Jump to content
Dogomania

kakadu

Members
  • Posts

    10156
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kakadu

  1. bardzo dobry :) ja bym pod spod kupila te mate slomiana - ona sie nie rozpada, ladnie trzyma, zlozyc na pol i bedzie super materacyk, a na to ta zwykla sloma
  2. ale brawo dla meza, ze pociagnal temat; w takich sprawch zazwyczaj brakuje mi tej kropki nad "i" ktora on postawil;
  3. moze mu podawac zaparzone siemie lniane do picia? zeby to swinstwo poslizgu dostalo...?
  4. [quote name='Nutusia']J Tomek wstał bez słowa i wyszedł, a gdy otrzymał wyniki testów wrócił do pani doktor i zapytał co by było, gdyby jej posłuchał?...[/QUOTE] ciekawa jestem co ta koltunka odpowiedziala :angryy: i co to w ogole ku...wa znaczy "zrobic porzadk z psem" :angryy::angryy::angryy: to tak sie realizuje uswiadamanie spoleczenstwa przez oswieconych lekarzy?!?!?
  5. czy ktos kontaktowal sie z nikky w prawie ogloszen? bo ja do niej napisalam i nie wiem co dalej
  6. marlenka wyczysc skrzynke i podaj mi ten numer rachunku prosze
  7. te glidzy mi sie podobaja; a babcia wcale nie musi byc psolubna - wystarczy, ze bedzie gadatliwa... tylko czy ktos zna taka babcie... chociaz jak sie zastanowic, to [B]kazdy[/B] zna taka babcie; nie trzeba konkretnie tam jechac, zeby plote o szkodliwosci rozpuszcac, przeciez problem dotyczy calego kraju; wystarczy, ze kazda z nas przy okazji jakiejs rozmowy powie (w zaleznosci od tego z kim rozmawia) odpowiedni tekst i to sie powinno zaczac rozchodzic - zyc wlasnym zyciem; nie wiem jak wy, ale ja zaczynam; teraz przy byle okazji bede wstawiala te kity; a jak ktos ma dostep do wiejsckich targow to mozna powiesic jakies plakaty ostrzegajace; czy na takich targach sprzedaja zwykly smalec? moznaby podejsc do ludzi i zapytac - "o boze mam nadzieje, ze to nie psi bo psi podobno strasznei trujacy, ostatnio malenkie dziecko..." i potem juz poleci...
  8. karolciasz wczoraj czyli 13/12 napisala, ze zrobi wplate, ale juz nie bede czekac bo to sie wszystko za dlugo juz ciagnie; [SIZE=3][B][COLOR=Red][COLOR=black][COLOR=red]ostatecznie z bazarku bylo 89.00 plus 26.65 nadplacone przez bazarkowiczow czyli razem 115.65 zlotych 70 zostalo rozdysponowane, wiec zostalo 45.65; dzis kwota 50.00 zlotych zostanie przelana na konto hugo, ktory jest pod opieka asiaf1; oto jego watek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/195373-HUGO-w-typie-owczarka-niemieckiego-prosi-o-grosik-na-hotel-i-leczenie[/url]. [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE]
  9. zgodnie z ustaleniami przesle dzis asiu na podane konto 50,00 zlotych z bazarku dla esti (znalazla domek) na rzecz hugo; w wolnejchwili potwierdz prosze (jak pieniazki dojda) ten fakt na watku bazarkowym: [url]http://www.dogomania.pl/threads/195389-robi-sie-UWAGA!-WSZYSTKO-PO-2-Z%C5%81OTE!-na-esti-w-dt-u-kany-do-6-11?p=15628648#post15628648[/url] otaz watku suczki esti/misi: [url]http://www.dogomania.pl/threads/104349-Horror-nie-zblizy%C5%82-sie-po-raz-trzeci.-Miniaturowa-Misia-uratowana-i-ma-DOM/page18[/url] dziekuje :)
  10. takie juz jest... chyba nigdy tego nie pojmiemy... :(
  11. [quote name='mala_czarna']Nad zmianą tytułu pomyślę :) Przelew sprawdzę z samego rasa. Cholera, zostały mi chyba tylko 4 zdrapki, a muszę jeszcze pieniądze z bazarku sprawdzać :)[/QUOTE] powiem ci, ze mnie tez ten tytul myli; wiem, ze szukam w zakladkach czarnego wielkopsa i nijak mi nie wchodzi niepozorny spajkus pod kursor ;)
  12. ona jest naprawde przesliczna; czy tam w tluszczu beda ja uczyli chodzenia na smyczy...? bo to bardzo wazne... pamietam jak czytalam ze jamor zalozyl psu ktory sie strasznie bal wszystkiego obroze i kawalek smyczy mu zwisal ciagle; pies sobie to przydeptywal i tak sie uczyl, ze to nic strasznego jak cos pociagnie za obroze; moze tak by mozna? sprobuje znalezc ten watek;
  13. bo tu nie ma co pisac kociu... tylko wziac glowe w dlonie i tak trwac, probujac dopatrzec sie sensu w tym wszystkim; i go nie odnalezc...
  14. no niestety, klatki nie mozna tak zostawic bez dozoru - zaraz jakis lachmyta chapnie na zlom... ja sie nawet na terenie naszym balam zostawiac pod okiem ochroniarzy jak w firmie lapalam dzikie koty...
  15. moge wykupic pakiet za 15 zlotych (60 ogloszen) na bazarku paji; ale poniewaz mam od cholery na glowie to wplace, a wy juz sie z reszta uporacie, dobrze?
  16. cudnie :) zycze wam wszystkiego co najlepsze!
  17. esperanzo - trzymam kciuki, zeby sie udalo chociaz dla niego znalezc dom; juz by bylo o polowe mniej kosztow utrzymania; a co bedzie po swietach? gdzie pojda psy?
  18. dobrze, ze sie jednak zreflektowal... szkoda psa - wyjatkowej urody stworzenie...
  19. [quote name='Użytkownik usunięty']Jeżeli mogę wyrazić swoją opinię, to Spajki jest o wiele ładniejszym psem od Wtorka, Wtorek wybacz bracie. Przelew poszedł. Sorki że późno ale mam ograniczony dostęp do neta i nieczęsto bywam. Jak to mówią - lepiej późno niż wcale.[/QUOTE] nie wiem czy to stwierdzenie bylo konieczne, ale skoro juz padlo... tym bardziej spajki powinien znalezc dom, skoro wtorek znalazl poza tym wtorek bardzo zle wygladal jak mieszkal w rowie, potem juz o niebo lepiej: [IMG]http://i52.tinypic.com/2d2bn6q.jpg[/IMG]
  20. a czemu oni tak na sile chca go stamtad zabrac? wiadomo, czy mi umknelo? co z tymi kurami, krolikami - nie wiem... :shake:
  21. no tak, karma odpada, faktycznie..., ale jakis inny kit mozna wymyslic; z tym superexpressem to by byl strzal w 10, tylko czy oni sie zgodza napisac takie bzdury dla dobra sprawy?
  22. spajki wyglada troche jak wtorek z tego watku [url]http://www.dogomania.pl/threads/185853-Czarny-wtorek-pojechal-do-domku[/url]!!! a wtorek znalazl domek, wiec moze i spajkiemu sie uda...
×
×
  • Create New...