-
Posts
10156 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kakadu
-
[IMG]http://i54.tinypic.com/70awzr.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/148nrki.jpg[/IMG]
-
to milo ulenko, ze do nas zagladasz :) to kieszcze kilka fotek frodzika: [IMG]http://i51.tinypic.com/21osnde.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/zugw7o.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/29gbcdz.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/2v2wpbs.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/f4pb1z.jpg[/IMG]
-
Sunia z ulicy czeka na dom!!! Potrzebne ogłoszenia !!!!
kakadu replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
o matko jedyna, wlasnie do mnie dotarlo, ze to ja mialam napisac do catangel - juz pisze :oops: edit: ok, napisalam, mam nadzieje, ze do nas zajrzy i pomoze; -
Sunia z ulicy czeka na dom!!! Potrzebne ogłoszenia !!!!
kakadu replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
sorry, jestem od czwartku w duzej niedyspozycji; calkiem stracilam kontakt ze wszystkim; lacznie z rzeczywistoscia... ciesze sie, ze sie sonia ladnie goi :) -
Sunia z ulicy czeka na dom!!! Potrzebne ogłoszenia !!!!
kakadu replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
czyli jestesmy na czysto? a tam jest napisane "z bazarku kakadu" i dwukropek i nic nie ma, to co to znaczy? i przy wiosnie tez napisz ze to z bazarku zeby bylo jednolicie (bo wczesniej sa takie wpisy, ze cos z bazarku bylo) nie wiem jak wnikliwi sa moderatorzy, ale dorothy zabklokowali mozliwosc bycia beneficjentem bazarkow z powodu naprawde dosc błahej rzeczy, wiec lepiej przesadzic z ostrożnością no dobra, zjadłam to od razu mi sie w glowie rozjasnilo ;) chodzi ot to, ze te trzy kwoty pod spodem sa z bazarku, tak? lepiej sie zorientowac pozno niz wcale ;) -
zycie psa bezwzglednie najwazniejsze, a piszac o pracy ludzi milam na mysli zaangazowanie wielu osob w to, zeby psa z bezdomnosci wyciagnac, zeby go odkarmic, zeby nie byl lysy, zeby byl szczesliwy i bezpieczny; wszyscy (poczynajac od wolontariuszy w schronisku, a na aasiaa konczac) byli emocjonalnie zaangazowani i wlozyli w to maksymalnie duzo wysilku; starali sie jak mogli; i w sekunde zostalo to zmarnowane; i to nie jest pierd**** tylko fakt; drugorzedny z pewnoscia przy smierci piatka, ale niezaprzeczalny; mysle, ze ten czlowiek zdaje sobie ze wszystkiego sprawe; ale i tak jestem wsciekla; byc moze rowniez niesprawiedliwa, ale trudno mi byc obiektywnym w tej sytuacji;
-
mam kilka zdjec frodzia z vegusia; troche podobne do tych wczesniejszych, ale one sie ciagle tak samo bawia... :roll: [IMG]http://i52.tinypic.com/25kj72d.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/o9haqe.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/2ivig5h.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/dw5czp.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/zv6h5t.jpg[/IMG]
-
Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!
kakadu replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tattoi']Tośmy sobie pogadały o niestrawności i strzelaniu. Dużo nam to pomoże :-) [/QUOTE] moze i nie pomoze, ale sie weselej zrobilo; a od konkretow jestes teraz TY! ;) -
Sunia z ulicy czeka na dom!!! Potrzebne ogłoszenia !!!!
kakadu replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
dzieki wszpasia :) zaraz napisze do catangel; trzeba bedzie zrobic jakies szybkie rozliczenie srodkow finansowych soni, zeby wiedziec ile mamy i na co nam jeszcze wystarczy; najlepiej marlena, zebys to zrobila w pierwszym poscie; wiosenka napisala, ze juz wplacila pieniazki za pieski wiec na pewno sa juz na twoim rachunku; trzeba bedzie tez rozpisac ile wydalas i na co; w przeciwnym razie zablokuja nam mozliwosc robienia bazarkow na sonie w przyszlosci; do ogloszen w necie przydalby sie 2-3 minutowy filmik ze spaceru czy z zabawy w domu; kociabanda mnie nauczyla, ze to jest najefektywniejsze - lepsze niz masa zdjec i mysle, ze ma racje; daloby rade nakrecic taki flmik? oczywiscie jakies fajne zdjecia tez mile widziane; mam nadzieje, ze 15 zlotych na ogloszenia dla catangel bedziemy mialy z bazarkow? -
Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!
kakadu replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
wybacz :roll:;) -
Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!
kakadu replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
o matko, przeczytalam o małej wychodzącej z siebie i strzelającym gównie bez czytania poprzednich postów i wyszło mi, że masz mala_czarna jakieś straszne problemy gastryczne u swojego psa :evil_lol: a tu fajerwerki - też ich nie znoszę choć moje psy się nie boją; dziwi mnie, że ludzie lubia robic tyle niepotrzebnego hałasu i puszczać z dymem takie pieniądze... można by za nie wykarmić niejedno schronisko... spajki jest naprawde pięknym psem - myślę, że dom dla niego to tylko kwestia czasu; -
Sunia z ulicy czeka na dom!!! Potrzebne ogłoszenia !!!!
