-
Posts
18622 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asior
-
Bezdomna ON-ka ALMA. JUZ W NOWYM DOMU - zostaje na stałe!!!
Asior replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
mysie Lisie albo złączka ;) -
8 mieś. 40cm. Pola ma stały domek w Warszawie. Dziękujemy Lavaa !
Asior replied to chatita's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ambra'] Hebanowa! słyszałam dobre wiesci! Sabcia do domku idzie!! strasznie sie cieszę! wiem że to taki jak u Lavy wiec zobaczymy cio nam sie z tego wykluje:roll: [/QUOTE] jak to :crazyeye: adlaczego ja o tym nic nie wiem :crazyeye: nic nie ma o tym w wątku suni.... -
8 mieś. 40cm. Pola ma stały domek w Warszawie. Dziękujemy Lavaa !
Asior replied to chatita's topic in Już w nowym domu
Ambra wiesz...możesz wziąść nastepnego na tymczas:cool3: -
Jagienka, to zgodzili by się ze schronu na konsultacje z zewnątrz :crazyeye: a ja myślałam, ze nie....oo to zapytam mojego weta czy by się tego nie podjął. Już Wam mówie czemu tak usilnię chcę przepchnąć swojego weta. Otóż gość jest naprawde niezły (choć kontrowersyjny, gdyż nigdy nie owija w bawełnę i jak widzi, zę ktoś przychodzi z psem w kiepsim stanie to wali prosto z mostu i czasem nawet opierdzieli własciciela -nie przebierając w słowach) Zazwyczaj stara się jak najmniej ingerować w organizm, nie podaje leków gdy nie trzeba no i ma dużo sukcesów związanych z używaniem homeopatów. Ale do czego zmierzam. Kiedyś zjawi się gość z sunią u której stwierdzono jakieś tam torbiele rakowe. Ponoć nie zośliwe... No ale usytuowane one były na całej długości pleców od karku prawie do ogona. Jeśli chcieli by jej to usuwać musieli by ją rozkroić na całej dłuości pleców :roll: dlatego zdecydował się na coś innego...wkręcił jej pod skórę taki kawałek metalowego prętu odcinając w ten sposób guzki od dopływu krwi. Pozostawił to na kilka dni po czym kręcąc pręt wokół własnej oso wykręcił go razem z całym ciągiem guzków (było ich z 6, wyglądało to coś jak pęcherz pławny ryby tylko taki potrójny). I zamiast rozcinać całe plecy potrzebne były tylko 3 szwy. Dlatego mam nadzieje, ze mój wet wyrazi zgodę choć zerknąć na dobeczka ;)
-
LISIA- maleńka. MA DOM! :) Są nowe fotki z domku :)
Asior replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
super:multi: napewno ktoś się zakocha -
SZCZECIN - Pani Irenka - MAX za Tęczowym Mostem
Asior replied to AMIŚKA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
no ponoć maja małe szanse (powiedzieli na poczcie ) ale ważne, ze Pani Irenka je dostanie, nieważne kiedy ;) -
8 mieś. 40cm. Pola ma stały domek w Warszawie. Dziękujemy Lavaa !
Asior replied to chatita's topic in Już w nowym domu
Ambra ja zawsze jak czytam Twoje posty zawsze ryję ze śmiechu :evil_lol: ale te texty to juz rewelka [QUOTE] fluid wyciagniety na przedpokoj - chciała sie dziewczyna na boostwo zrobić - ale go otworzyc nie umiała i nie udalo jej się zatuszować albinoskiej karnacji[/QUOTE] :evil_lol: albo ten [QUOTE] a pare nitek wyciagnietych z psiego kocyka - chciała go spruc i może na drutach zrobić mi nowy na pamiątkę[/QUOTE] mam nadzieje że szybko się Lavaa zakocha w suni i już jej nie odda ;) -
Bezdomna ON-ka ALMA. JUZ W NOWYM DOMU - zostaje na stałe!!!
Asior replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
Justynko, a ten pan to miły naprawde?? no i czy będzie czuły dla Alki :( kurcze jakoś martwie się o nią :( -
LISIA- maleńka. MA DOM! :) Są nowe fotki z domku :)
Asior replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
niech ktoś wstawi to zdjęcie na aukcję Lisi :( jest takie piękne -
Kiwi Perfi a czy nie wiecie czemu na stronie Krakowskiego schronu nie ma zdjęć Pompona:(???
-
[quote name='Beata25']Diegula odpisałam Ci wczoraj na gg, nie doszło? Słuchajcie, odkąd napisałam na dogo, że było 5 zainteresowanych Kliffciem, to wszyscy zaczęli mnie zasypywać mailami, żebym zaproponowała im inne psiaki.[/QUOTE] Beatko nie zapomnij o biednym Pomponie ze schronu :( [url]http://www.allegro.pl/item151319843_krzyk_rozpaczy_czy_pompon_ma_szanse_na_zycie_.html[/url] tu sprawa jest pilna :( albo zagłodzona sunia... [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=34821[/url] DT ma tylko do jutra a potem hmmmm niewiadomo ma wrócić do pana który ją znalazał ale tam nie ma warunków, Pan ma bardzo zazdrosnego rotka :( bierze sunie na chwile bo nie chce żeby trafiła do schronu :(
-
nieee no "talerzyk" to ma rzeczywiście malusi :evil_lol: noo ale jak już świetnie wyglada :)
-
SZCZECIN - Pani Irenka - MAX za Tęczowym Mostem
Asior replied to AMIŚKA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
a ja już wysąlłąm kartkę z życzeniami na święta do Pani Irenki :) tak jak kilkanaście innych osób z tego wątku... To Pani Irena dostanie je podwójnie :) Napisałam jej że cała Polska trzymała kciuki za nią i za Maxia :) -
8 mieś. 40cm. Pola ma stały domek w Warszawie. Dziękujemy Lavaa !
Asior replied to chatita's topic in Już w nowym domu
i jak tam dużo było koopek ???? -
achaaa musze się Wam pochwalić.....kupiłam na bazarku życzenia bożonarodzeniowe (pieniążki na skatowanego Bolusia) i wygrałam maskotkę :) (było losowanie spośród wszystkich którzy zakupili życzenia:multi: a ja jeszcze nigdy nic nie wygrałam :loveu: jak się ciesze normalnie :loveu:
-
wiesz...to samo sobie pomyślałam....mówił, ze miale psiaka ale im oststnio zdechł i że chcieli by jakiegos jak najszybciej wziąść TYLKO sunie...najlapiej jak ratlerek :roll: jak najmniejszą....i że taki do kolan to już za duży. No niewiem...zobaczymy...... daj znać :)
-
no ja własnie przed chwilą tez ;) czyli to z Toba sie umówił na sobotę???
-
KRAKOW Toporek - od narzedzia ktorym probowano go usmiercic! MA DOM!
Asior replied to Perfi's topic in Już w nowym domu
jaaaki przystojniak :) -
tak :) skontaktował się z Tobą????
-
[B]DZIEWCZYNY!!!!!!!!PILNA SPRAWA, JEST OSOBA KTÓRA CHCE ZAADOPTOWAĆ JAKIEGOŚ MAŁEGO PIESKA (TAK GÓRA 20 cm) Najlepiej maści czarnej. Czy wśród waszych szczeniaków byłby jakiś nieduży psiak?????? Pan jest bardzo zdecydowany[/B]