Jump to content
Dogomania

Asior

Members
  • Posts

    18622
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Asior

  1. [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/5296/dsc0329ur.jpg[/IMG] [IMG]http://img820.imageshack.us/img820/8263/dsc0330jk.jpg[/IMG] [IMG]http://img811.imageshack.us/img811/2963/dsc0331rg.jpg[/IMG]
  2. [quote name='Patia']Asior , lekarz Ci wszystko wyłoży lepiej niż ja ale przy ostatnim moim tymczasie z nuzycą stosowałam miejscowo Tactic oraz podnosiłam odporność . Przy zarobaczonych i osłabionych psiakach często nuzyca atakuje przy odrobaczaniu , które dodatkowo osłabia psiaka . [/QUOTE] Kurcze, to się pojawiło na drugi dzień po drugim odrobaczaniu :roll: ale dostała vethminta to raczej słabe jest.... nic nie wiadomo nadal.. dr Szpeyer nie dopatrzył się nużeńca, chyba z 10 minut przyglądał się temu pod mikroskopem. Mała dostała advokata i lek do wcierania w te łyse miejsca. Przez noc wypadły mu kolejne placki.... Wklejam zdjęcia z komórki to nie są jakieś powalające, ale chciałam Wam pokazać jak to wygląda. Do tego pojawiły się jakieś łuski na tych wyłysieniach. [IMG]http://img834.imageshack.us/img834/8594/dsc0315no.jpg[/IMG] [IMG]http://img820.imageshack.us/img820/7079/dsc0317of.jpg[/IMG] [IMG]http://img834.imageshack.us/img834/4616/dsc0326w.jpg[/IMG] [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/3370/dsc0328he.jpg[/IMG]
  3. weź że sięę otrząśnij człowieczku... wyobrażasz sobie, ze mamy jechać co?? po 3 dniach?? I jak wtedy ocenimy czy PIES sie zżył z właścicielami?? w ogóle nie odzywaj się skoro nie masz odwagi pisać pod swoim nikiem...
  4. ok 12 muszę tam być bo jest do 13
  5. Soemko jutro jadę do szpeyera, choć nie wiem jak to zrobię jak będzie tak lało, a "opiekunkę" do młodego znalazłam tylko na półtorej godziny :(
  6. przestań opowiadać takie pierdoły MAJKU, w NASZYM schronisku nie usypia się starych psów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  7. u mnie, jak nie urok, to...przemarsz wojsk.. mała na 90 % ma nużycę... czy ktoś ma doświadczenie z tą chorobą?????
  8. [quote name='Lidan']Czy robicie takie wizyty wszystkim psom wyadoptowanym ze schroniska? Po jakim czasie od wydania psa?[/QUOTE] robimy, kilka m-cy po adopcji, akurat ta kontrola była zapisana jako pilna przy adopcji. Ze względu na strachliwość psa, schronisko chciało mieć pewność, że trafił dobrze... Mój [URL="http://www.dogomania.pl/threads/219273-Krk-5-malutkich-szczeniaczkow-blagamy-o-DT?p=18197418&viewfull=1#post18197418"]miniaturowy tymczas[/URL] oczywiście nie obywa się bez problemów...., mała na 90 % ma nużycę... czy ktoś ma doświadczenie z tą chorobą?????
  9. nie wiem czy pamiętacie Eustachego, mixa sznaucera z pseudohodowli, adoptowanego jakiś miesiąc temu.. No to okazało się, że uciekł im zanim dojechali do domu. Kilkanaście minut po adopcji.. Niestety Państwo nie raczyli nas poinformować.. znaczy twierdzą, że nie mogli się dodzwonić... przez miesiąc... no cóż... Wszystko wyszło kiedy inspektorzy przyjechali na miejsce na kontrolę poadopcyjną.. Najpierw próbowali zwieść inspektorów, że pies na podwórku jest Eustachym, ale później się przyznali co i jak. Pies uciekł im koło Myślenic, przy lesie... ponoć Rudzia go tam widuje, ale on jest bardzo wycofanym psem, na umowie adopcyjnej było wyraźnie zaznaczone, że pies musi być zabezpieczony szelkami i obrożą na raz.
