-
Posts
1480 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by seramarias
-
Foksik z Radys przekroczył granicę w drodze do DS :)
seramarias replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Foksiu... Wiedziałam, że nie będzie długo czekał, powodzenia czocherku wielokropku bądź szczęśliwy w nowym domku. Teraz czas na koleżankę Buźkę :) -
To takie przykre, wiem, że nie da się pomóc wszystkim, ale bardzo żal tych podrostków pewnie wszystkie mają nosówkę, dla części pomoc może przyjść za późno :( Cieszę się, że chociaż ta sunia na szansę na wyleczenie i dom. Robicie bardzo dużo dla tych psiaków, wielki szacun. Ja niestety nie jestem w stanie dać domu, jeszcze jednemu stworzeniu, mam już dwa adoptowane koty, świnki i psa. Niestety warunki mieszkaniowe i trochę innych powodów na dziś nie pozwalają na to, bardzo nad tym ubolewam :(
-
Moja sunia też myli dywan z podkładem, generalnie wszystko co leży na ziemi to jest dla niej podkład nawet jeśli to jest bluzka mamci. Jak jesteśmy w domu nie ma problemu bo zachowuje czystość, jak zostaje sama dywan zwijamy i zostawiamy podkład bo na pewno będzie plama. Czasem lepiej zrezygnować z dywanu lub zastąpić go czymś innym łatwym w praniu bo nawet przy małym szczylku dywan szybko zmieni się w śmierdzącą szmatkę przy regularnym podlewaniu.
-
Foksik z Radys przekroczył granicę w drodze do DS :)
seramarias replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
No proszę, aniołek z diablikami w oczkach ;) Chyba mi umknęło, ale czy foksik dostał jakieś imię? -
Foksik z Radys przekroczył granicę w drodze do DS :)
seramarias replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Oj, ale foksik daleko spadł ;) Jak się chłopak sprawuje? Taki urwis na jakiego wygląda, czy raczej wzór cnut i ucieleśnienie spokoju ? -
Foksik z Radys przekroczył granicę w drodze do DS :)
seramarias replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Ślicznie wyszedł, tak urodziwy psiak nie będzie długo czekał na dom :) -
Foksik z Radys przekroczył granicę w drodze do DS :)
seramarias replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Śmieszny :) Mi też bardziej podobał się z kędziorkami, ale domyślam się że z uwagi na stan futerka trzeba było troszkę ogarnąć to i owo ;) Tylko czy on teraz ubranka nie powinien nosić? Zimno się zrobiło, a on taki goły, trzeba dbać, żeby nam chłopak nie zmarzł . -
Zdaję sobie sprawę, że takie siusianie Reksia może być bardzo frustrujące, zwłaszcza jak zdaża się często i łączy z dużą ilością prania.Mam nadzieję że nawet jeśli Reksio nie będzie zaesze pomiętał, że siusiu robi się w domu tylko na podkład to z czasem siusianie w miejsce niepożądane będzie zdażało mu się sporadycznie i nie będzie takie uciążliwe. Biedny ten psinek, ale widać, że jest u Ciebie bardzo szczęśliwy. Masz ogromne serce dla niego, oby Reksiunio swoim urokiem wynagrodził Ci wszystkie niedogodności. A uroku to on na dużo w tak małym ciałku :)