Jump to content
Dogomania

seramarias

Members
  • Posts

    1480
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by seramarias

  1. Zaglądam, a tu takie dobre wieści. Dwie sunie otrzymały od Was szansę na lepsze życie, dom. Fanta już grzeje pupkę, a i Kawa jeszcze chwila, a z kojca wyjdzie.
  2. Umknęło mi, hotelik nie wchodzi w grę przez brak miejsc czy chodzi o finanse? Bo jeśli tylko o finanse to może wspólnymi siłami.... Ja wiem, że dużo osób wspomaga już inne psy i ciężko o deklaracje, ale może jednak....Ja oczywiście też od siebie dołożę.Szkoda suni, bardzo szkoda :(
  3. Mi Fanta kojarzy się z shiba inu. Kawy bardzo szkoda :( Gdyby było coś wiadomo o tym jak się zachowuje w domu, gdyby była grzeczna, ugodowa do zwierzaków to wzięłabym w styczniu do siebie, ale w ciemno do bloku i zwierzaków nie wezmę. Teraz jest trudny okres przedświąteczny mało osób o adopcjach mysli. Wydaje mi się, że po Nowym roku ma większe szanse kogoś rozkochać w sobie. To ładna sunia na pewno się podoba tylko nie zawsze można pomóc, wziąść na tymczas czy stałe.
  4. Wierzyłam, że się uda, że Państwo go kochają i są gotowi zacząć pracować z Teosiem, najwidoczniej mimo iż uzyskali dużo informacji o Teo i dużą pomoc od szkoleniowca, nie byli w stanie nic z tym zrobić. Chyba oczekiwali, że Teo będzie jak ich poprzedni pies i wszystko pójdzie gładko, nie bardzo chciało im się z nim pracować, oczekiwali natychmiastowego efektu. Pewnie Teoś poczuł się już pewnie i trochę rozbrykał , myślał, że ma dom.. . Wiadomo kiedy wraca?
  5. Bardzo złe wieści, biedny Teoś :(
  6. No nie wiem czy się cieszyć, czy nie. W sumie to zaskoczona jestem bo dopiero co kilka dni temu czytałam, że szczeniaki nie są wydawane przed świętami, a teraz czytam, że jednak maluch jutro jedzie do domu. Niech Ci się szczęści maleńki, bądź szczęśliwy w swoim domku, rośnij zdrowo i obyś już nigdy nie zaznał bezdomności.
  7. Kawa miałaby większą szansę znaleźć dom gdyby wyszła z kojca . Można by było lepiej ją poznać i więcej o niej powiedzieć. Myślę, że propozycja elficzkowej jest dużą szansą dla maleńkiej i daje czas na szukanie innego domu, a na pewno oszczędzi Kawie pobytu w schronisku. Od siebie też dorzucę grosik coby jskoś lżej było dźwigać ten ciężar odpowiedzialności finansowej.
  8. Z czasem doceni korzyści z posiadania brata ;)
  9. Coś pusto u suni :( Czy maleńka wyjechała już ze schroniska ? Na dobry początek deklaruję skromne 30 zł.
  10. Siostrzyczka na zdjęciu nie wygląda na zadowoloną, czyżby zazdrość ;)
  11. Masz rację, nie ma co biadolić, tylko trzeba być dobrej myśli. Z całego serca życzę jej, żeby tak się stało i żeby jeszcze przed świętami wyjechała do domu i nie ważne czy to będzie DT czy DS, najważniejsze, żeby była bezpieczna.
  12. Też mam taką nadzieję, ale po tym jak szybko zniknęła brązowa b. się o nią martwię :(
  13. Szkoda, że tak niefajnie wyszło z domkiem w Krakowie :( Czasem tak jest, że człowiek chce mieć psa, szuka, podoba mu się kilka, ale w sumie żaden nie podbił jego serca w 100%... Niestety przy okazji robi nadzieję i zabiera czas osobom, które zajmują się pomocą temu konkretnemu psu. Kawusia jeszcze znajdzie dom, wypatrzy ją ktoś dla kogo będzie tym jednym, jedynym ukochanym psem. Tylko, że ona potrzebuje czasu, a jej czas się kończy.... Jeśli trafi do schronu szanse na adopcję i dom zmaleją :(
  14. Jak ona prosi, żeby ją zabrać :(
  15. Bidulka, kciuki za szybki powrót do pełnej formy.
  16. To teraz kciuki za Kawusię niech i do niej los się uśmiechnie.
  17. Będzie dobrze :) Teo i Państwo muszą się nauczyć żyć ze sobą, wiadomo, że na początku zgrzyty się zdażają, no nie każdy jest urodzonym przewodnikiem, ale jak jest uczucie, to wszystko się da pokonać.
  18. Ja też zaglądam ;) Sunia bardzo wystraszona, jeszcze nie wie, ale już niedługo wyjedzie z tego psiego piekła, będzie miziana i kochana, czyściutka, pachnąca. Położy się w ciepełku z pełnym brzuszkiem. Będę śledzić wątek suni.
  19. Dzielne dziewczyny, bo i Fante trzeba docenić ;). Jesteś super Istar. W ogóle Wszystkie jesteście super :)
  20. Mam nadzieję, że jednak ktoś się pomylił i brazowa została adoptowana :( Kawa to taka delikatna sunia, praktycznie jeszcze dziecko, ona nie da sobie rady w schronisku. Jeśli jednak będzie dla niej jakaś szansa na hotelik to ja też pomogę finansowo.
  21. Czy z brązową to pewne?Ona jest w schronie ? Kawa nie jedzie do ekficzkowej tylko też do schronu, coś się pogubiłam :(
  22. Biedny maleńki, musi być bardzo obolały po takim wypadku, dobrze, że tylko tak się skończyło....
  23. Megi cudna sunia. Ogromne kciuki za domek dla Lotki, żeby to był ten jedyny, najlepszy.
×
×
  • Create New...