-
Posts
1480 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by seramarias
-
Foksik z Radys przekroczył granicę w drodze do DS :)
seramarias replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Coś czuję, że straci te ponętne kędziorki ;) -
Foksik z Radys przekroczył granicę w drodze do DS :)
seramarias replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Lubię takie czocherki ;) Ciekawa jestem czy taki z niego łobuziak na jakiego wygląda. -
Foksik z Radys przekroczył granicę w drodze do DS :)
seramarias replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Cudowny, buźka zresztą też super :) Cieszę się, że psiaki zostały wypatrzone, sama bym chętnie je podkradła ;) -
Foksik z Radys przekroczył granicę w drodze do DS :)
seramarias replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Fajny psiak, wygląda jakby mieszkał tam od dawna i jak szybko nawiązuje znajomości :) -
Nie wiem czy dobrze zrozumiałam, podkład jest w kenelu ? Jeśli tak to może drugi połóż gdzieś w mieszkaniu w miejscu gdzie nie będzie przeszkadzał, a Reksio będzie mógł swobodnie korzystać. Może on teraz jak się rozkręcił i posmakował wolności boi się, że go zamkniesz w kenelu, albo jeśli poza załatwianiem się wchodzi do kenela to traktuje kenel jak schronienie i nie chce tam nafajdać.
-
Foksik z Radys przekroczył granicę w drodze do DS :)
seramarias replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Podaj nr konta dorzucę wieczorem 20 zł jednorazowo :) -
Foksik z Radys przekroczył granicę w drodze do DS :)
seramarias replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Czy foksik ma jakieś deklaracje? Będzie wyjeżdżał z Radys razem z Buźką? -
Czy ktoś wie co z tym pieskiem z guzem na brzuszku i drugim z chorym oczkiem?
-
Foksik z Radys przekroczył granicę w drodze do DS :)
seramarias replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Fajny, wygląda na rozrabiakę :) -
Płakać się chce jak się widzi taką kupkę psiego nieszczęścia. Tragiczne jest że to człowiek zgotował jej i wielu innym taki los.To ludzie ze swoim wielkim ego uważają się za kogoś lepszego, ale ile człowieczeństwa jest w takich ludziach? Dopisz moją deklarację na razie 50 zł jednorazowo (a ponieważ jestem trochę do tyłu poproszę o objaśnienia kiedy i na jaki nr. Konta mam przesłać)
-
Foksik z Radys przekroczył granicę w drodze do DS :)
seramarias replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Chłopak cudo :) Widać, że bardzo wystraszony, dziwne, że jeszcze w schronie i nikt go nie chciał. Troszkę pracy, kosmetyki i domki będą się o niego bić. -
Dzięki Poker :) Gdyby problemem Reksia była tylko choroba, a nie idący z nią ogromny strach wzięłabym go do siebie. Niestety nie jestem w stanie zapewnić mu komfortu psychicznego i nie mogę mu pomóc, więc zaproponowałam tą budę kiedy wyczytałam, że brany jest pod uwagę jego powrót do przytuliska. W żaden sposób nie chciałam sugerować, że powinien tam wrócić. Szczerze mówiąc nie wiem co dla Reksia byłoby najlepsze, każde rozwiązanie ma swoje plusy i minusy staram się więc nie wymądrzać i pomysły co do pomocy oraz decyzję pozostawić osobom bardziej obeznanym w temacie.
-
Ja nie twierdzę że powinien wrócić do przytuliska. Odniosłam się tylko do postu Kiyoshi, którą pisała, że rozważa taką ewentualność, ale martwi ją zima i mróz. Zaproponowałam, że jeśli do tego dojdzie możemy pomóc z budą, ale mimo wszystko mam nadzieję, że jednak Reksio znajdzie bardzo spokojny kochający dom. No chciałam pomóc, a wyszło że chcę go wsadzić do przytuliska. Może lepiej zamilknę :(
-
Podczytuję regularnie wątek, ale rzadko piszę... Czytałam Kiyoshi, że bierzesz pod uwagę powrót Reksia do przytuliska, ale martwi Cię, że nie da rady w zimę. Zastanawiam się, czy gdyby miał super wypasioną budę byłoby to możliwe, bez uszczerbku na jego zdrowiu i życiu? Rozmawiałam z mężem i jeśli Reksio nie znajdzie azylu i będzie musiał wrócić do przytuliska mój TŻ podejmie się budowy ocieplonej budy dla niego. Mimo wszystko mam nadzieję, że już niedługo Reksio pojedzie do DS....