Jump to content
Dogomania

Asior

Members
  • Posts

    18622
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Asior

  1. suńka jest w Dzierżoniowie wprawdzie ale jest malutka [IMG]http://images14.fotosik.pl/30/f99790d46dae8432med.jpg[/IMG] [IMG]http://images14.fotosik.pl/30/ef845fbbc0dc936amed.jpg[/IMG]
  2. nie jeszcze jest ten NIETOPERZ [IMG]http://images12.fotosik.pl/20/901a1a9dc6ba4685.jpg[/IMG] [IMG]http://images13.fotosik.pl/20/63f5aac8ae30bfdc.jpg[/IMG]
  3. To możę dla bezpieczeństwa zadzwońcie do weta i spytajcie....
  4. kurde ja Ta Agniest chyba poszczuje moimi freciochami :D [IMG]http://images2.fotosik.pl/292/7ad7bd99c481ee46med.jpg[/IMG]
  5. pobijam czarnulkę :)
  6. :multi: już jutro poznam Atoska :loveu:
  7. [quote name='Danusia12']Załatwię Ci tą kulę :loveu:[/QUOTE] noo i co z moja kulą :( ???? widzieliście ???:( [url]http://www.allegro.pl/item155734585_skatowany_kon_blaga_o_pomoc_aukcja_charytatywna.html[/url] naprawde ciężko uwierzyć, ze taki człowiek chodzi po tej ziemi i szlag go jeszcze nie trafił albo "ktoś" tam z góry nie zesłał pioruna i nie trafił go w sam ten głupi łeb :angryy::mad:
  8. ojjjoojjj załatw załatw :loveu:
  9. [quote name='Ksera']Oj, daleko bo w Łagiewnikach, ale zawsze możesz zrobić sobie wycieczkę :cool3:[/QUOTE] łoooo to rzeczywiście .....kawał świata :shake: szkoda :(
  10. noszzzz cholera, nooo wiedziałam że z tej nowej miotły z turbo doładowaniem z abs-em i wspomaganiem nic nie będzie..... ehhhhhhh MOJA KUUULAAAAA :placz:
  11. nooo to tyeraz z niecierpliwościa czekamy na fotencję ;)
  12. PROPONUJE ZMIENIĆ TYTUŁ WĄTKU NA JAKIŚ BARDZIEJ AKTUALNY CZYLI : LUBLIN potrzebny domek na dwa dni (lub coś w tym stylu ;)
  13. [quote name='Patia'] Paniom ze sklepu zostaw swój numer telefonu , gdyby jeszcze raz się zjawiła , niech dzwonią po Ciebie , nie zapomnij , bądź czarujący , powiedz im , że są za ładne , żeby pracować w sklepie :razz: nieee no Patia rozwaliłas mnie na łopatki :evil_lol:
  14. [quote name='Patia']podsłuch ma w cycach:eviltong:[/QUOTE] aż się boję pomyśleć co ma w dupeczce :crazyeye:
  15. Kseruuuś, a gdzie będzie smutka mieszkać???? może niedaleko odemnie to bym pomogła wyprowadzaniem!!!!! :loveu:
  16. noszzz cholerka noooo wiedziałam że Jej cos źle z oczu patrzy :mad: Agniest ODDAWAJ moja kulę !!!!!
  17. cholerka, nie widział ktos mojej szkalnej kuli :shake: gdzies ją zapodziałam :roll:
  18. ehehhehhehe noooo ja bym na Waszym miejscu sprawdziła czy zamiast żył nie ma matalowych rurek .... :evil_lol:
  19. noo dobra juz doooobra pokaże Wam jak wyglądam bo już takie insynuacje co do mojej osoby tu wychodziły, że postanowiłam się "ujawnić" [IMG]http://img76.imageshack.us/img76/9604/sexywitchaa8.jpg[/IMG] tu w moim "rpoboczym ubranku ;)
  20. [IMG]http://www.webtree.ca/tree/gifs/halloween/witch.gif[/IMG] noooo tylko mi tu nie odbierać patentu na latanie na miotle :p
  21. [quote name='elik']To nie kiwi, lecz perfi robi przymiarkę do podjęcia pracy ;)[/QUOTE] oosszz kurdee pomyrdałam ale w pracy był taaaki młyn dzisiaj że to dlatego ;)
  22. [quote name='gallegro']Przed chwilą skończyłem rozmowę z P. Orzechowskim. Niebawem stanie się to czego się obawiałem. Już dzisiaj zniknie strona kundelpolski, a z końcem miesiąca zamknięta zostanie lecznica. [/quote] :( a ja jednak miałam nadzieje, że Pan janusz zmieni zdanie :( buuuu co teraz poiczną te biedne psiaki......
×
×
  • Create New...