Jump to content
Dogomania

seramarias

Members
  • Posts

    1480
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by seramarias

  1. No i po 6 pojechał mały skarbeczek do swojego domku. Jak dobrze pójdzie koło 11 powinien być już na miejscu. Koszt będzie spory, ale nie bardzo była inna opcja przewiezienia maluszka ...Jak TŻ wróci wstawię fakturę. Zostały dwa misiaki z tego co wiem na razie nie było "tych" telefonów, a psiaki bardzo by chciały już do swoich domków :(
  2. Tak myślę sobie, czy nie kupić im wielkiego gnata do ciumkania, tylko nie wiem czy one nie za małe jeszcze :/
  3. Pączek to taki prawdziwy słodki pączuch, najbardziej grubokościsty z braci. Moja córa stawia go na drugim miejscu jeśli chodzi o dokuczanie jej, na pierwsze wskoczył oczywiście Andrucik ;) Też myślę czy chłopaki nie reklamować na inne miejscowości, z tego co rozmawiałam z ewu nie cieszą się szczególnie powodzeniem, tylko o Andrucika tel. były :(
  4. Andrucik jest ujmujący, uwielbiam go, takie żywe srebro, a to jego zamiłowanie do luksusu jest rozbrajające. Wczoraj mój TŻ ścielił łóżko, położył z boku pościel, kołdra, poduchy, dość wysoka piramida była, patrzę, a na samym czubku Andrucik leży. Do tego, że codziennie kiedy tylko nie widzę zabiera mi poduchę z sofy i się na niej kładzie obrabiać prasowaną kość już się przyzwyczaiłam ;) Miśki też kochane, one takie bardziej spokojne od Andrucika, chociaż też narozrabiać potrafią, bo dlaczego by nie zerwać firany i nie wygryźć dziury w dywaniku pod kuwetę ;)
  5. Andrucik to prawdziwy akrobata, jak on dziś zasówał po klatce świnek morskich. Myślałam, że padnie że strachu, żeby łapki nie złamał.Naszczęście udało się go bez uszczerbku na zdrowiu zdjąć.
  6. Druga nocka za nami , chłopcy ładnie przespali . To są bardzo grzeczne maluchy, one trzy to jak mojej siostry jedna szczylka kiedy była mała. Niestety tak jak pisała Basia, psiaki zostały pod opieką mojej córki, a ona mimo dobrych chęci ma duże problemy, żeby ogarnąć trzech rozbawionych maluchów, no kto miał ten wie jak to jest ze szczeniakami ;) Mamy kenel, ale one tam są zamykane tylko na czas mycia podłogi, nie wyobrażam sobie trzymać ich w zamknięciu na czas mojej pracy. Andrucik jest pocieszny na tych długich łapkach z zakręcony ogonkiem, największy z niego gryzoń i zaczepniś. Mazurek i Pączek to takie miśki grubokościste. Mazurek najgłośniej i najczęściej wyraża swoje niezadowolenie, mam wrażenie, że Pączek trochę dominuje braci, jest też chyba największy. Andrut wczoraj odkrył telewizję, początkowo trochę szczekał, a później siedział jak zahipnotyzowany. Pączka nic nie rusza, a Mazurek początkowo troszkę wystraszył się odgłosów z zaokna. Na razie nie mam im nic do zarzucenia, ale jeszcze się chłopaki rozkręcają, więc kto wie ;)
  7. Andrucik zarezerwował kenel bo tam jest poducha i mięciutko, Pączek zawsze pod stół się wciska, a Mazurka to wszędzie nosi ;)
  8. https://naforum.zapodaj.net/136d307db604.jpg.html https://naforum.zapodaj.net/bc4ba90f44f6.jpg.html https://naforum.zapodaj.net/e8a7690e63cd.jpg.html https://naforum.zapodaj.net/72372dba5c67.jpg.html https://naforum.zapodaj.net/2b9d30383806.jpg.html https://naforum.zapodaj.net/1e052bc08511.jpg.html https://naforum.zapodaj.net/b13c2b5d601e.jpg.html https://naforum.zapodaj.net/756efb80578f.jpg.html https://naforum.zapodaj.net/e7c041145c9e.jpg.html https://naforum.zapodaj.net/2edd6629ae3f.jpg.html nie wiem, czy któreś można wykorzystać, nie bardzo też potrafię inaczej wstawić :(