kakadu replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
to ulga wielka :) czyli jeden, ważny etap mamy za soba; przyjaciółka będzie na pewno mogła opisać temperament i ogólne zachowanie suni - to sie przyda w ogłoszeniach mysle, ze nie ma co pisac do ani, tylko trzeba wykupic jakis zestaw ogloszen na bazarku; poki co przegladalam i nie widze zadnego ogloszeniowego, ale na pewno wkrotce sie pojawi jakis; bede czujna ;) -
a u filipka cichutko... :(
-
[quote name='kordonia']A czy na dogo , parafrazujac poprzedniczke, sa takie "ciemnoty" , co jedza JAKIKOLWIEK smalec? Że sie tak z ciekawosci zapytam? I , cytujac forum EMPATIA: "To smalec jest skandalem, a nie psi smalec".[/QUOTE] tak, ja jestem taką ciemnotą, która używa mięsa (bo co za różnica, czy mięso czy smalec) rozumiem, że reszta dogomanii to wegetarianie czy może nawet weganie, którzy również swoje psy przestawili na taką diete;
-
no właśnie, a ten człowiek ma ogromny staw (wlasciwie male jeziorko) na 3/4 swojej ogromnej dzialki, wiec nie powinno go zaskoczyć, ze pies na niego wbiegl; prawdopodobnie pozwalal mu wchodzic na lod i pies nie byl nauczony, ze nie wolno tego robic; jak mial byc nauczony, skoro byl tam tylko miesiac; mam nadzieje, ze facet sie ocknal bo jest jeszcze u niego onka - tez ze schroniska; wiem, ze wypadki sie zdarzaja, ale i tak jestam na faceta wsciekla - nic na to nie poradze; i z perspektywy czasu ta zlosc wcale nie mija; zmarnowal zycie psa i prace wielu ludzi swoja bezmyslnoscia :angryy:
-
ok, tylko napisze, ze janicki zoperowal psa po 4-5 latach od urazu i gdyby nie to, ze w miedzyczasie (kiedy pies rosl) znieksztalcily sie glowki kosci i skurczyly nieuzywane sciegna to staw dzialalby bardzo dobrze; zostala zrobiona bruzda pod rzepke i staw sie zgina (tylko sie nie prostuje do konca bo to sa bardzo stare sprawy); nic nie wypada, nic sie nie zwichnelo, pies biega bez bolu; niestety mimo dwuletniej rehabilitacji (mazaze, plywalnie) nie udalo sie rozciagnac sciegien, ale tylko to stoi na przeszkodzie do normalnego dzialania konczyn;
-
[quote name='malawaszka'][COLOR=red][B]Prosimy o głosy na missieek na ankiecie dogo do krakvetu[/B][/COLOR] [url]http://www.dogomania.pl/threads/199771-KRAKVET-wybieramy-kandydata-na-stycze%C5%84[/url]![/QUOTE] zrobione :) tak z ciekawości jeszcze zapytam - czy te przykurcze ścięgien dadzą wyprostować nożkę? ale nie będzie sie zginac, tak? dobrze zrozumiałam? a lekarz powiedział czemu sie nie będzie zginac?
-
Sunia z ulicy czeka na dom!!! Potrzebne ogłoszenia !!!!
kakadu replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
co u małej? jak poszła operacja? mam nadzieję, że wszystko w porządku... -
Sunia z ulicy czeka na dom!!! Potrzebne ogłoszenia !!!!
kakadu replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
dzis operacja - trzymamy kciuki :) olena - dzieki -
wrócił na tory ze sznurem na szyi. POMOCY - kotek za TM, brat w DS
kakadu replied to mru's topic in Już w nowym domu
żadne to pocieszenie, ale wystarczy wejsc w link w moim podpisie - ten o elwecie - zeby wiedziec, ze i przywatne, oplacane koty czesto lekarze maja w dupie; a ich podejscie do smierci zwierzaka i uczuc opiekuna jest godne pozbawienia prawa do wykonywania zawodu; ok: link jest w porzadku tyle,ze nie prowadzi to tej strony co trzeba (zaraz poprawie); historia rysia jest na str 25 post 612 - zapraszam -
Sunia z ulicy czeka na dom!!! Potrzebne ogłoszenia !!!!
kakadu replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
moze do oleny84 trzeba by uderzyc jesli to pilna sprawa, bo ona ma numer do marlenki; we wtorek 4. stycznia wysłałam 2 pozostałe pieski do wiosenki; właśnie przesłałam jej pw z informacja o kosztach przesylki (7.50), wiec bedzie jeszcze dodatkowe 57.50 dla suni;