Jump to content
Dogomania

seramarias

Members
  • Posts

    1480
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by seramarias

  1. Coś czuję, że straci te ponętne kędziorki ;)
  2. Sunia na coś takiego w oczkach, w spojrzeniu, jak moja Ptynia. Piękna jest :)
  3. Lubię takie czocherki ;) Ciekawa jestem czy taki z niego łobuziak na jakiego wygląda.
  4. Cudowny, buźka zresztą też super :) Cieszę się, że psiaki zostały wypatrzone, sama bym chętnie je podkradła ;)
  5. Fajny psiak, wygląda jakby mieszkał tam od dawna i jak szybko nawiązuje znajomości :)
  6. Nie wiem czy dobrze zrozumiałam, podkład jest w kenelu ? Jeśli tak to może drugi połóż gdzieś w mieszkaniu w miejscu gdzie nie będzie przeszkadzał, a Reksio będzie mógł swobodnie korzystać. Może on teraz jak się rozkręcił i posmakował wolności boi się, że go zamkniesz w kenelu, albo jeśli poza załatwianiem się wchodzi do kenela to traktuje kenel jak schronienie i nie chce tam nafajdać.
  7. Podaj nr konta dorzucę wieczorem 20 zł jednorazowo :)
  8. Czy foksik ma jakieś deklaracje? Będzie wyjeżdżał z Radys razem z Buźką?
  9. Czy ktoś wie co z tym pieskiem z guzem na brzuszku i drugim z chorym oczkiem?
  10. No nie rozumiem, przecież Misiunio to taki ładny pies, fajny z charakteru, nie za duży, nie za mały, a tak długo czeka na dom. Czy już nikt nie dostrzega prawdziwego piękna :(
  11. Fajny, wygląda na rozrabiakę :)
  12. Płakać się chce jak się widzi taką kupkę psiego nieszczęścia. Tragiczne jest że to człowiek zgotował jej i wielu innym taki los.To ludzie ze swoim wielkim ego uważają się za kogoś lepszego, ale ile człowieczeństwa jest w takich ludziach? Dopisz moją deklarację na razie 50 zł jednorazowo (a ponieważ jestem trochę do tyłu poproszę o objaśnienia kiedy i na jaki nr. Konta mam przesłać)
  13. Nie znam się, ale może jest szansa, że po kastracji Misio straci pociąg do dezercji?
  14. Chłopak cudo :) Widać, że bardzo wystraszony, dziwne, że jeszcze w schronie i nikt go nie chciał. Troszkę pracy, kosmetyki i domki będą się o niego bić.
  15. To ci terrorysta, czyżby zajął miejsca najmłodszego w rodzinie i próbował nową mamcię okręcić wokół pazurka ;)
  16. mar .gajko jesteś wielka :) Miał chłopak szczęście, że zamieszkał w Twoim domu. W ogóle Reksio to farciarz jest i trafia na dobrych ludzi. Oby tak dalej piesku, niech już dobra passa trwa.
  17. Dzięki Poker :) Gdyby problemem Reksia była tylko choroba, a nie idący z nią ogromny strach wzięłabym go do siebie. Niestety nie jestem w stanie zapewnić mu komfortu psychicznego i nie mogę mu pomóc, więc zaproponowałam tą budę kiedy wyczytałam, że brany jest pod uwagę jego powrót do przytuliska. W żaden sposób nie chciałam sugerować, że powinien tam wrócić. Szczerze mówiąc nie wiem co dla Reksia byłoby najlepsze, każde rozwiązanie ma swoje plusy i minusy staram się więc nie wymądrzać i pomysły co do pomocy oraz decyzję pozostawić osobom bardziej obeznanym w temacie.
  18. Ja nie twierdzę że powinien wrócić do przytuliska. Odniosłam się tylko do postu Kiyoshi, którą pisała, że rozważa taką ewentualność, ale martwi ją zima i mróz. Zaproponowałam, że jeśli do tego dojdzie możemy pomóc z budą, ale mimo wszystko mam nadzieję, że jednak Reksio znajdzie bardzo spokojny kochający dom. No chciałam pomóc, a wyszło że chcę go wsadzić do przytuliska. Może lepiej zamilknę :(
  19. Szczerze mówiąc ja też nie widzę go w budzie :( Ale jeśli nie będzie wyjścia i wróci do przytuliska to zawsze lepiej żeby to była porządna ciepła buda.
  20. Podczytuję regularnie wątek, ale rzadko piszę... Czytałam Kiyoshi, że bierzesz pod uwagę powrót Reksia do przytuliska, ale martwi Cię, że nie da rady w zimę. Zastanawiam się, czy gdyby miał super wypasioną budę byłoby to możliwe, bez uszczerbku na jego zdrowiu i życiu? Rozmawiałam z mężem i jeśli Reksio nie znajdzie azylu i będzie musiał wrócić do przytuliska mój TŻ podejmie się budowy ocieplonej budy dla niego. Mimo wszystko mam nadzieję, że już niedługo Reksio pojedzie do DS....
  21. Codziennie zaglądam do maluszka, strasznie mi leży na sercu jego los. Zastanawiam się czy na chwilę obecną Reksio potrzebuje jakiejś pomocy rzeczowej? Wiem, że karmę ma ale może coś innego potrzebne?
×
×
  • Create New...