-
Posts
10156 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kakadu
-
Sunia z ulicy czeka na dom!!! Potrzebne ogłoszenia !!!!
kakadu replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='wszpasia']Skarbonka sterylkowa odpowiedziała czy dorzucą coś do tej sterylizacji?[/QUOTE] niestety nie, ale mysle, ze sie nie ma co dobijac o odpowiedz, bo nie wiemy czy to bedzie aborcyjna czy zwykla; marlenko odlicz z dochodow soni te dzisiejsza wizyte u weta (jesli nie od razu, bo pewnie te 22 zlote nie wystarcza, to jak wplyna pieniazki) bazarek powoli sie kreci, na razie jest 15 zlotych za basseta ;) -
Isia uciekła ze schronu,aborcja,usunięta listwa-martwica. JUŻ W DOMU
kakadu replied to wszpasia's topic in Już w nowym domu
a ja bym nie ufala kaftanikowi; to oczywiscie zalezy od psa, niektore sie nie interesuja szwami, ale klosz daje wieksza gwarancje, ze iska sobie nic nie wylize, nie wyskubie; bo tylko tego brakowalo, zeby sobie rozprula szew; moim zdaniem ryzyko jest zbyt duze w porownaniu do chwilowego przeciez dyskomfortu bycia kloszardem; po operacji frodka lekarz powiedzial, ze nie potrzeba klosza, ale jakos mu nie uwierzylam i na szczescie kupilam i dobrze, bo by frodzio mial powazne problemy; a tak to sie do abazuru przyzwyczail, a chodzil w nim baaardzo dlugo, nawet juz po zdjeciu szwow, bo tak sie wariacko wygryzal; -
Isia uciekła ze schronu,aborcja,usunięta listwa-martwica. JUŻ W DOMU
kakadu replied to wszpasia's topic in Już w nowym domu
czyli zdazyli - ufffffffffffffffff :thumbs: -
Sunia z ulicy czeka na dom!!! Potrzebne ogłoszenia !!!!
kakadu replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
o! zeby tylko ta sterylka nie byla aborcyjna, bo wtedy bedzie drozej... ale nie bede czarnowidziec... ;) -
Sunia z ulicy czeka na dom!!! Potrzebne ogłoszenia !!!!
kakadu replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
wlasnie dostalam info od litterki ze wplacila; to bedzie 22 zlote (nie bede odliczac kosztow wysylki) jeszcze tylko 180 zlotych ;) -
Sunia z ulicy czeka na dom!!! Potrzebne ogłoszenia !!!!
kakadu replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
olena, ale mala ma juz pakiet ogloszen - jak bedziesz robila to sprawdz gdzie, bo szkoda twojej pracy i szefa ;) (zeby go nie trafilo jak znowu zobaczy zdjecia psow) nikky na bazarku zrobila - w poscie 114 jest lista -
Isia uciekła ze schronu,aborcja,usunięta listwa-martwica. JUŻ W DOMU
kakadu replied to wszpasia's topic in Już w nowym domu
dobra, dobra, juz nic nie mowie, tylko ze mnie nerwy jedza ;) -
Sunia z ulicy czeka na dom!!! Potrzebne ogłoszenia !!!!
kakadu replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
no to zaraz ja zglosze w takim razie! gdyby sonia byla w ciazy to by poszlo szybko! zgloszona, tylko trzeba ustalic czy ona w tej ciazy jest czy nie... da sie jakos? -
Sunia z ulicy czeka na dom!!! Potrzebne ogłoszenia !!!!
kakadu replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
dobra, jest bazar: [url]http://www.dogomania.pl/threads/198345-PRZECUDNEJ-URODY-3-PLUSZOWE-PIESKI-juz-od-15-zlotych-na-sonie-u-marlenki-do-20-12?p=15936160#post15936160[/url] zapraszamy po pluszaki -
Sunia z ulicy czeka na dom!!! Potrzebne ogłoszenia !!!!
