-
Posts
4425 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anashar
-
to go poszukaj :diabloti:
-
Ni ma nowych zdjęć :placz:
-
Owadek mógłbys czasami pomyśleć, to naprawdę nie boli :p A jak ci się cos nie podoba nikt cie tu nie trzyma. Czy naprawdę nie widzisz jak niski poziom sobą reprezentujesz? Jeszcze jeden głupi post i zgłaszam to do moderatorów.
-
Joanna już dodałem linka na stronie. Czekamy na wieści.
-
UWAGA! Dzisiaj o godz. 23.40 na skrzyżowaniu ul. słowackiego i łobzowskiej zauważony pies. Czarny, na oko ok. 30-40kg, podobny do labka, oklapłe uszy, na długkich nogach wysokościowo jak mój pies. Miał coś co wyglądało jak adresówka niestety mój pchlarz nie dał mu podejść... Nie wie ktoś czy nikt nie szuka takiego psa?
-
[url]http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,4358689.html[/url] [B]Policja zlikwidowała nielegalne schronisko dla zwierząt[/B] mt, PAP 2007-08-02, Nielegalne schronisko dla zwierząt zlikwidowali w czwartek rano łódzcy policjanci w miejscowości Wojtyszki w powiecie sieradzkim. Na powierzchni ok. 2 ha w bardzo złych warunkach przebywało ponad tysiąc psów. Policjanci zatrzymali 50- letniego właściciela schroniska, mieszkańca Łodzi, który w tym mieście prowadzi legalne schronisko dla zwierząt. Na terenie schroniska w przepełnionych boksach znajdowało się ponad tysiąc psów, wiele z nich było niedożywionych, zwierzęta nie były szczepione. Na tym terenie mężczyzna trzymał także konie, kozy, kaczki, pawie i lisy. Według wstępnych ustaleń, bezpańskie psy trafiały do schroniska m.in. z okolicznych gmin, które płaciły za utrzymanie zwierząt. Mężczyzna nie miał pozwolenia na prowadzenie - jak utrzymuje - filii łódzkiego schroniska, a ziemię, na którym funkcjonowało kupił jako gospodarstwo rolne. Schronisko ogrodzone było wysokim murem. Jak ustalono, 50-latek zatrudniał "na czarno" kilkadziesiąt osób z całej Polski, niektóre z nich - według policji - były poszukiwane listami gończymi. Mężczyzna prawdopodobnie odpowie także za znęcanie się nad zwierzętami. Wiecie coś o tym?
-
Monia - dokładnie o to. Ale serce boli jak się na to patrzy :(
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
Anashar replied to bonita's topic in Foto Blogi
A jak fafluńce Was przyjeły po powrocie? :razz: -
[url]http://nadzieja-dobermana.pl/inne/adopcje/bazyl.html[/url]
-
Czy ktoś może mi przesłać opis i zdjęcia Bergusia na maila [email][email protected][/email] ? To wrzuce go na adopcyjną owczarków ;)
-
Szaman skrzywdzony przez człowieka. Znalazł DOM!!
Anashar replied to azzie5's topic in Już w nowym domu
[url]http://owczarekwpotrzebie.com/inne/adopcje/szaman.html[/url] Kasiaprodex mogłabyś mi przesłać na maila zdjęcia z 5 strony w większej rozdzielczości? Jednak zdjęcia przy ogłoszeniach są najważniejse. -
Kraków Pongo odwiązany z lańcucha już w nowym domu są foty
Anashar replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Śliczny jest :) -
KRAKÓW-Krystian! I stał się cud!!! Zamieszkał w mieszkaniu Pani Eli
Anashar replied to Asior's topic in Już w nowym domu
No to się Krystuś popisał :loveu: -
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
Anashar replied to bonita's topic in Foto Blogi
[quote name='Werka'][COLOR=deepskyblue]Żegnam was kochani, wyjeżdżam na tydzien do Krakowa, trzemajcie się cieplutko:*[/COLOR][/QUOTE] Witajcie w moim mieście!:loveu: [quote name='bonita']Foty są marnej jakośći, postawiłam na ilość:p[/QUOTE] Widać :evil_lol: Witajcie wśród żywych!:loveu: A co do nurkowania, to raczej w to wątpie bo z tego co wiem nie masz specjalnej podwodnej obudowy do aparatu :diabloti: :evil_lol: Ide se zrobić obiad :p -
No pięknie, Nucia zwineła panci prezent urodzinowy :evil_lol: Wszystkiego najlepszego Anusia :loveu::tort: :new-bday: :BIG: