Jump to content
Dogomania

Anashar

Moderators
  • Posts

    4425
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Anashar

  1. [quote name='Asior']Będzie ktoś w schronie w niedziele??? Bo nue byłam już ze 4 tyg i bym się wreszcie wybrała...[/QUOTE] Ja się postaram być ;)
  2. Bo balują;)
  3. Biedak z tego Amorka :( Pilnie potrzebna pomoc!
  4. [quote name='agamika'] [SIZE=1]miałam nadzieję,że jednak wszystko będzie dobrze[/SIZE][/QUOTE] Ja też :-( Ten 15 to jakiś pechowy, mogliby go wogóle z kalendarza wyciąć... A mówią źle o 13 Trusia była 2 tygodnie leczona na niestrawność pokarmową. Nie mogła się załatwiać. Było już lepiej, ale rano znów się pogorszyło i mimo dożylnej kroplówki w domu zaczeła umierać. Więc szybko zadzwoniłem do wetki, ona przyjechała do gabinetu i ja też. Ale jużwtedy Trusiaczka nie żyła Już jak wychodziłem z domu... Wetka poprosiła aby ją zostawić na sekcję. Zgodziłem się i byłem przy tej sekcji. Jej wątroba wyglądała jak suche popękane przegotowane mięso... Już nie było dla niej ratunku Przez to wszystko zrobiły się jej małe wrzody na żołądku i lekkie wodobrzusze Ja ją kochałem :-(
  5. Oj, nieważne kto będzie dosyłać. Ważne by były ;)
  6. Rodo na adopcjach owczarków [url]http://owczarekwpotrzebie.com/inne/adopcje/rodo.html[/url]
  7. Tiro na owczarkowej adopcyjnej [url]http://owczarekwpotrzebie.com/inne/adopcje/tiro.html[/url]
  8. Wybaczcie, że dopiero teraz Wam linka wklejam ale jestem strasznie zagoniony [url]http://owczarekwpotrzebie.com/inne/adopcje/sonia2.html[/url]
  9. Już dawno Larysę wrzuciłem na strone, ale jeszcze Wam linka tu nie dałem ;) [url]http://owczarekwpotrzebie.com/inne/adopcje/larysa.html[/url]
  10. Zapomniałem Wam dać linka do Hektorka http://owczarekwpotrzebie.com/inne/adopcje/hektor.html Beatko, jakbyś miała jego nowe lepsze zdjęcia napisz do mnie pm!
  11. Zapomniałem Wam linka wkleić ;) [url]http://owczarekwpotrzebie.com/inne/adopcje/gwara.html[/url]
  12. Zapomniałem napisać, że Grot jest już od dawna na owczarkach :oops: [url]http://owczarekwpotrzebie.com/inne/adopcje/grot.html[/url]
  13. Dlaczego w wątku Aresa nie ma zmienionego tytułu ani ani słowa o tym, że jest w nowym domu?
  14. Ja ją kochałem :( [img]http://anashar.pl/moje/galeria/tm/trusia.jpg[/img]
  15. Katie, dziękujemy, że dałyście Lucky'emu tak wspaniały dom! :loveu: Nie imię jest ważne, a okazane serce ;) I oczywiscie czekamy na zdjęcia :cool3:
  16. [quote name='kasiaprodex']ale w zamian cos ci jutro podesle. dziewczynke:evil_lol:[/QUOTE] Oooo :razz: A na żonę sie nada? :evil_lol:
  17. Dzięki za nowiny Kasiu! [B]Gajowa [/B]- jeszcze opisik proszę;)
  18. [B]Gajowa[/B], tylko błagam wklej ją w takiej formie jak jest info w 1 poście! [B][COLOR="Red"]A bazarek Nanki proszę podbijać![/COLOR][/B] Wogóle coś ludzie ostatnio umilkli :(
  19. Ale wakacje niedługo się kończą, ludzie wrócą z urlopów to będzie więcej adopcji ;) Napewno Sabę ktoś wypatrzy
  20. Super! :loveu: I dziękuje za wiadomość ;)
  21. Mam nadzieję, że ktoś Filipka w końcu wypatrzy
  22. [quote name='epe']Gdy wracamy nawet po 2 godzinnym spacerze /oczywiście z odpoczynkami/ Krystek "bawi" sie w osła-staje w odpowiedniej odległości od bramy ,łeb w dół,patrzy tak uparcie i za cholere nie chce jeszcze wracać![/QUOTE] Mogę ja odpowiedzieć? ;) To normalny tzw. "osioł" Pies się zapiera i stwierdza, że dalej nie idzie. chocby znany przeze mnie golden - terapeuta tak ma. Jeśli nie da się mu jakiegoś przysmakato nie sposób go ruszyć(chyba, że siłą). Wiele psów tak ma, trzeba się albo z tym pogodzić i czekać aż osioł minie(co odradzam) lub znaleźć indywidualny sposób na zajęcie psa czymś, wtedy się rozluźnia i zapomina o tej swojej upartości ;)
×
×
  • Create New...