  10. a tu z Moją bojacą się aparatu Majką ;) [IMG]http://img641.imageshack.us/img641/5317/dsc06100u.jpg[/IMG] [IMG]http://img442.imageshack.us/img442/2783/dsc06101q.jpg[/IMG] i na koniec jeszcze moja chłopaki :) [IMG]http://img833.imageshack.us/img833/1138/dsc06088u.jpg[/IMG] [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/1903/dsc06090e.jpg[/IMG]
  11. moje papużki nierozłączki :) [IMG]http://img198.imageshack.us/img198/9306/dsc06097g.jpg[/IMG] [IMG]http://img828.imageshack.us/img828/8919/dsc06098z.jpg[/IMG] [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/9113/dsc06092i.jpg[/IMG] [IMG]http://img585.imageshack.us/img585/8357/dsc06093x.jpg[/IMG] [IMG]http://img856.imageshack.us/img856/4745/dsc06094h.jpg[/IMG]
  12. [IMG]http://img607.imageshack.us/img607/9122/dsc06077r.jpg[/IMG] [IMG]http://img28.imageshack.us/img28/7066/dsc06081w.jpg[/IMG] tu z moim 2,7 kg Nikiem [IMG]http://img859.imageshack.us/img859/2383/dsc06082w.jpg[/IMG] [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/8810/dsc06084ja.jpg[/IMG] a tu z 2 kg Hilutkiem :) widać jaka mała ;) [IMG]http://img197.imageshack.us/img197/4933/dsc06087fx.jpg[/IMG]
  13. w sprawie suni z białym noskiem proszę o kontakt ze mną. Bo Noemik chciała ja na DT
  14. [quote name='elaja']Czegoś chyba nie rozumiem - przecież to normalna ( a więc wydająca metryki ) hodowla , więc dlaczego od razu krytyka . Bez papierów źle ( i słusznie ) , z papierami tez źle bo ośmielają się hodować modne rasy , to może od razu zakazać wszelkiego rozmnażania zwierząt w innym celu niż tylko konsumpcyjnym . Był ktoś , sprawdził w jakich warunkach są te zwierzaki ?[/QUOTE] elaja, nie chodzi o metryczki tylko o "citesy", czyli to czego wiele "hodowli" nie ma.... I nie chodzi mi o to, ze ja mam pretensje, ze sprzedają małpki, tylko o sprawdzenie czy takie pozwolenia mają ;)
  15. jasna cholera skasowało mi całego posta... no nic to walę od nowa... Otóż trzy szczeniaki wylądowały u mnie ( dzięki Aga-to ;) ) ale no niestety za chiny nie dam rady ich trzymać wszystkich. Dwa poszły na BARDZO AWARYJNY tymczas do mojej znajomej z osiedla.(te dwie biało-czarne) a czarna malizna został u mnie ( właśnie po zasiuraniu i zasraniu mi dywanu szaleje z moim Nikiem :) Na sam początek, chcę powiedziueć, ze maluchy musiały mieć mega trudny start.. i nie mówię tu o samym wyrzuceniu ich.... śmiem twierdzić, że albo je bito lub kopano, albo "tylko" bardzo przeganiano. One wręcz panicznie boją się człowieka. Ta większa z łaciatych, próbuje się wpasować w ścianę, kiedy się do niej wyciąga rękę, no i oczywiście wzrok odwraca w inną stronę i udaje że jej nie ma.. A kiedy się ją bierze na ręce to piszczy ze strachu :placz: Ta mniejsza też się boi, ale nie aż tak. Za to psów się wcale nie boją!!! A nawet bardzo entuzjastycznie podchodzą do innych psiaków. Ta "moja" jest też trochę wycofana, ale nie ma tragedii, z psami szaleje jak młody bóg :) Wydaje mi się, ze jest trochę starsza niż te dwa pozostałe, bo jest bardziej poradna i trochę bardziej rozwiniętą ma budowę. Nie wiem kiedy szczeniorom kończą się wyrzynać zęby mleczne, ale jeśli jest to do ustalenia to one wszystkie już mleczaki mają. Może jutro się wyklaruje jeden domek, który ponoć mocno się zastanawia nad adopcją. Ja obdzwoniłam dziś tyle osób prosząc o tymczas, że nawet nie chcę myśleć o rachunku jaki pewnie mi przyjdzie ;) Tak więc trzymajcie kciukasy, może wszystko dobrze się potoczy ;)
