-
Posts
1480 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by seramarias
-
Dziewczyny deklarowałam na sunię 150 zł, ale widzę, że szykuje się dla niej dom :) Jeśli nie macie nic przeciwko chciałabym wstrzymać się z wpłatą . Jeśli Mini zamieszka w DS chciałabym te pieniądze przeznaczyć na inną bidę, której na daną chwilę pomoc będzie bardziej potrzebna. Naturalnie jeśli DS nie wypali Mini otrzyma od nas obiecaną kwotę.
-
Śliczny puszek. Czy on na dodatkowo jakieś problemy skórne? Na 1 fotce widać coś jakby czerwony plac, koło kciuka osoby, która go trzyma. Nie jestem w stanie pomóc z domkiem niestety :(
-
Dragon pojechał do DT potrzebna pomoc w leczeniu
seramarias replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Super wyszedł na zdjęciach, nie ma śladu " dragona wstydliwego" jest piękny majestatyczny smok :) -
TEO za TM:( Owczarek BOS znalazł wreszcie swój dom i swoich ludzi:)
seramarias replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Super wiadomość :) -
IGUNIA. MA. DOM. STALY ! Maleńka Iga - byl zwrot z adopcji i schron!
seramarias replied to MALWA's topic in Już w nowym domu
Poproszę o nr konta i proszę uwzględnić od nas 50 zł jednorazowo. -
IGUNIA. MA. DOM. STALY ! Maleńka Iga - byl zwrot z adopcji i schron!
seramarias replied to MALWA's topic in Już w nowym domu
Sunia dostanie też wsparcie finansowe od nas. -
IGUNIA. MA. DOM. STALY ! Maleńka Iga - byl zwrot z adopcji i schron!
seramarias replied to MALWA's topic in Już w nowym domu
Ech nie wiem co napisać, tak bardzo żal psinki, jaka ona musi być zagubiona, pewnie ciągle wierzy, że Pani po nią wróci, biedna wiewióreczka :( -
Szczerze mówiąc ja bym bała się oddać Granulkę do domu starszej osoby W sytuacji kiedy syn otwarcie mówi, że mogą pomagać w opiece, ale do siebie jakby co jej nie wezmą bo psa mieć nie mogą. To oznacza, że gdyby Pani się bardzo pogorszyło sunia straci dom i co wtedy dalej? Ja wiem, że wiek niczego nie przesądza, ale jednak zwiększa prawdopodobieństwo, niektórych sytuacji... Granulka jest śliczna, maleńka, adopcyjna warto jeszcze chwilę poczekać na najlepszy domek.
-
Dandys z Radys-już w hoteliku u szafirki -juz w DS we Wrocławiu :)
seramarias replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Ale elegant po tym spa ;)