Jump to content
Dogomania

seramarias

Members
  • Posts

    1480
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by seramarias

  1. Czas i cierpliwości to najlepsze lekarstwo ;)
  2. Foksiu... Wiedziałam, że nie będzie długo czekał, powodzenia czocherku wielokropku bądź szczęśliwy w nowym domku. Teraz czas na koleżankę Buźkę :)
  3. Dziś przesłałam 50 zł na leczenie szczeniaczka. Niech szybko wraca do zdrowia.
  4. Wiem, że upierdliwa jestem, ale czy tą ostatnią sunię ktoś wziął?
  5. Bardzo dużo :(Ja jako nastolatka leczyłam mojego z kieszonkowego to nie były duże pieniądze, ale czasy sie zmieniły , koszty leczenia zwierząt bardzo moim zdaniem wzrosły. Głupio mi bo mogę dołożyć 30 zł, to bardzo niewiele :(
  6. Zapytam jeszcze jaki jest orientacyjny koszt leczenia psa z nosówką? Kiedyś leczylam szczeniaka ale to bardzo odległe czasy i dużo się w kosztach zmieniło? Mojej znajdzie się udało tak suni też się uda, mocno w to wierzę.
  7. To takie przykre, wiem, że nie da się pomóc wszystkim, ale bardzo żal tych podrostków pewnie wszystkie mają nosówkę, dla części pomoc może przyjść za późno :( Cieszę się, że chociaż ta sunia na szansę na wyleczenie i dom. Robicie bardzo dużo dla tych psiaków, wielki szacun. Ja niestety nie jestem w stanie dać domu, jeszcze jednemu stworzeniu, mam już dwa adoptowane koty, świnki i psa. Niestety warunki mieszkaniowe i trochę innych powodów na dziś nie pozwalają na to, bardzo nad tym ubolewam :(
  8. Moja sunia też myli dywan z podkładem, generalnie wszystko co leży na ziemi to jest dla niej podkład nawet jeśli to jest bluzka mamci. Jak jesteśmy w domu nie ma problemu bo zachowuje czystość, jak zostaje sama dywan zwijamy i zostawiamy podkład bo na pewno będzie plama. Czasem lepiej zrezygnować z dywanu lub zastąpić go czymś innym łatwym w praniu bo nawet przy małym szczylku dywan szybko zmieni się w śmierdzącą szmatkę przy regularnym podlewaniu.
  9. Biedniutka, mam nadzieję że jej się uda, a co z pozostałymi szczeniakami ?
  10. No proszę, aniołek z diablikami w oczkach ;) Chyba mi umknęło, ale czy foksik dostał jakieś imię?
  11. Oj, ale foksik daleko spadł ;) Jak się chłopak sprawuje? Taki urwis na jakiego wygląda, czy raczej wzór cnut i ucieleśnienie spokoju ?
  12. Codziennie zaglądam ciekawa co nowego Reksio wymyślił. Bardzo pocieszny ten szkrabek mały :)
  13. Fajna sunia, wesoła, ładna, młodziutka :) Oj koniecznie trzeba ją zacząć ogłaszać, niech już grzeje pupcie we własnym domku.
  14. Ślicznie wyszedł, tak urodziwy psiak nie będzie długo czekał na dom :)
  15. Ja też podczytuję :) I nawet dodam, że b. bym chciała szczeniaka w domu, choć na razie to niemożliwe. Wiem, że leje wszędzie, niszczy, demoluje, ale ile radości daje kontakt z psim dzieckiem i ten szczenięcy zapach najpiękniejsza perfuma.
  16. Ogarnij się Reksiunio bo Cię mamcia udusi ;) A tak poważnie dużo zdrówka mar.gajko, sił i cierpliwości i pamiętaj jesteś wielka, zrobiłaś dla tego małego terrorysty, flejtuszka naprawdę dużo, dzięki Tobie ma dom,rodzinę i jest kochany.
  17. No nie wiem co napisać :( Czy Misio mam jakoś wyróżnione ogłoszenia? No nie jest ani buldożkiem, ani maltańczykiem, ale jest bardzo ładnym, sympatycznym psem, kiedyś będzie dla kogoś prawdziwym przyjacielem, tylko musi trafić na tego "Ktosia" Wierzę, że mu się uda. On już tak długo czeka :(
  18. Śmieszny :) Mi też bardziej podobał się z kędziorkami, ale domyślam się że z uwagi na stan futerka trzeba było troszkę ogarnąć to i owo ;) Tylko czy on teraz ubranka nie powinien nosić? Zimno się zrobiło, a on taki goły, trzeba dbać, żeby nam chłopak nie zmarzł .
  19. Zdaję sobie sprawę, że takie siusianie Reksia może być bardzo frustrujące, zwłaszcza jak zdaża się często i łączy z dużą ilością prania.Mam nadzieję że nawet jeśli Reksio nie będzie zaesze pomiętał, że siusiu robi się w domu tylko na podkład to z czasem siusianie w miejsce niepożądane będzie zdażało mu się sporadycznie i nie będzie takie uciążliwe. Biedny ten psinek, ale widać, że jest u Ciebie bardzo szczęśliwy. Masz ogromne serce dla niego, oby Reksiunio swoim urokiem wynagrodził Ci wszystkie niedogodności. A uroku to on na dużo w tak małym ciałku :)
×
×
  • Create New...