  9. Po jednym dniu trudno mi pisać o ich charakterze. Andrucik jest drobniutki, taki kwadracik na bardzo długich łapkach, ma maleńką główkę, zaczepia do zabawy i lubi łapać za skarpety, mojego TŻ ciągnie za brodę jest bardzo wygodnicki. Mazurek i Pączek mają zupełnie inną budowę , dość grube łapki, są dłuższe, potężniejsze, zazwyczaj bawią się ze sobą. Cała trójka jest bardzo sympatyczna, wesoła, kombinują,psocą typowe dzieciaki. Bardzo szybko załapały, że psie sprawy załatwia się na podkłady, kosztowało mnie to zero wysiłku. Są śliczne, chociaź odbiegają od wcześniejszych zdjęć próbowałam im zrobić aktualne, ale żadne nie nadaję się do ogłoszenia :(
  10. Im naprawdę bardzo potrzebne są własne domki, teraz są w bardzo fajnym okresie, ale trzeba ich bardzo dużo nauczyć,ja przy trójce nie dam rady :( Maluszki bardzo proszą o ogłoszenia i wyróżnienia.
  11. Oj rozrabiają, jak króliki w kapuście, ciężko ogarnąć towarzystwo ;)
  12. Trzej muszkieterowie dojechali, wybawili się, zjedli, zapaskudzili podkłady (poza Mazurkiem on preferuje płytki w przedpokoju), teraz cała trójca śpi. Maluchy są kochane, radosne, zaczepne, wulkany energi, a przy tym słodziaki niesamowite :)
  13. No uchole super, nie pamiętam jak się nazywał ten stworek uszaty z muminków... Obie sunie mają swój czar , choć widać, że zupełnie inny temperament.
  14. Jaka to inspektorka pracowita i dokładna, wszystko sprawdzone, oj co Ty byś bez Mimisi zrobiła ;)
  15. Super, bardzo się cieszę nie ukrywam, że ta klatka bardzo ułatwi mam życie, kiedy nie będzie można mieć maluchów na oku. Trzech muszkieterów dowiezie ewu jutro, powiem szczerze, że trochę stresu mam, ale u mnie to norma ;)
  16. Nowe imię, nowe życie, zupełnie "nowy" pies :) Jest cudowny, puchary, śliczny, uśmiechnięty.Tysiu Ty to może melise zacznij pić bo jak się telefony rozdzwonią...
  17. Żeby tym razem się udało. Cały czas trzymam za niego kciuki, wierzę, że może się zmienić i żyć z człowiekiem.
  18. Czyli, klatkę później przekazałabym osobie w Warszawie, dobrze zrozumiałam? Czy taka klatka używana jest bezpieczna dla maluchów? One świeżo po szczepienie są, jeszcze nie odbudowały odporności.
  19. Nie no, ja się nie gniewam :) Tylko mi się głupio zrobiło, że prawie połowa miesiąca, a ja za lipiec nie wpłaciłam i zaczęłam wertować wpłaty i wychodziło mi, że lipiec poszedł. Ale wiadomo pomyłki się zdażają mogłam konto pomylić czy cuś. Wolałam wyjaśnić i jeśli moja wina dosłać.
  20. Ja tam się w rozliczenia nie mieszam, do księgowości się nie nadaję, ale z tym, że nie zapłaciłam za lipiec jakoś zgodzić się nie mogę ;) Moje wpłaty: 2.01 za styczeń, 26.01 za luty, 25.02 za marzec,,25 marzec za kwiecień, 27.04 za maj , 26 .05 za czerwiec i 3.06 za lipiec. Oczywiście na koncie Roxi mogły być później. Jak coś jednak mi się pomerdało daj znać uzupełnię wpłatę. Staram się, żeby zawsze Roxi pieniążki wcześniej miała, no mogłam coś pomotać...
×
×
  • Create New...