  16. [quote name='Ank@']kolejne biedne małpy: [url]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-inne-zwierzaki-Sprzedam-malpke-gatunku-MARMOZETA-BIALOUCHA-W0QQAdIdZ337541431[/url] pewnie sprzedadzą się jako prezent pod choinkę dla dziecka...[/QUOTE] w poniedziałek zgłoszę to do powiatowego... ciekawe czy mają potrzebne zezwolenia
  17. mogę wziąć jedno maleństwo na DT, może tą biało czarną sunię co widać na zdjeciu z ręką (ona chyba najmniejsza a zależy mi na maluchu bo mam 4 psy jak wiecie :] ) dzwońcie do mnie jutro jak to będzie aktualne ;)
  18. bardzo duży odzew jest po reportażu w telewizji, niestety jak na złość większość domów "nad morzem"... jednak są dwa warte rozpatrzenia, na razie myślimy
  19. ramzes, najlepiej pisz do kachul [email][email protected][/email] lub dzwoń... 660 716 564
  20. [quote name='elaja']Da się ( chyba ? ) i taki plan traktujemy jako ostateczną ostateczność;)[/QUOTE] ja tylko przypominam, ze w naszym schronisku jest ok 60 szczeniaków, miejcie litość...... [quote name='greatmadwomen']Razem z natalek organizujemy akcję, która ma pomóc psiakom ze schroniska w znalezieniu nowych domów. to artykuł o tym: [url]http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,44425,10764400,Celebryci_pomoga_w_adopcjach_zwierzat.html?fb_ref=su&fb_source=profile_oneline[/url] jeśli ktoś ma kontakt z jakąś sławną osobą, która mogłaby wziąć udział w akcji, to bardzo prosimy o kontakt na pw ;)[/QUOTE] mamy namiary do "Dżoany Krupy" ;) ostatnio przyszła na nasze stoisko, wypytywała o nasze schronisko, na drugi dzień przyniosła nam kilkadziesiąt zdjęć ze swoim autografem ;) ew. w sobotę i niedziele, będzie w krakowie kilkoro znanych z talent show ludzi, można by ich zagadać.... [url]http://krakow.miastodzieci.pl/wydarzenia/1:/54884:urodzinowy-talent-show-w-krakow-plaza[/url] [quote name='Frotka']Owczarka nie mam ale mam goldenkę z rodowodem w wieku 3 lat.[/QUOTE] w hotelu mamy następne dwa goldeny ;) [B]MAM PYTANKO, CZY NIE MA KTOŚ POŻYCZYĆ PRZEBRANIA DLA DZIECKA?? MUSZĘ SKĄDŚ ZDOBYĆ STRÓJ GÓRALSKI. NIE MA KTOŚ W DOMU JAKICHŚ ELEMENTÓW NADAJĄCYCH SIĘ NA STRÓJ GÓRALSKI????[/B]
  21. [quote name='MTD']:-( jestem w pracy do wieczora, a na sanockiej czynne do 19-ej, czy ta pani nie może w najgorszym wypadku wziąć taxi?[/QUOTE] nie sanocka a senatorska. Pani jest bardzo biedna a z Zabierzowa do krakowa to na pewno w jedną stronę w stówce się nie zmieści....
  22. super , dzięki za odzew, będe tak samo pomocna kiedy ktoś mnie poprosi o pomoc......
  23. SŁUCHAJCIE, PILNIE !!!!!!!!!!!!!!! potrzebuje kogoś kto dziś przewiezie Panią z psem który dostał jakiegoś porażenia, z Zabierzowa do lecznicy Iris na Senatorską i z powrotem. Sprawa bardzo pilna a Pani nie ma transportu!!!!! cholerka jak b y były całkiem malunie to bym coś wymyśliła, ale dla podrostków nie bardzo mam jak :(
  24. o boże!! ale cudo!!!!! muszę mu znaleźć choć TYMCZAS!!!!!!!!!
×
×
  • Create New...