-
Posts
18622 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asior
-
BORYS//szczeniak LabraDoRar//**********ma dom***********
Asior replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
zależy co kto lubi ;) Mój Hilutek wybrał by borysa :megagrin: -
jak by nie odbierała ( co bardzo prawdopodobne bo zarobiona), to wyślij jej esa....
-
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
Asior replied to majqa's topic in Foto Blogi
[quote name='majqa']Poczekajcie no Wiedźmy, niech tylko się w sobie pozbieram i odwinę...[/QUOTE] no nieee, no nieee.. my ją tak ostrożnie, ugłaskujemy, chwalimy, ze jeszcze sunia nie dorasta Remkowi do pięt z tuszczykiem a Ona nam tak?? od wiedźm wyzywa??? ehhhh co za człowiek, noooo :shake: -
[quote name='agaga21'] (tego, że jej życie uratowałaś i wyciągałaś ją prywatnie do weta gdy tak źle z nią było, ryzykując "wygnanie" ze schroniska tez ci nie zapomnę ;) :loveu: )[/QUOTE] ehhh, do dzisiaj mi nie wybaczono.... bo ta wetka nadal tam pracuje i nadal jestem persona non grata dla niej :roll:
-
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
Asior replied to majqa's topic in Foto Blogi
[quote name='Isadora7'] a kragłości tez mamy np Maniowe. :evil_lol:[/QUOTE] noo fakt, chyba niewiele zajmie jej czasu dorównanie "bratu", już Majka się o to postara :roll: -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
Asior replied to majqa's topic in Foto Blogi
[quote name='majqa']Chciał nie chciał ten temat jest już przeszłością.[/QUOTE] ale zawsze będzie można miło powspominać :( -
!!!!!!!!!!!!!!!~~kalendarz 2012~~metamorfozy~~oddaj głos!!!!!!!!!!!
Asior replied to anita_happy's topic in Akcje
[quote name='ulvhedinn']A weź sobie wyobraź oddział takich Kraks na czterech łapach......[/QUOTE] o kur..... koniec świata [IMG]http://www.ggtola.republika.pl/img6/przerazony.gif[/IMG] -
[quote name='agaga21'] ja wiedziałam, że ona potrafi podawać jedną łapę i drugą, choć ja jej tego nie uczyłam [/QUOTE] pfffffff, ciocia asior ją tego nauczyła... o!! [IMG]http://img36.imageshack.us/img36/5834/etna52.jpg[/IMG] [IMG]http://img853.imageshack.us/img853/47/etna54.jpg[/IMG] [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/9725/etna56.jpg[/IMG] Etnusia jeszcze pięknie daje buzi [IMG]http://img31.imageshack.us/img31/6803/etna101.jpg[/IMG] nawet wtedy kiedy nikt jej o to nie prosi i nie jest na to gotowy :roll: [IMG]http://img560.imageshack.us/img560/7600/etna110.jpg[/IMG]
-
[quote name='salibinka']Poszukuję Kogoś z Krakowa z tytułem radcy prawnego lub adwokata. Chodzi o pomoc w wyciągnięciu z Prokuratury akt sprawy dot. uśpionej przez Sawicką Ninki. Niestety pełnomocnictwo fundacji Azyl w tym przypadku nie wystarcza, w prokuraturze musi pojawić się osoba z tytułem prawnym. Bez tego fundacja nie ruszy dalej. Chodzi tylko o podejście tam ze mną i ew. skopiowanie dokumentacji. Może znacie kogoś, kto mógłby pomóc.[/QUOTE] a Frotka?????
-
to "moje" rejony, będę mieć na uwadze
-
nie gadajcie nawet, bo mój kacper ma 3 lata i 9 m-cy i waży 17 kg a ubrania nosi na 98 :roll:
-
!!!!!!!!!!!!!!!~~kalendarz 2012~~metamorfozy~~oddaj głos!!!!!!!!!!!
