jaaacie dziewczyny jesteście NAJWSPANIALSZE NA ŚWIECIE
dopiero weszlam na dogo, a tu takie wieści!!!!!!!!
Nie wierzyła, przyznaje sie bez bicia, choć wszytskim komu mogłam wysyłałam linka do aukcji, na żadnej innej adopcji nie zależało mi tak jak na tej :-( i udało się!!!!!!!!
Jesteście naprawde wielkie!!!! Zaczynam dzieki Wam wierzyć, ze cuda się zdarzają :-( ehhh aż mi się łezka ze szczęścia w oku zakręciła.....