-
Posts
1480 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by seramarias
-
Zaglądam, a tu takie dobre wieści. Dwie sunie otrzymały od Was szansę na lepsze życie, dom. Fanta już grzeje pupkę, a i Kawa jeszcze chwila, a z kojca wyjdzie.
-
Umknęło mi, hotelik nie wchodzi w grę przez brak miejsc czy chodzi o finanse? Bo jeśli tylko o finanse to może wspólnymi siłami.... Ja wiem, że dużo osób wspomaga już inne psy i ciężko o deklaracje, ale może jednak....Ja oczywiście też od siebie dołożę.Szkoda suni, bardzo szkoda :(
-
Mi Fanta kojarzy się z shiba inu. Kawy bardzo szkoda :( Gdyby było coś wiadomo o tym jak się zachowuje w domu, gdyby była grzeczna, ugodowa do zwierzaków to wzięłabym w styczniu do siebie, ale w ciemno do bloku i zwierzaków nie wezmę. Teraz jest trudny okres przedświąteczny mało osób o adopcjach mysli. Wydaje mi się, że po Nowym roku ma większe szanse kogoś rozkochać w sobie. To ładna sunia na pewno się podoba tylko nie zawsze można pomóc, wziąść na tymczas czy stałe.
-
TEO za TM:( Owczarek BOS znalazł wreszcie swój dom i swoich ludzi:)
seramarias replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Wierzyłam, że się uda, że Państwo go kochają i są gotowi zacząć pracować z Teosiem, najwidoczniej mimo iż uzyskali dużo informacji o Teo i dużą pomoc od szkoleniowca, nie byli w stanie nic z tym zrobić. Chyba oczekiwali, że Teo będzie jak ich poprzedni pies i wszystko pójdzie gładko, nie bardzo chciało im się z nim pracować, oczekiwali natychmiastowego efektu. Pewnie Teoś poczuł się już pewnie i trochę rozbrykał , myślał, że ma dom.. . Wiadomo kiedy wraca? -
TEO za TM:( Owczarek BOS znalazł wreszcie swój dom i swoich ludzi:)
seramarias replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Bardzo złe wieści, biedny Teoś :( -
No nie wiem czy się cieszyć, czy nie. W sumie to zaskoczona jestem bo dopiero co kilka dni temu czytałam, że szczeniaki nie są wydawane przed świętami, a teraz czytam, że jednak maluch jutro jedzie do domu. Niech Ci się szczęści maleńki, bądź szczęśliwy w swoim domku, rośnij zdrowo i obyś już nigdy nie zaznał bezdomności.
-
Dragon pojechał do DT potrzebna pomoc w leczeniu
seramarias replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Śliczny jak zawsze :) -
Kawa miałaby większą szansę znaleźć dom gdyby wyszła z kojca . Można by było lepiej ją poznać i więcej o niej powiedzieć. Myślę, że propozycja elficzkowej jest dużą szansą dla maleńkiej i daje czas na szukanie innego domu, a na pewno oszczędzi Kawie pobytu w schronisku. Od siebie też dorzucę grosik coby jskoś lżej było dźwigać ten ciężar odpowiedzialności finansowej.
-
Masz rację, nie ma co biadolić, tylko trzeba być dobrej myśli. Z całego serca życzę jej, żeby tak się stało i żeby jeszcze przed świętami wyjechała do domu i nie ważne czy to będzie DT czy DS, najważniejsze, żeby była bezpieczna.
-
Też mam taką nadzieję, ale po tym jak szybko zniknęła brązowa b. się o nią martwię :(
-
Szkoda, że tak niefajnie wyszło z domkiem w Krakowie :( Czasem tak jest, że człowiek chce mieć psa, szuka, podoba mu się kilka, ale w sumie żaden nie podbił jego serca w 100%... Niestety przy okazji robi nadzieję i zabiera czas osobom, które zajmują się pomocą temu konkretnemu psu. Kawusia jeszcze znajdzie dom, wypatrzy ją ktoś dla kogo będzie tym jednym, jedynym ukochanym psem. Tylko, że ona potrzebuje czasu, a jej czas się kończy.... Jeśli trafi do schronu szanse na adopcję i dom zmaleją :(
-
Jak ona prosi, żeby ją zabrać :(
-
To teraz kciuki za Kawusię niech i do niej los się uśmiechnie.
-
TEO za TM:( Owczarek BOS znalazł wreszcie swój dom i swoich ludzi:)
seramarias replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Będzie dobrze :) Teo i Państwo muszą się nauczyć żyć ze sobą, wiadomo, że na początku zgrzyty się zdażają, no nie każdy jest urodzonym przewodnikiem, ale jak jest uczucie, to wszystko się da pokonać. -
Dzielne dziewczyny, bo i Fante trzeba docenić ;). Jesteś super Istar. W ogóle Wszystkie jesteście super :)
-
Mam nadzieję, że jednak ktoś się pomylił i brazowa została adoptowana :( Kawa to taka delikatna sunia, praktycznie jeszcze dziecko, ona nie da sobie rady w schronisku. Jeśli jednak będzie dla niej jakaś szansa na hotelik to ja też pomogę finansowo.
-
Czy z brązową to pewne?Ona jest w schronie ? Kawa nie jedzie do ekficzkowej tylko też do schronu, coś się pogubiłam :(
-
Yogi po wypadku już na swojej kanapie którą uwielbia :).
seramarias replied to Anecik's topic in Już w nowym domu
Biedny maleńki, musi być bardzo obolały po takim wypadku, dobrze, że tylko tak się skończyło....