Asior replied to anita_happy's topic in Akcje
TYYYY to by pasowało!!!!!!!!!!!! Tajna broń.... rozpierdzieli każde wojsko, wystarczy ją wp[uścić do koszar na pare godzin...... -
[quote name='Therion']Asior Missieek kastruje kotki w cenie 60 zl, kastracja psa 100 zl, kastracja suki 160 zl, kocury ja sponsoruje.[/QUOTE] aa no to dobra cena ;) Czy w razie coś możemy my w KTOZ-ie liczyć na takie ceny ;)?????? Misieek, z Poznania jest Ania z poznania, dobrze ją znam i mam zaufanie, jak coś to dam Ci do niej nr
-
[quote name='salibinka']No właśnie, co dalej... :(. Postaram się zamówić jakiś pakiet ogłoszeniowy dla niej. Gdyby Ktoś mógł jeszcze pomóc, widzę na wątku, że ma allegro, może Ktoś mógłby zrobić plakaty (chętnie rozwiesimy w Krakowie), Beatka pomogłaby z GK? - to bardzo potrzebne, bo czasu suczka ma niewiele :(.[/QUOTE] kurcze, fajnie by było, gdyby ktoś projekt jakiś przygotował... ja mogę podrukować trochę plakatów. P. Madzia ma możliwość przetrzymać sunię do końca września, a co potem?? Sunia docelowo , jak by ją odchudzić ważyć będzie ok 5 kg, to maleństwo :(
-
Szczeniaczki znalezione w rudniku nad sanem!!!!
Asior replied to steff11771's topic in Już w nowym domu
no właśnie?????? -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
Asior replied to majqa's topic in Foto Blogi
[quote name='Isadora7']To podrzuć linka jak znajdziesz muzyczkę do wycia[/QUOTE] ja mam dużo, jak coś ;) ale Wy trochę w innej gustujecie... [quote name='Isadora7']I nam go brakuje, aczkolwiek Tobie najbardziej. Ale ja tak bym chciała miec nadal możliwość wypowiadania sie na temat jego fryzur i krągłosci - uwierz gdybynm mogła machnać różdżką.[/QUOTE] no dokładnie.... zwłaszcza na temat jego krągłości :roll: -
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
Asior replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
są dwa, wrzuć na oba: [url]http://www.dogomania.pl/threads/6899-BULLOWATE-DO-ADOPCJI?p=17634232#post17634232[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/22803-Bulowate-Do-Adopcji-Jeden-Wątek-Dla-Wszystkich-aktualizacje-str.1-post-1-2-5-8!!!?p=17612410#post17612410[/url] -
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
Asior replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='_ogonek_']Alman Pies w typie amstaffa. Młody, bo ok. 2 letni. Dom bez innych zwierząt, a ze względu na siłę fizyczną lepiej bez malutkich dzieci starsze jak najbardziej. Miziak i kochany psiak - tak można go opisać. Zachowuje czystość. Nieco ciągnie na smyczy. [/QUOTE] wrzucałyście go na wątek astowy???? -
[quote name='kacha_wawa'] Tylko dlaczego nikt mi nie powiedział, że to obkurczanie macicy po trzecim dziecku jest takie straszne :cool1: [/QUOTE] a nie mówiłam :D
-
niepewnie wygląda bo boi się obcych w tym przypadku niestety mnie :( ale zapatrzona w pańcie owszem jest, choć szaleje na punkcie pana :D pani ma pecha, bo poprzedni pies Punia też kochała najbardziej w świecie Pana :)
-
KRAKÓW-amstafka Arabelka WRESZCIE SIĘ DOCZEKAŁA, MA DOMEK!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
super fotki!!!!!!!!!!!!!!!! -
!!!!!!!!!!!!!!!~~kalendarz 2012~~metamorfozy~~oddaj głos!!!!!!!!!!!
Asior replied to anita_happy's topic in Akcje
[quote name='ulvhedinn'] Kraksa pomimo niesprawności jest psem sportowym- uprawiamy dogtrekking, a do tego nie ma dla niej rzeczy niemożliwych (szczególnie jeśli chodzi o kradzież jedzenia) ;) pchi.... to nie powinno się liczyć.. bo KRAKSA to nie pies, to jakiś ufoludek, kto czyta wątek "doceń zwierzaka swego, bo możesz mieć gorszego", ten wie ;) a to ten "obcy" w natarciu na lodówkę: [video=youtube;UFt8E5nHX_Y]http://www.youtube.com/watch?v=UFt8E5nHX_Y[/video] [quote name='melina']Jestem pod ogromnym wrażeniem pieska o imieniu Kraksa:-)chwała jego opiekunom:-))) to nie pies!!!! TO POTWÓR.... polecam wątek: http://www.dogomania.pl/threads/192687-SZKODNIKI-czyli-doceń-zwierza-swego-bo-mogłaś-mieć-gorszego właściwie, jest on głownie o Kraksie :megagrin: