[quote name='Dea']Chciałabym być przy niej, nawet codziennie, i jak będzie odchodziła:-( Niestety proza życia na to nie pozwala...mam nadzieję, że jeszcze zdążę z nią pójść na następny spacer.[/QUOTE]
A ona taka owczarkowa? Może ją dać na adopcyjną...