kakadu replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
no dobra, czyli atmosfera oczyszczona, wiec dzialamy dalej; mam 3 pluszaki - nowe, widzialam, ze takie same (z tej serii) chodza po 25 za sztuke na bazarku; wystawie po 15, moze sie uda, bo czasu malo... -
Isia uciekła ze schronu,aborcja,usunięta listwa-martwica. JUŻ W DOMU
kakadu replied to wszpasia's topic in Już w nowym domu
jeszcze tylko poltorej godzinki... kurde, odliczam jak przed startem promu kosmicznego... oby tylko nie wystartowal przed czasem :kciuki: -
Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!
kakadu replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
kurcze, dla mnie to straszny koniec swiata - druga strona miasta, a tu jeszcze do tego miasta trzeba dojechac 30km, a potem dalej za miasto... -
Sunia z ulicy czeka na dom!!! Potrzebne ogłoszenia !!!!
kakadu replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
widze, ze przycztalas tylko dwa pierwsze zdania; jak dokonczysz to daj znac -
Sunia z ulicy czeka na dom!!! Potrzebne ogłoszenia !!!!
kakadu replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
nie bedziemy sie licytowac kto ma wiecej na glowie; kazda z nas ma duzo; nawet majac 10 watkow mozna znalezc chwile, zeby na kazdy przynajmniej raz dziennie zajrzec i sprawdzic czy cos tam sie nie zadzialo; i nie mam tu na mysli "podrzucania", "hopania" czy "zapisywania sie na watek"; masz zapchana skrzynke, wpisywalam ci sie w profilu z prosba o nr rach - gdybys sie zalogowala to pierwsza rzecza, ktora bys zobaczyla bylaby informacja o wpisie w profilu; ostatnio bylas zalogowana na dogo, jesli dobrze pamietam 10/12; dzis jest 15, a wiec jesli masz tez inne watki to znaczy, ze te watki rowniez zaniedbalas; jesli masz ograniczony dostep do netu to skoncentruj sie moze na pracy dla psow w realu (tak samo waznej, moze nawet wazniejszej), bo inaczej to tylko zawaracsz glowe prawde mowiac; mowisz, ze wyslalas 100 pw, a tylko my tu jestesmy - tym bardziej powinnas nasza obecnosc szanowac, a skoro sama nie mozesz byc na swoim watku to latwo ci przyjdzie zrozumiec, ze prawie nikt z tych 100 obcych osob sie nie pojawil; wyobrazasz sobie co by sie dzialo gdyby oni sie zjawili, porobili bazarki, chcieli wplacac gromade pieniedzy, prosili po kilka razy o numer rach i go nie dostali? i rozumiem, ze sprawa tej suczki jest dla ciebie mniej wazna? a pisalas, ze ma byc moze ropomacicze i potrzebne sa pieniadze na operacje; 4 dni przy ropomaciczu to jest byc, albo nie byc dla suki; wyobraz sobie, ze sie martwilam czy suka jeszcze zyje; ze nie mamy pieniedzy na ratujaca zycie operacje; dla mnie to tyle w tym temacie i nie pisalabym tego, gdyby nie twoje zarzuty, ze sie tu znecam - to mnie wyprowadzilo z rownowagi; bo mnie sie tez zdarza cos zawalic, ale przyjmuje to na klate i potrafie sie przyznac nie szukajac wymowek; jedynie moge probowac sie usprawiedliwic; daj znac na watku kiedy przyjdzie wplata od litterki oraz jak sobie wyobrazasz dalsze dzialanie; no i napisz co w koncu z sonia? ma ropomacicze, czy nie? ps. rozumiem, ze tam jestes praktycznie sama, bez pomocy? jaka jest twoja sytuacja - czy mozesz liczyc na kogos? czy ma kto zawiezc sonie do lekarza? bo widzisz - jak nie ma kontaktu to checi slabna, a ja nie lubie byc slomianym ogniem i chcialabym chociaz zbiorke pieniazkow doprowadzic do konca...; zeby sunie wysterylizowac i chociaz to miec z glowy; i sie nie obrazaj tu czasem, bo jak pojade do tej warki to zobaczysz ;) ty napisalas co ci lezy na sercu, my napisalysmy, a teraz do roboty! ps. 2 i jeszcze jedna smutna prawda o dogo, ale mozna to rozszerzyc na wszystko - gdyby watek zalozyla jakas "gwiazda" to nawet nie musialaby wysylac pw - zlecialaby sie tu masa ludzi; a tak to widzisz jak jest - musisz sie zadowolic nasza obecnoscia ;) -
Sunia z ulicy czeka na dom!!! Potrzebne ogłoszenia !!!!
