Jump to content
Dogomania

Asior

Members
  • Posts

    18622
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Asior

  1. [quote name='Bodziulka']bo ja mam w ustawieniach zaznaczone, żeby mi 20 postów na stronę dawało, a nie 10 ;)[/QUOTE] a gdzież sie to ustawia???? :crazyeye:
  2. [quote name='Danusia12']Specjalnie dla [B]Asior[/B]ka, aby mogła sobie spojrzeć przez niego :razz: Menrzuś [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/2613/pc250046abcl1.jpg[/IMG][/QUOTE] :multi: :multi: :multi: menrzuś specjalnie dla Ciebie [IMG]http://img50.imageshack.us/img50/408/krowieustahv7.gif[/IMG] za bursztynka.....(jeszcze nigdy nie dostałam od nikogo bursztynka :placz: och przepraszam, rozczuliłam się:-( [quote name='Danusia12']A tutaj już dla wszystkich dwa zdjątka Argonka. Dlaczego tylko dwa? Bo obojętnie ile wkleję, to i tak usłyszę, że jeszcze chcecie :cool3: Jak filmowe stado mew - daj, daj, daj........ :lol: [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/2577/15axi6.jpg[/IMG] [IMG]http://img115.imageshack.us/img115/9919/16adi6.jpg[/IMG][/QUOTE] [B]daj daj....jeszcze...daj daj :)[/B] [quote name='Danusia12']Zlitujcie się - to jest gwałt na mojej psychice :p Zbliża sie post #1000. Kto go wklika - ma ode mnie prywatną nagrodę-niespodziankę :cool3: Menrzuś[/QUOTE] nooo noo zaczyna się robić ciekawie...najpierw wczoraj jakieś lizanko tu się omawia .... :razz: dziś o siakichś gwałtach sie tu rozprawia...hmmmm no poprostu jutro wejdę a tu orgia siakaś będzie :cool3: [quote name='Danusia12']Teraz nagroda-niespodzianka [B]Bodziulce[/B], z uczuciem :calus: :buzi: :kiss_2:[/QUOTE] zobaczysz... :nono: wszystko powiem żonce :evil_lol:
  3. aaa zreszta cóż za probblem wystawić tą samą aukcję :) juz wystawiona .... [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=157184064[/url]
  4. oki to ja jutro wystawiam Astunie znowu na allegro..... ;)
  5. [quote name='Danusia12']Ten sztorm mnie wykończy. Ale znów bursztyny będą rosły na plażach. W sobotę pojedziemy w czwórkę gdzieś na pustą plażę. Dwa psy w samochodzie - zobaczymy co z tego wyjdzie:razz:[/quote] wtedy staniesz na plaży i zaśpiewasz: [B]Bursztynek, bursztynek, znalazłem go na plaży,[/B] [B]słoneczna kropelka, kropelka złotych marzeń,[/B] [B]Bursztynek, bursztyneeek położe go na dłoni,[/B] [B]gdy spojrzysz przez niego, mój uśmiech Cię dogoniiiiiiiii[/B] [B]tralalalalalall :evil_lol: [/B] ehhhh te stare czasy.....wspomnienia z młodości :roll:
  6. Asior

    Metamorfozy

    niesamowity ma ten nos :D
  7. ehhhhh kolejni nieodpowiedzialni liudzie... normalnie tych wszystkich żużli powinno sie w jakichś obozach pracy zamykać:angryy:
  8. :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: noo wieeeeszzz..jestem OBURZONA!!!!! wyjątkowo???? a czyż ja nie mam ZAWSZE racji????
  9. noo mówie to samo......oni SE tu tak pitu pitu, a biedni (porządni) ludzie ciężko pracujacy na chleb musza sie przedzierać przez te wypociny do 2-3-ej w nocy:roll: noo tak tak, to wszystko wina menrzusia, zę tak późno chodzę spać :mad: :evil_lol: :lol: :evil_lol:
  10. ehhh ci ludzie.... mają wymagania ....kurde koncert zyczeń....malutka, piekniutka, i do tego najlepiej rodowodowa :angryy:
  11. jejkuu czemu??? co sie małej stało :( ???
  12. [quote name='Danusia12']A to lizanko nie było do Ciebie:evil_lol: [/QUOTE] aaszzz szkoda :roll: a juz myslałam, że się rozerwę :evil_lol:
  13. [quote name='Patia'][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img206.imageshack.us/img206/2136/img0153ii8.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] najpiekniejsze zdjęcie :loveu: cudeńko....
  14. [quote name='Danusia12']Witamy ciotki :multi: [B]Asiorku [/B]- widać, że odrobiłaś zaległości. Taaaaaka długa odpowiedź. Szok :eviltong: Ale tych WYPOCIN Ci nie daruję :cool3: I tam z tęsknieniem też nie było w liczbie mnogiej - ja z tęsknotą wypatrywałem tej, jak to Ty powiedziałaś, czarownicy :evil_lol: Tylko czemu tak późno, a właściwie wcześnie??? Dobrego dzionka dziewczyny[/quote] ja Ci kurna dam czarownicę :mad: specjalnie żeby Cię zaskoczyć weszłam tu z samego rana :evil_lol: [quote name='Danusia12']Ale będzie lizanko :cool3:[/quote] eekhmmm ja chyba jestem za bardzo zboczona na takie teksty :evil_lol:
  15. [B]NO ZESZ W MORDE JEŻA!!! wam naprawde trzeba było by wykręcik koreczki chyba ze ścian :angryy: no beeeeeez przeeesadyyyyy 15 postów :angryy: w jeden dzień[/B] a to wszystko przez tego prowodyra...menrzusia :cool3: weźcie się za jakąś robotę, a nie tu tak pitu pitu na forum :angryy: a potem biedni spracowani po całym ciężkim dniu ludzie muszą wasze WYPOCINY czytać.....:placz: [quote name='Danusia12']A gdzie ten Asior?:cool3: Dobrej nocki Asiorku :p[/QUOTE] ehehehhe stawiam się na wezwanie....tak właśnie sie mi wydawało, ze mnie ktos nawołuje, ale nie byłam pewna... No ale to wszystko nie dawało mi spokoju i normalnie wchodze na wasze pogaduchy patrze a tu co???? kurde teskniliście za mną!!!! :evil_lol: nooo jak sie cieszę, że was widzę.... :multi: [quote name='Danusia12']Ale mi net znowu zwolnił. Nie chcę nawet myśleć co to oznacza. ostatnim razem jak wicher cos przeleciało, kwiaty złamało, grochówkę wysiorbało, psy po kątach, a ja przez godzinę rozbiegany wzrok miałem. [/QUOTE] ooooo przepraszam TYM RAZEM to nie ja :shake: ja dopiero teraz..... [quote name='Danusia12'] Ona kocha Pana :) [IMG]http://img444.imageshack.us/img444/1452/p1070039qq4.jpg[/IMG] [/QUOTE] czy ja wiem..... ona ma raczej mine w stylu: Boszzzzz weźcie go odemnie...niech żesz wreszcie przestanie tyle gadać!!!! Bieeeegać mi się chce!!!... :evil_lol: [quote name='Danusia12']A tak w ogóle, czy ktoś widział przelatującego Asiora? Bo trzeba się przygotowac na nalot dywanowy :cool3:[/QUOTE] a co to ja czarownica, zeby przelatywac co noc :mad: ???? WY sie tak nie przyzwyczajajcie do tych moich conocnych nalotów...DOŚĆ ...BASTA!!!! , bo kurde czarownica mnie teraz zrobili.....ooooo ja biedna nieszczęśliwa :placz: :placz: :placz: Noo to na tyle na dziś.... dobranoc menrzusiowi, dobranoc WSZYSTKIM :loveu:
  16. słuchajcie zdjęcie POLCI wygrało I miejsce w konkursie "zdjęcie grudnia" :evil_lol: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=2739945&postcount=115[/url] eheheheheh POLCIA BĘDZIE SŁAWNA :lol:
  17. ehehehehe czyli DOKŁADNIE TAK jak głosowałam :evil_lol: aaaale czad :lol:
  18. [quote name='Madzialajda']no pewnie, że oglądalam, ale jakoś dawno temu i platona nie pamiętam:cool1:[/QUOTE] bo to wino było :evil_lol: przyznajcie się kurde że WY jej te uszy chyba w krochmalu trzymacie :evil_lol: przeciez to normalnie nie do uwierzenia, ze az TK WIELKIE uszy tak potrafia stać..... :razz:
  19. ZDJĘCIA, ZDJĘCIA!!! MY CHCEMY ZDJĘCIA!!!!
  20. jak widać Emir musi miec ostatnie słowo :evil_lol: nie popuścisz, nie :cool3: Tobie również polecam jakies konstruktywne zajęcia!!!!! np. joga lub w ten deseń... nie masz pojęcia jak to wycisza :evil_lol: co do żółci,..... to owszem ostatnio czułam pewien dyskomfort w przełyku, ale w żadnym wypadku to nie była żółć..... to tylko lekka zgaga :eviltong:
  21. [quote name='Patia']Aby wszyscy sąsiedzi widzieli , że do mnie TV przyjechało zastawiłam parking przed domem i kazałam stanąć koło sąsiadów , cholerka nikt nie patrzył , ze z kamerą do mnie ekipa zmierza :cool1: ;) pierwszy przed kamerą ustawił się Dudek , był pewien , ze to jego przyjechali zdjąć , ze tak powiem , bo już przecież nie jeden raz przed kamerami występował a i w kalendarzu go mozna zobaczyć gdy tylko pan włączył kamerę suczka wywaliła się na plecy do miziania , potem wstała i zaczęła zaczepiać Dudka do zabawy , nijak nie moglismy jej zmusić do przyjęcia postawy umęczonego psa , tylko wystające kostki świadczyły o jej ciężkim życiu potem do całej sceny dodaliśmy szczeniaki , dostałam oczopląsu , były wszędzie i wydawało się , że są ich setki , pan z kamerą dwoił sie i troił na koniec poproszono mnie o dodanie do scenki reszty moich psów i tu zaczął się trzeci odcinek wielickiej masakry piłą mechaniczną , przyprowadziłam tylko Maksa i Izis , Maks nie przestał wirować ani na chwilę , opuszczające psa włosię zasłoniło mi na chwilę obraz , gdy się przejaśniło dostrzegłam katem oka Izis atakującą torbę z drugim śniadaniem operatora , gdzieś obok na podłodze Magda strała się uwolnić z objęć Deni , Dudek warczał jak oszalały , jako , że inne psy nie dawały mu spokojnie pozować przed kamerą , zaciekawione sytuacją koty przybyły także , po czym stwierdziwszy , że nie ma jedzenia zaczęly wyć przeraźliwie , chcąc wydostać się do ogródka , dobrze , że nie wpuściałam Fafika i Bąbla , bo następny odcinek kundla nie został by pewnie nigdy nadany. Ekipa wyjechała ode mnie zmęczona , oblepiona włosami i bez drugiego śniadania:p[/QUOTE] [B]poplułam monitor...wyobraziłam sobie to wszystko [/B]:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  22. [quote name='jayo']Wy jednak z lekka powalone :-)))[/QUOTE] z lekka??? :evil_lol: :lol:
  23. [quote name='iza_szumielewicz']Uwaga! Na moje konto wpłynęły dziś następujące sumy: - BognaW - 50 zł:multi: :lol: - Kasia R. - 50 zł :multi: :lol: Bardzo bardzo dziękuję!!!!! Pieniędzy na pewno nie zdefrauduję!:lol: Chciałam nawet zapytać, czy jak zostana nadwyżki, to czy moge je przeznaczyźć na Aresa (tego po amputacji), ale skoro mamy problem z Łatkowym zdrowiem, a przede wszytkim z domem dla niego, to na razie o to nie pytam.:-([/QUOTE] iza ja wysyłałam w piatek kaskę na konto AFN...doszły?? bo zcazynam się martwić, że cos pochrzaniłam i nie doszedł :placz: Wprawdzie to były grosze, no ale zawsze to coś...
  24. [quote name='halbina']Pozdrowienia od Platona![/quote] oglądaliście film "piniondze to nie wszystko" tam też był platon :evil_lol:
×
×
  • Create New...