Bonitko nie sądzisz, że przydałoby się te zdjecia na stronę fafluńcową wrzucicć? Niektóre są poprostu zabójcze :loveu: Muszą być na stronie i koniec!:razz:
Zobaczcie tutaj :lol: :evil_lol::diabloti: :crazyeye: :cool3:
[url]http://zgodzinski.com/smaczek/?q=http%3A%2F%2Feksodus.anashar.pl%2Fksiega%2Findex.php&m=0[/url]