kakadu replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
przepraszam, ja wszystko rozumiem - obowiazki w realu, problemy z netem itd, ale to nie moze byc tak, ze robie bazarek i od 3 dni sie nie moge doprosic kontaktu; dziewczynie, ktora kupila stresnal na bazarku wysle go nie czekajac, az wplaci bo jest jej potrzebny i musimy miec gwarancje, ze dojdzie na czas; nie chce, zeby wplacala na moj rachunek, a innego nie mam; to jest [B]bardzo zle zorganizowane[/B] i nie widze szans powodzenia tej akcji bez wspolpracy z marlenka, a tej wspolpracy praktycznie nie ma; za duzo jest spraw dogomaniackich na glowie, za duzo rzeczy do przypilnowania, zeby o jedna rzecz trzeba bylo prosic trzy razy i nie doczekac sie odpowiedzi; jesli do piatku do godz. 12:00 nie dostane nru rach poprosze kupujacego, aby wplacil pieniadze na innego psa; przykro mi, ale zalozyciel watku powinien sie nim interesowac, albo przekazac jego prowadzenie komus innemu; prowadzac watek nie mozna sie ograniczac do prosb o pomoc i do obecnosci co 5 dni; -
oczywscie, ze w tamtej okolicy szczegolnie potrzebne takie dzialanie, ale nie moge obiecac, ze tam pojade dlatego bede dzialac lokalnie na ile moge; a co do tego szczegolnego miejsca to popuscilam wodze fantazji i mi wyszlo, ze dobrze by bylo po tej wsi sie przejsc, albo jakis sklep wiejski znalezc i z jakimis plamami czerwonymi na gebie tam wystapic i sie dopytywac gdzie ten skurwiel co smalec sprzedaje bo nam ciotka kupila, sie nasmarowalismy i prosze jak wygladamy, pewnie rak skory nas dopadl (przydalaby sie przekonujaca charakteryzacja i osoba jakas w srednim wieku przynajmniej); ze ten smalec zatruty pewnie i jak wyzej juz proponowano tego typu historie; zeby temu konkretnemu smieciowi zaszkodzic; ale to jest wersja typu "pomarzyc zawsze wolno" wersja latwiejsza do zrealizowania to rozpuszczanie plot kazdy w swojej okolicy; kropla drąży skałę;
-
Isia uciekła ze schronu,aborcja,usunięta listwa-martwica. JUŻ W DOMU
kakadu replied to wszpasia's topic in Już w nowym domu
ten napinajacy sie brzuch to moze sa jakies skurcze tfu tfu odpukac...? byle tylko mala wytrzymala do 15.... kana - milo byc z powrotem w swojej skorze? ;) -
[quote name='Awit']A co ten szef SdZ nawyprawiał???[/QUOTE] byl kiedys na wykopie caly artykul o nim; sprobuje znalezc, ale dobra to ja w tym nie jestem...
-
[quote name='EVA2406']To wręcz bardzo zły pomysł, niestety :([/QUOTE] po ostatnich informacjach jakie do mnie dotarly na temat lidera tej organizacji tez bym sie wahala...
-
HUGO w typie owczarka niemieckiego po roku znów szuka domu.
kakadu replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
czyli moze wszystko sie prostuje...?