

    18622
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Asior

  1. spoko spoko jak by co to czekam ;)
  2. Lavaa musisz wymyslic jakąś łzawą historyjkę :) Moze go serce ruszy, ze jak nie zatrzymacie jej to do schronu może trafić... a co do ilości zwierzaków... ja mam 4 freki, psa i ...synka z ADHD (to tak jak bym miała 20 dzieciaków naraz ;) ) a mieszkanie ma 27 m.... aż dziw że jeszcze nie zwariowałam ;)
  3. [quote name='Ulaa']czyli jak zwykle na czasie jestem :roll: ale cieszę się i tak :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:[/QUOTE] Ulciaa ja tez myślałam, zę Boluś ma tylko tymczas.....a tu taka radosna nowina :)
  4. liska.....weź no usmiechnij się ładnie :) domku dla ciebie szukamy :)
  5. jaaacie Ula :crazyeye: weszłam w link w Twoim podpisie...nie wiedziałam że Abra jest taaaaka medalistką złoto srebro :crazyeye: normalnie cudeńko ;)
  6. cholera jasna!!!!!! taka piękna sunia :( i nikt jej nie chce....
  7. szok :crazyeye: czemu TYLKO tyl żyją :-(
  8. seniorka :crazyeye: to w takim razie tak średnio ile żyją Berneńczyki???? 6,5 roku :evil_lol: a piszesz ze przeżyłas z nią swoją szaloną młodość ...wygladało tak jak by conajmniej miała 20 :evil_lol:
  9. [B][COLOR="Red"][SIZE="5"]SLAPCIO jesteś stworzona do pisania takich rzeczy!!!!!!!! wspaniałe!!!! chciała bym od razu ją wystawić na aukcji ale wiem, ze powinnam zostawić ten zaszczyt Radkowi - jej wirtualnemu opiekunowi. RADEK do dzieła :) [/SIZE][/COLOR][/B]
  10. sunia już w domku ;) :talker: dlatego mówiam, ze trzeba zmienić tytuł wątku:wallbash:
  11. kiwi to świetnie :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
  12. ten co pojechal do Laavy ;) Ona przygarnęła jeszcze jednego psiaka biaą sunie i szczerze mówiąc uratowała ją od powrotu do schronu :( [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2641067#post2641067[/url]
  13. kiwi a czy to już domek na stałe????
  14. popiła pewno z tej radości :evil_lol:
  15. noo nic tylko musisz jej sprawić nową towarzyszkę:evil_lol:
  16. eeee chyba nie jest tak źle :evil_lol: acha cioteczki dobre duszki, zmieńcie tytuł na taki który bardziej oddaje rzeczywistość ;)
  17. eee ja tam bym nie pisala nic o szukaniu stałego domku, bo Lavaa wydaje się zdecydowana :evil_lol:
  18. hi hi mnie tylko chodziło o to zdanie :evil_lol: nie żebym Cię chciała urazić :cool3: a zeźliłaś się strasznie :p
  19. ojej jaka śliczna :loveu: i ten wzrok....
  20. zabrzmiało jak conajmniej młodzież wszechpolska :D
  21. Perfi jedno z Twoich "dzieci" tu jest ;) [IMG]http://img169.imageshack.us/img169/2736/dsc01571sz6.jpg[/IMG] [IMG]http://img169.imageshack.us/img169/9756/dsc01573xo3.jpg[/IMG]
  22. [IMG]http://img169.imageshack.us/img169/1482/dsc01569up0.jpg[/IMG] [IMG]http://img169.imageshack.us/img169/5605/dsc01570bw7.jpg[/IMG] [IMG]http://img169.imageshack.us/img169/2736/dsc01571sz6.jpg[/IMG] [IMG]http://img169.imageshack.us/img169/9756/dsc01573xo3.jpg[/IMG] [IMG]http://img169.imageshack.us/img169/7669/dsc01574cy8.jpg[/IMG] aaaach te jej miny :loveu:
×
×
  • Create New...