-
Posts
10156 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kakadu
-
po prostu nie wierze...:shake:
-
Sunia z ulicy czeka na dom!!! Potrzebne ogłoszenia !!!!
kakadu replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='marlenka']Hmmm ... myślę że połowe niech nam dołożą jeśli jest taka możliwość. To zostaną pieniądze na szczepienia dla małej ...co myśłisz Kakadu ??? W sumie będziemy mieć na cala sterylkę ale póxniej znowu będą dogo zebry[/QUOTE] racja - do tego trzeba bedzie zaplacic za utrzymanie psa w sensie karmy w dt, opieka pooperacyjna, szczepienia, ogloszenia; to niech moze bedzie tak, ze nam dadza, nie wiem 75%, a jak cos zostanie to przeciez merlenka tego nie przepije - wybierze sie jakas psia bide i sie na niego wplaci, albo wrecz na sterylkowa skarbonke - niech bedzie na sterylkowy cel; moze tak? -
wrócił na tory ze sznurem na szyi. POMOCY - kotek za TM, brat w DS
kakadu replied to mru's topic in Już w nowym domu
i, sorry, ale co to za facet? tak sie nagle pojawil w watku, czy ja cos przeoczylam? -
Sunia z ulicy czeka na dom!!! Potrzebne ogłoszenia !!!!
kakadu replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
a moze w takim razie sie wycofac z tej kolejki? bo my juz jakos podolamy... chyba, ze trzeba bedzie cos jeszcze sfinansowac dla dziewczynki? to moze 50% niech nam sfinansuja po prostu? no nie wiem, nie mam calego obrazu potrzeb; marlenka - zadecyduj, ty najlepiej to ocenisz; -
Isia uciekła ze schronu,aborcja,usunięta listwa-martwica. JUŻ W DOMU
kakadu replied to wszpasia's topic in Już w nowym domu
a moze jakiegos gerberka by zjadla? :roll: -
Sunia z ulicy czeka na dom!!! Potrzebne ogłoszenia !!!!
kakadu replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
jeszcze co do starylkowej skarbonki to mam dobre wiesci - wpisali nas na liste :) -
Isia uciekła ze schronu,aborcja,usunięta listwa-martwica. JUŻ W DOMU
kakadu replied to wszpasia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kana']Pamietaj tylko że jak jasiek przestanie dzialać a niunka się obudzi w pelni to się w koncu zainteresuje szwami :)[/QUOTE] a za pare dni jak sie zacznie goic i swedziec to juz na bank bedzie podgryzanie zabkami ;) -
Sunia z ulicy czeka na dom!!! Potrzebne ogłoszenia !!!!
kakadu replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
tak to za stresnal ;) a co do sterylki aborcyjnej to to ma znaczenie jeszcze w tym sensie, ze ja finansuje skarbonka bez kolejki jak pilna sprawe -
Sunia z ulicy czeka na dom!!! Potrzebne ogłoszenia !!!!
kakadu replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
i co? i co? moim zdaniem powinni uwzglednic bo sie przeciez soema nie rozlicza z vatu, tylko po prostu jej potrzebny dowod wydania pieniedzy ;) -
Sunia z ulicy czeka na dom!!! Potrzebne ogłoszenia !!!!
kakadu replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
no to trudno - przeciez uzbieramy na ten zabieg - bedzie dobrze ;) -
Sunia z ulicy czeka na dom!!! Potrzebne ogłoszenia !!!!
kakadu replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
no to wielkie szczescie, bo zazwyczaj roznica w cenie jest spora... jak juz sie dogadasz z wetem to po prostu daj znac (cena, termin itd) - wtedy sie bede dobijac o refundacje; tylko pamietaj, ze niezbedna bedzie faktura... wkleje moze z watku sterylizacyjnego: [SIZE=5][COLOR=Blue][B]Procedura sterylkowo - fakturowa[/B][/COLOR][/SIZE][IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/diablotin.gif[/IMG] - jeśli są pieniądze, nie obowiązuje kolejka - ciachacie sunie - jeśli wet zgodzi się czekać na przelew, wystawiacie fakturę na Stowarzyszenie Sandomierskie (dane wyżej) i podajecie konto lecznicy, fakturę ślecie do mnie - jeśli wet chce gotówkę, zakładacie pieniądze, to wysyłając do mnie (adres niżej) oryginał faktury dołączacie kartkę z numerem konta tej osoby, która wyłożyła pieniądze - jeśli refundacja jest 75% to zaraz po otrzymaniu zwrotu na konto za zabieg, Wy odsyłacie te 25% na konto SSPZ [SIZE=4] [/SIZE] [COLOR=DarkGreen][SIZE=4][B]Zgłaszający sukę muszą podać koszt i miejsce zabiegu, oraz wstawić link do wątku. Faktura musi być wystawiona na Stowarzyszenie. Przesłana ma być wraz z kartką z numerem konta na mój adres: [/B][/SIZE][/COLOR][COLOR=DarkGreen][SIZE=4]Karina Gajek[/SIZE][/COLOR] [COLOR=DarkGreen][SIZE=4]ul. Gołębicka 47[/SIZE][/COLOR] [COLOR=DarkGreen][SIZE=4]27-600 Sandomierz[/SIZE][/COLOR] -
HUGO w typie owczarka niemieckiego po roku znów szuka domu.
kakadu replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
prostuje sie? co u was slychac? -
Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!
kakadu replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
kurcze, to szkoda, bo sie sprawa odwlecze... potem swieta, sylwester, nowy rok... naprawde nikt nie da rady pojechac z mala? :roll: