[quote name='Kinga.kr']
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img185.imageshack.us/img185/1951/snb101712tc9.jpg[/IMG][/URL]
[/QUOTE]
ehehheheh widzę że ten nasz Boluś to uwielbia spać na pleckach kołami do góry :D
jjjaaacieee :-o opuchlizny juz prawie nie widać :) wyglada jak "nowy" :evil_lol: jak by nie przeszedł tego wszystkiego...:shake:
Super że trafił do tak wspaniałych ludzi....:loveu:
hmmm ale kleszcze już dawno się skończyły...znaczy chodzi mi o to, ze one "atakują" tylko latem, więc nie wiem czy to może być to, ale dobrze, zeby wypowiedział się ktoś kto ma większe pojęcie niż ja ;)
[quote name='Shila']Właśnie wróciłam ze spacerku z Sylwią i z Nero.....Piesek jest super, przemily i radosny, pomijając ze jest strasznie zboczony :shake::shake::shake: :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]
heh ta kastracja może by była najlepszym wyjściem jednak...:roll:
o kurcze w powiadomieniu dostałam posta ze zdjęciem Bolka a tu go nie ma (znaczy wogóle posta nie ma :crazyeye:
no to wkleje :)
[IMG]http://img184.imageshack.us/img184/820/snb10175cz0.jpg[/IMG]
[quote name='siwucha'] <no moze ten nieszczesny wystep w kundlu byl stresiorem dla mnie ale reszta nie wymagala ode mnie zbyt wiele wysilku:), [/QUOTE]
no fakt :evil_lol: zestresowana byłaś nieźle , ale wypadłaś świetnie :cool3: