Jump to content
Dogomania

Asior

Members
  • Posts

    18622
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Asior

  1. do jasnej cholery ARKA znowu zaczynasz jatkę!!! daj "se" siana.....
  2. nieee no ona jest niesamowita :) piekny uszatek. Ale wam wyrósł przez ten tydzień ten "ratlerek" ;)
  3. [quote name='Kinga.kr'] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img185.imageshack.us/img185/1951/snb101712tc9.jpg[/IMG][/URL] [/QUOTE] ehehheheh widzę że ten nasz Boluś to uwielbia spać na pleckach kołami do góry :D
  4. ehehheeh justynko Alutka wie poprostu, ze na nich nie można liczyć.... :D
  5. ulv ryczę z Tobą ;( cholera dlaczego tak musi być
  6. witamy nową dogomaniaczkę na forum :) i dziękujemy za chęć pomocy
  7. jjjaaacieee :-o opuchlizny juz prawie nie widać :) wyglada jak "nowy" :evil_lol: jak by nie przeszedł tego wszystkiego...:shake: Super że trafił do tak wspaniałych ludzi....:loveu:
  8. podnosze myszora
  9. witamina b komplex to jeden z najbardziej bolesnych zastrzyków :( biedna psina ile musi znosić, nie ma się co dziwić ze ciężko ją utrzymac :(
  10. hmmm ale kleszcze już dawno się skończyły...znaczy chodzi mi o to, ze one "atakują" tylko latem, więc nie wiem czy to może być to, ale dobrze, zeby wypowiedział się ktoś kto ma większe pojęcie niż ja ;)
  11. Agata Balu moge przekleić to na fretki ???
  12. [quote name='Shila']Właśnie wróciłam ze spacerku z Sylwią i z Nero.....Piesek jest super, przemily i radosny, pomijając ze jest strasznie zboczony :shake::shake::shake: :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] heh ta kastracja może by była najlepszym wyjściem jednak...:roll:
  13. o kurcze w powiadomieniu dostałam posta ze zdjęciem Bolka a tu go nie ma (znaczy wogóle posta nie ma :crazyeye: no to wkleje :) [IMG]http://img184.imageshack.us/img184/820/snb10175cz0.jpg[/IMG]
  14. oki to w takim razie czekamy na zdjątka ;)
  15. noo to się porobiło...... :roll: mam nadzieje tylko że to ich nie przerazi :shake:
  16. Lisia Lisia spadaj do domku ;)
  17. [quote name='siwucha'] <no moze ten nieszczesny wystep w kundlu byl stresiorem dla mnie ale reszta nie wymagala ode mnie zbyt wiele wysilku:), [/QUOTE] no fakt :evil_lol: zestresowana byłaś nieźle , ale wypadłaś świetnie :cool3:
  18. wiecie co, dziwi mnie fakt, że w unii zatwierdzili takie okrutne warunki uboju zwierząt (wiecie chodzi m.in. o tą barierę dzwiękową itp)
  19. Saksana jak możesz to popytaj jeszcze kogoś :(
  20. [quote name='yewcia1']Myszka mała niekłopotliwa suczka czeka na swój dom.[/QUOTE] Myszka do góry hopaj po domek :)
×
×
  • Create New...