Jump to content
Dogomania

Anashar

Moderators
  • Posts

    4425
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Anashar

  1. Tak na wszelki wypadek... [url]http://owczarekwpotrzebie.com/inne/adopcje/bergus.html[/url]
  2. Filipek na stronie adopcyjnej owczarków [url]http://owczarekwpotrzebie.com/inne/adopcje/filip.html[/url]
  3. [quote name='Karilka']Dziękuję! Email nadziei to [email][email protected][/email] ?[/QUOTE] Nie. [email][email protected][/email]
  4. Widać, że Lulu ma wspanialy dom. Nela, dziękujemy!:loveu: Jeszcze dobrych parę lat Lulu musi nacieszyć Cię swym towarzystwem :)
  5. Nie ma nikogo kto napisałby dla Ingrid ładny wzruszający tekst?:(
  6. Piękny jest! A poprawiło mu się po tych kroplówkach?
  7. Bonitko nie sądzisz, że przydałoby się te zdjecia na stronę fafluńcową wrzucicć? Niektóre są poprostu zabójcze :loveu: Muszą być na stronie i koniec!:razz: Zobaczcie tutaj :lol: :evil_lol::diabloti: :crazyeye: :cool3: [url]http://zgodzinski.com/smaczek/?q=http%3A%2F%2Feksodus.anashar.pl%2Fksiega%2Findex.php&m=0[/url]
  8. Dzięki Znikam!
  9. Znikam, mogłabyś jeszcze sklecić jakiś opis do suni? Byłem ostatnio zapracowany i jeszcze nei zaktualizowałem strony :(
  10. Czy ktoś mógłby sklecić jakiś ładny tekst o histori Ingrid? Bo na stronie [url]http://owczarekwpotrzebie.com/inne/adopcje/mama-syn.html[/url] jest już pzestarzały tekst, a ja w pisaniu nigdy dobry nie byłem.
  11. A to zmienia postać rzeczy :evil_lol:
  12. [quote name='azzie5']ok, zmienię tytuł aukcji. Kasia coś nie odpowiada, ale jeśli chcesz, to ja mogę przesłać Ci te duże zdjęcia, tylko proszę o maila.[/QUOTE] Dzięki! mail - [email][email protected][/email]
  13. [quote name='Nanka']Lee poszedł do domku :)[/QUOTE] Super! :multi:
  14. Dobranoc Fafluńce :loveu: Bonitko, a ja czekam na ptasie mleczko :cool3:
  15. Dziękuje :loveu: ale więcej póki co nie będzie bo czasu brak :cool3:
  16. Klusiorek ślicznie wygląda w tym gipsiku :loveu: On wogóle jest piękny :cool3: A jak długo jeszcze w gipsiku będzie śmigał?;)
  17. Ale cudownie, że Bzik ma domek!!!:loveu: :loveu: :loveu: Czekamy na wieści i zdjęcia!
  18. I znów allegro [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=224236069[/url]
  19. Może tym razem ;) [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=224235811[/url]
  20. A gdzie Shilla ma ten nowy domek? I czy możemy liczyć na jakiś boatszy opis czy zdjęcia?
  21. Ja czekam na fotki :loveu: Weszko, a dlaczego Ci konto zablokowali? :cool3:
  22. [quote name='Hala']Oglądalnosc nędzna. Może skontaktować sie z Yoną? Ona ma duże doświadczenie w wystawianiu.[/QUOTE] Wpisz w tytule owczarek niemiecki. Liczba wzrośnie przynajmniej 3-4 krotnie ;) [quote name='Anashar'][url]http://owczarekwpotrzebie.com/inne/adopcje/szaman.html[/url] Kasiaprodex mogłabyś mi przesłać na maila zdjęcia z 5 strony w większej rozdzielczości? Jednak zdjęcia przy ogłoszeniach są najważniejse.[/QUOTE] Ja się przypomne.
  23. No ja też do Was śliniaki fafluniaki dopiero dzisiaj zaglądnąłem bo wcześniej komputer o mały włos za oknem nie wylądował :shake: (powstrzymała mnie jedynie myśl, że na czymś muszę pracować ;)) Fotki rewelka :loveu: Ale pozwoliłem sobie troszku poprawić dziwne efekty Twojego kończącego się aparatu drogą komputerową :eviltong: Czyż nie ładniej? :loveu: [IMG]http://img467.imageshack.us/img467/4679/088e91d04c2e5e80ip5.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...